poster

Kilari (TV seriál)

 • Japonsko

  Kirarin Revolution

 • Japonsko

  きらりん☆レボリューション

Animovaný

Japonsko, 2006

 • TomX2
  **

  Som veľký nostalgik a keďže som sa na toto anime kedysi pozeral rád a bavilo ma, nižšie hodnotenie mu udeliť nechcem, či už si to z objektívnej stránky zaslúži alebo nie.(23.4.2017)

 • Tsukikage
  ***

  Asi jsem blázen. Já, součást elity národa, ohodnotím tohle ***. Cožé?!! Už to tak bude. Považuji se celkem za dost inteligentního. Sám jsem se ohrazoval proti anime dílkům, které dělají anime tvorbě velice špatnou pověst, ale tady jsem neodolal. Už kvůli tomu černovlasímu frajerovi, co je takovej ten realistickej sexsouš. Já vím, že je to asi blbost, ale po díle 206 a 203 nejsem schopen racionálně myslet. Na tohle anime byste se neměli koukat a to píši na vrcholu sebeovládání, jinak bych tu hned napsal: To je fakt boží! Nemohu tomu uvěřit! atd. Tohle anime a ještě jedno nejmenované ve mě vyvolalo mocenskou bouří mezi rozumem a srdcem. Mozek, přestože pro mě hodně znamená, dokázal srazit jen dvě hvězdy. Na závěr mohu jen zvolat Tasukette kudasai! (Doufám, že mi nikdo neodpoví gambatte, to bych ho asi zab... ehm neměl rád)(17.5.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace