Killjoy Goes to Hell

Horor

USA, 2012, 92 min

Je celkem s podivem že až 4 díl považuji za nejlepší díl serie. Ona se kvalita zlepšuje podle mého každým dílem. Jednička je sračka a pak to je o něco lepší a lepší. Ale i tak se to z průměru nevyhrabe. Tedy toho lepšího protože filmy co nám posledních 10 let Full moon servíruje jsou sračky. Tohle mě celkem překvapilo. Killjoy se vrací ale tentokrát jde do pekla protože je moc hodný. A tak za něj ostatní klauni jdou zavraždit hlavní hrdinku z 3 dílu co přežila. Film je to stupidní ale masky jsou moc fajn a sem tam dokážou nahnat strach. Haaga je sympaťák a Killjoy je mu psán na tělo. Ale i tak mi tu jako ve všech dílech vadil ten nacpanej humor. Ale jinak za mě dobré.(14.2.2014)

• ARI50

Baba jaga, klaun a k tomu spartakus mám dost.(2.12.2016)

• Shanen29

Masky dobré,ale to je vše,film to nezachrání.(8.11.2016)

• beso74

Typický kolorit, ktorým sa vyznačovali diela z dielne Full Moon z deväťdesiatych rokov. Špeciálne efekty postavené na maskách, bizarné hlavné postavy, ne-herecké herecké výkony, jedným slovom nezameniteľný svet Charlesa Banda, ktorý určite nie je ten najkrajší a najlepší z možných filmových svetov, ale predsa len iný ako tie ostatné, aspoň pre mňa. Aj keď sa tento film nedá ani zďaleka považovať za to lepšie z ich tvorby, v porovnaní s ich ďalšími výtvormi z posledného obdobia je to aspoň pozerateľné... S ostatnými dielmi série zatiaľ neviem porovnať,(4.12.2012)

• LIVINGDEAD

OBSAH: Čtvrtý příběh představující skupinu lidí, kteří bojují s krvelačným klaunem Killjoyem. Nyní je Killjoy obviněn za to, že není tak opravdu zlý, neboť zanechal jednu oběť - Sadie, živou. Nyní ji musí klaun unést do pekla, aby ho všechny děsivé bytosti přijali opět mezi sebe.(13.10.2012)

• - Natáčení filmu trvalo pouhých sedm dní. (hladass)

• - Tento film je v katalógu spoločnosti Full Moon Pictures vedený pod poradovým číslom 256. Killjoy (Trent Haaga) má vo väzení číslo 256. A do tretice, hlavná hrdinka má v nemocnici tiež číslo 256. (beso74)

• - 4-5 hodín trvalo, kým sa podarilo nalíčiť herečku Victoriu De Mare do úlohy Batty Boop. Navyše, ďalšie 2 hodiny trvalo odstraňovanie mejkapu z jej tváre. (beso74)