Mio a Mao

• Itálie Mio & Mao
Itálie, 1974, 5 min

Mio a Mao jsou dvě velmi zvědavá a hravá koťata. Zkoumají vše, na co narazí. Jednou se podívají do křoví pak zase za stromy. To vše jen, aby viděli, co se kde skrývá. U toho pak zažívají nejedno dětské dobrodružství. (Paity)

RanMori

Já nějak nechápu ty recenze, to od toho lidi čekali nějaký celovečerák? To je snad evidentní  že cílovka jsou děti +- 3 roky. A pro ně si myslím, že je to svou jednoduchostí zcela dostačující. A navíc to má hrozně návykovej opening :D ()

Wishkah odpad!

Mio a Mao se plastelí po okolí, když v tom si najednou nějaké divné věci, která se plastelí většinou za stromem. Nejdřív strčí Mao do Mia a ten se pomalu plastelí k té divně věci. Párkrát ji očichá, věc na něj bafne, Mio se lekne a sprintem se plastelí zpět. Pak se domluví s Maem, kterého Mio strčí a ten se taky plastelí k divné věci. Ta na něj taky bafne. Mao se taky lekne a sprintem se plastelí k Miovi. Společně se pak plastelí k té věci, ze které se stane nějaké zvíře a společně se chilku plastelí po okolí a v tom se objeví titulky...tak by se dal popsat obsah všech epizod téhle příšernosti. Mimochodem pokud by někdo nerozuměl výrazu plastelit, tak to znamená dělat všelijaké blbosti s plastelínou během pohybu. Asi tak nějak no:-) ()