Reklama

Reklama

Zpátky se Sobotou

(seriál)
všechny plakáty
Dokumentární / Komedie
Česko, 2012, 17x52 min

Kamera:

David Marvan

Hrají:

Luděk Sobota, Luděk Nekuda (a.z.), Jiří Wimmer (a.z.), Ladislav Smoljak (a.z.), Zdeněk Svěrák (a.z.), Felix Holzmann (a.z.), Vladimír Menšík (a.z.), Josef Alois Náhlovský (a.z.), Josef Mladý (a.z.), Milan Lasica (a.z.), Július Satinský (a.z.), Jiří Císler (a.z.) (více)

Obsahy(1)

Šestnáctidílný cyklus Zpátky se Sobotou nabízí ohlédnutí „zpátky“ do historie, na nezapomenutelné scénky celé řady dvojic komiků, které obohatily televizní zábavu jak v Československé, tak později v České televizi. V každém díle bude představena jedna dvojice, a to od sólového působení jednotlivých osobností, přes jejich seznámení a společnou uměleckou dráhu. Divákovi nabízíme jiný, neotřelý úhel pohledu jednak grafickým ztvárněním, ale také očima osobnosti, která má k této disciplíně blízko. Rozumí a chápe práci ve dvojici a může do pořadu přenést i něco ze svých vlastních zkušeností – Luděk Sobota.
Jednotlivé díly:  1.-Kaiser a Lábus poprvé
2.-Nekuda a Císler
3.-Šíp a Uhlíř
4.-Kaiser a Lábus podruhé
5.-Holzmann a spol.
6.-Šimek a Grossmann poprvé
7.-Lasica a Satinský
8.-Janžurová a spol.
9.-Šimek a Grossmann podruhé
10.-Náhlovský a Mladý
11.-Šimek a Sobota
12.-Wimmer a Černoch
13.-Menšík a spol.
14.-Šimek a Krampol
15.-Smoljak a Svěrák
16.-Bohdalová a Dvořák
17.- a bonusový díl - Král zábavy Vladimír Menšík (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (32)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Poslední dobou není jaksi moc čas sledovat filmy kvůli debilnímu COVIDU a faktu, že makám ve službách a člověk je rád, že si lehne a občas mrkne na nějaký ten pořad (u kterého stejně většinou vytuhne), nebo dá maximálně nějaký ten krátkometrážní kousek na odreagování. Zábavné pořady jsou ale dobré na relax a ještě se u toho člověk i zasměje a Luděk Sobota ze sebe debila umí a uměl dělat dobře. Některé jeho historky, vtípky a scénky jsou legendární a hlavně měl to štěstí, že jich hodně dělal vedle dalších výborných herců a komiků viz třeba Šimek, Nárožný + se tu v různých scénkách objevují i další známé osobnosti. Hodně scének znám už nazpaměť a pořád se u nich zasměju. ()

Coleator odpad!

všechny recenze uživatele

Recyklace je dobrá věc, ale to by se nesmělo jednat o recyklaci televizního archivu, kdy se konkrétně v dílu se Svěrákem a Smoljakem zmíní jména jejich známých filmů a místo ukázek z nich se pouští v lepším případě trochu úsměvné silvestrovské scénky... Luděk Sobota by bohatě stačil jednou, dvojnásobná dávka je skoro smrtelná... Takhle prostě ne! ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Pásmo scének známých komiků v šestnáctidílném cyklu. Představí se zde scénky proslulé, známé i ty méně známé a divák si tak zavzpomíná na zábavnou tvorbu, která z obrazovek postupem času vymizela. Luděk Sobota sice jako moderátor působí všelijak, ale jednou z jeho disciplín byl svého času také bavič na plný úvazek a tak se nabízel jako jeden z mála žijících legendárních komiků na post průvodce tímto vzpomínkovým pořadem. Ovšem nemile jsem zjistil, že humorné scénky už dnes tolik nepobaví jako v době svého vzniku. Ale jako ucelená sbírka komiků všeho druhu a jejich humorných výstupů je to dobrá přehlídka, která neprobíhá v pietním duchu. Mé hodnocení: 60% ()

6thSun 

všechny recenze uživatele

ČT se snaží vymyslet co nejvíc zábavných formátů, který by sloužily jako zástěrka pro uvádění starých skečů a scének, neb takové pořady patří na veřejnoprávní jednoznačně k nejsledovanějším. Pokud se seriálů týká, veškeré novinky zase bezpečně rozdrtí několikanásobná repríza Chalupářů. Zdá se mně to, nebo tady něco nehraje? Každopádně...dvojrole Soboty se nepovedla a zábavnost pořadu je tak úzce závislá na představované dvojici a výběru scének. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Bohatý archív Českej televízie sa dá vždy využiť. Načo by sa tvorili nové programy, keď stačí zostrihať zopár starých, známych scénok. Nevadí, že to už diváci videli sto krát pred tým, ešte stále sa na tom zabavia. Tento krát to skúsili vymyslieť tak, že sa zamerali na legendárne zabávačské dvojice. Tých v histórii československej televíznej zábavy pôsobili mnoho. Takže nebol problém vyprodukovať až šestnásťdielny cyklus, ktorého rozdvojeným sprievodcom sa stal pán Ľuděk Sobota. ** ()

Galerie (9)

Reklama

Reklama