Snívalo sa Vám včera o popolníkoch? Chcete vedieť do akého nálevu naložiť neverného manžela? Máte od hladu vidiny a neviete ich vysvetliť? Náš tím skúsených odborníkov vám poradí v každej životnej situácii. Haló je telefonická show plná zábavy v podaní známych aj nových tvárí slovenského humoru. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Keď som náhodou, pri prepínaní televíznych kanálov, natrafil na túto reláciu, tak som len nechápavo čumel na obrazovku, že čo sa to tam deje. Tak trapný humor som ešte hadám ani nevidel. Čo to tam tí magori predvádzajú? Vrchol úbohosti. Hneď ma mohlo napadnúť, že v tom bude mať prsty dementný Daniel Dangl. Takúto kreténsku stupiditu by sa nikomu inému nepodarilo pretlačiť do vysielania. „Haló“, máme tu ďalší odpad! ()

Carol Pifková

Je to tak trápne, že sa proste aj tak na tom smejem. Tie dvojvýznamy slov ako napríklad DNA a dna (kto nevidel samozrejme nepochopí), tak mi to strašne pripomína jedného známeho. Navyše Hesso Jašťerák je skvelý a prvá paródia na Búrlivé víno ako dovidenia, ten herec hovoril presne tak ako ten šedivý vlasoň z toho seriálu. Prvá čast okej smiala som sa, ale keď som to pozerala s partiou opitých ľudí tak som myslela, že mi črevá potrhá.. Lepšie 3* Najviac som sa ale určite smiala na hláške Klasický drogový pes, po lakeť. Keď tu vidím toľko odpadov, začínam mať pocit, že naša partia má asi zvrátený zmysel pre humor... čo už.. Michal Kubovčík určite najlepší článok relácie, ten je smiešny ani keď neprehovorí. Keď si to porovnám s takými trapošinami ako Bučkovci, alebo tá čierna zver čo "podnikala" tak toto si zaslúži určite viac ako odpad. ()

jojinecko

Nepozerám Tv Hnoj, ale z archívu si tú reláciu vždy rád pozriem a hlavne doprajem si ten luxus preskočiť tie slabé až trápne skeče. "Iný druh humoru" zvolený v relácii mi je blízky, hoci plne chápem tie "odpady". Každopádne Hesso Jaštěrák je minimálne (!) za *****, geniálny nápad, geniálne prevedenie:) ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 9.9.2012, pôvodná relácia - Ajhľa slovenskí "komici" ! Už nemôžu robiť politickú satiru, pretože by si pohnevali svojich chlebodarcov a mecenášov. A nedokážu robiť ani tzv. komunálny humor, ktorým kedysi "umelci" typu Markoviča tak pohŕdali, hoci nemali šajnu o tom ako sa naozajstný humor robí. Nuž toto je prosím obraz súčasnej slovenskej "komediálnej" scény. Hanba je slabé slovo. Títo ľudia ho žiaľ nepoznajú, keďže ich kontá svoju konzumnú injekciu už dostali. Trápni lokaji. (11.9.2012) ()

PROROK14

Niektorá časť je viac, niektorá zas menej podarená. Ale na Hessovi a jeho pexesuálnej poradni sa zasmejej vždy. Tiež ma baví Páli nas v tom. Ako som povedal, niektoré skeče sú vtipné, niektoré zas nie. Ale ja som sa na tom celkom dobre zasmial. ()

Marek1991 odpad!

Som veľmi sklamaný. Mnohí z účinkujúcich robili kedysi veľmi trefnú satiru na rôzny konzumný odpad, či na politiku a svet okolo nás. Dnes sa za peniaze zapredali do relácie nulovej úrovne. Už len jej vysielací čas okolo polnoci a vysielanie komerčnou televíziou o niečom vypovedá. Má to byť zosmiešnenie rôznych živlov, ale vôbec to nie je vtipné, dokonca nechápem tých, čo sa na tom zabávajú, je to jednoduchší humor pre jednoduchších ľudí podľa mňa to, ako sa to snaží intelektuálne tváriť, je podľa mňa menšia chyba, lebo to také vôbec nie je. Dokonca som mal pocit, že sa to tentokrát snaží zosmiešniť úplne opačnú stranu ako tam vystupujúci komici pôvodne robili. Je to trapas. Podľa mňa zažívame vo svete nielen krízu hospodársku, či dlhovú, no najmä morálnu, ale aj krízu skoro vo všetkých oblastiach života a o umelcoch to platí tiež. Kam sa uberá naša komediálna scéna nevedno, ale toto je zlý smer, všetko mi to začína pripadať umelo, jednoducho a trápne, nevravím, že trapasy sme nemali aj v minulosti, ba naopak dobrého bolo skoro vždy ako ihiel v kope sena, ale dnes tam aj tie výnimky chýbajú. Veštenie na našich obrazovkách je trapas, ale toto tiež. Ja už naozaj neviem, naši umelci mi radosť neprinášajú, robia lacné veci, myslím obsahovo, kedy sa to zmení nevedno, palicu nad nimi zlomiť nechcem, aj keď nad konzumom, komerciou a kapitalizmom som ju už zlomil, lebo tú ich bezduchosť som zistil dávnejšie. Poviem iba, že toto nie je správna cesta. ()

zdenotvor

Náhodne som sa na internete dostal k hre páli nás v tom a dosť dobre som sa na tom zabavil,taktiež veštiareň prináša okrem trápneho humoru aj tie zábavné momenty a občas sa dá na tomto programe zasmiať.Takže som sa rozhodil zvýšiť hodnotenie o jednu hviezdu. ()

SeanLSD

Tak počkať ! TV zábavu domácej proveniencie som už dávno zabalil a šancu jej nedávam, na to je život príliš krátky, ale keď som pri prepínaní objavil toto, nechápal som, ako dobre som sa pobavil. Úžasná hra s jazykom a naozaj uletený humor. Z jedného dielu ťažko povedať... ()

Dado

Niektoré scénky skôr trápne ako vtipné, no taký rozbor knihy o pochopení medzi mladou a staršou generáciou od spisovateľky Márie Rytmusovej Martákovej pod názvom Ťahal dedko do repu, ktorá bola vydaná vydavateľstvom Mladé getá, má dostával do kolien. (50%) ()

Johnny.ARN

Kubovčík perfektne imituje Horváta ml. Inak celkom sranda. Scénky podarené, chytanie za slovíčka, taký SOS štýl. Niečo, čo na TV obrazovke chýbalo. Mohli by do partie pribrať aj Štúra. 5 z 5 ()

TheRoller

Veľmi dobré nápady s pozoruhodnými slovnými obratmi, ktoré však nie sú predvedené v takej kvalite, na akú majú potenciál. Na niektoré nechápajúc čumím, že ako mohol niekto takú úbohú, maximálne trápnu scénku vymyslieť, u iných zase plačem od smiechu tak, ako málokedy. 60% ()

YoZo8

Jeden z najlepších zábavných programov, aké momentálne máme na mediálnom trhu. Síce nie všetke skeče sú podľa môjho gusta, no väčšina je viac než komická. ()

SheenaStaley odpad!

Už ani neviem, čo k tomuto druhu relácií povedať.... zase raz to isté ako sme už stokrát videli a úroveň sa stále znižuje geometrickou rýchlosťou.... Fakt neuveritelné.... Nechcene som to musela pozerat dohromady asi desat minut(nepočitam tri- a to fakt neprehanam- reklamy medzi tým) a fakt sa nestačím čudovať ()

borec999

Ešte predtým než koncept SOS preniesol Dangl do Markízy (Kredenc) skúšal to na Jojke. A myslím si, že to dopadlo veľmi dobre, minimálne sa Slováci dozvedeli o novšej generácii komikov ako Šoko Tabaček, Lujza Garajová Schrameková, ale hlavne Michal Kubovčík (ktorý mi tu utkvel jednak ako Hesso Jašterák, ale aj ako brilantný Emil Horváth ml. ktorého si strihol s veľkou chuťou). Nie všetky gagy a scénky sú vtipné, ale pri paródii je hranica medzi trápnosťou a geniálnosťou veľmi tenká, takže tých pár ktoré mi nesadli ľahko prepáčim. Pre mňa slabších 5*, pretože mám pocit že Haló bolo o dosť vtipnejšie než Kredenc. PS: obľúbené relácie: Pexesuálna poradňa Hessa Jašteráka, Hudobná cti netratí, Páli nás v tom, Žena to nie je len mozog, Les je sviňa, Literárne okienko, Hudobná pohľadnica, Burlivý Burčiak, Dusná Srieň, Trenda. 90% ()

wampire23

Až tu som zistil, že Michal Kubovčík má neuveriteľný komediálny talent. Ostatní sú tu úplne zbytoční. Mal by sa dať na stand-up alebo na niečo, kde by ho ostatní nebrzdili. ()

majec4 odpad!

Takto asi vyzera dno humoristickej sceny. Sem tam sa vsak pritrafi nieco vtipne a vtedy sa da pousmiat. Neni to vsak typ programu, ktory by som cielene vyhladaval a celkovo to vyzera velmi tupo. Na Slovensku sa uz zabudlo ako sa robi kvalitny humor. Kde su casy Lasicu a Satinskeho?? Zvladal som este politicku satiru spred par rokov, ale toto je uz fakt ubohe. Dangl sa asi boji, ze by ho prestali tie nase trapne TV vysielat, tak sa znizuje k takymto projektom. FUJ!!! ()

zuzanocka

,,Prosím, volajte na známe telefónne číslo, lebo ak nebudete volať na známe telefónne číslo, dovoláte sa na neznáme telefónne číslo a teda sa nedovoláte k nám. Čiže volajte na známe telefónne číslo".. =) Ono to nie je také zlé.. ale chvíľkami je v Haló vyslovene nuda a snaha zabaviť je až prehnaná (čo vedie k trapnohumoru.. ) Hesso Jašterák a jeho pexesuálna poradňa však dvíha úroveň.. =) ()

STina1

to sa nedá pozerať, ale počúvať a niektoré hlášky boli dobré :) je to divné, ale mám pochopenie aj pre zvrátený humor ()