Našrot

Na šrot

21 & Over

Komedie

USA, 2013, 89 min

Povedená americká komedie. Sice je všechno stejné a předvídatelné až hrůza, ale pro zvednutí nálady a pobavení je to to pravé. Herci jsou zajímaví a vtipní, takže v pořádku. Děj taky hezky běží a vtipných scének je pořád dost. Příjemná i když klasická podívaná.(13.5.2013)

• Havaj8

Takovejch filmů je každým dnem víc a víc. A jenom 1 z 10 dokáže uspět u normálních lidí. Přitom se to hlavně zaměřilo na mladší generace, ale jestli se jim to i snažilo prodat svým vlastním "humorem", tudíž 15 a míň. O to víc mi to přišlo trapný. Bohužel musím použít tohle slovo, protože v tom nebyla ani kapka nápadu, všechno kopírka. A komedií bych to ani nenazval, prostě tu legraci a srandu si v komedii představuju asi jinak. Máloco se dokáže vyrovnat bandám od Prciček, Hangoveru nebo dokonce i Projectu X. Třeba to měli na svědomí i ti herci, který to prostě ani nezahráli dobře.(11.1.2015)

Těchto filmů je v dnešní době opravdu mnoho. Přesto jsem se rozhodl tento snímek pozvednout na 4*. Některé scény byly opravdu vtipné, i když je každý zná, ale já si to přesto užíval. Za mě 4*.(27.8.2013)

• dom156

Tyto pubertální komedie už mě teda fakt nebaví. Víc trapnosti než srandy. Jestli jsem se zde zasmál 3x tak to bylo hodně a celkově to byla bída. Musím zas uznat, že jsou i horší filmy, jen jsem z těchto věcí už asi odrostl či co. Palec dám dost dolů.(8.11.2015)

• Jara.Cimrman.jr

Každý ve svém životě patrně táhnul domů nějakého toho svého Jeffa Changa. Obvykle však znal adresní místo, na které má dopravit ožralý ozembouch. Miller a Casey se však předem nezeptali a tak museli propláchnout svá játra víc, než původně předpokládali. K jejich cti musím uznat, že to zvládli o něco lépe, než jsem čekal. Chvílemi sice byla jejich jízda poněkud trapná, ale občas se odněkud vynořil náznak vtipu a hispánské holky ze Sigma Zeta Theta mi vyloženě udělaly radost. Vždyť kdopak by nepřál mladým alkoholikům ponožku na penisu?(16.12.2013)

• - Vo filme si strihol cameo aj známy anglický hudobný producent a dubstepový DJ Rusko. (DjLuko)

• - Ve chvíli, kdy Nicole (Sarah Wright) vytahuje Jeffovi (Justin Chon) trny z pozadí, má Jeff sundané trenky i kalhoty. Jejich sundání by mu ovšem vytáhlo i trny. (cze.Oi)

• - V čase uvedenia snímky do kín bol Justin Chon (Jeff Chang) v skutočnosti o desať rokov starší ako postava, ktorú si zahral. (m.a.t.o.)