Našrot

• Austrálie

Komedie

USA, 2013, 89 min

• Fr

,,TOHLE NEJSOU JENOM NAROZENINY, TOHLE JSOU TVOJE 21. NAROZENINY. TOHLE JE DEN , KDY SE STANEŠ MUŽEM. TOHLE JE DEN KDY KAŽDÉMU VYHAZOVAČI, KTERÝ TĚ KDY ZASTAVIL, MŮŽEŠ ŘÍCT: JO JASNĚ, JÁ VÍM, VYPADÁM JAKO 9 LETÁ ČÍNSKÁ HOLKA, ALE HÁDEJ CO, DNES MI JE 21!“...... /// Malá žlutá děvka má jednadvacet (sorry spoluobčané – to byla citace…). Hele, už dávno mi není ani 20, ani 21. Chápu, že ti mladí musej dělat píčoviny, než zabřednou do těch rodinnejch sraček, budou mít parchanty, nudnou práci, minivan… Ale nechápu, proč musím čumět na vrženou šavli jako v nějakým Matrixu (jako zpomaleně…). To pobavilo koho? (kurva nestyď se a napiš mi!) Scénárista zřejmě zavzpomínal, jak se kdysi vožral. Nebo spíš, jak viděl někoho vožralýho (škoda, že ten čurák neviděl mě, třeba …). Story pro huberťáky, kteří nemaj svoje zážitky (tak to vás lituju, že musíte čerpat z týhle píčoviny!). Většinu času tupě civím a nechápu (zlatý Movie 43!), co jako má bejt zábavný na prodírání se mezi chlastající, pařící a řvoucí mládeží? Paka maj zážitky a já chcípám nudou! Von ten příběh totiž nemá koule! To snad musí pohřbít i zlatá americká mládež. Ale pozor! Ti kluci mě neserou – jen mi jsou totálně u prdele! Jednou pro vždy – my starší chodíme pařit do Vegas! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Po prochlastaný noci mám na prdeli vysmahlý "EΖΩ". 2.) Do baru vlejzám s pokřikem ,,KDE JSOU BÍLÝ ŽENSKÝ!“. 3.) Na mejdanu se bavíme požíráním tampónů (jako vložek vole). 4.) Thx za titule ,,playstick3“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ ne(11.5.2013)

Tři borci na vejšce si vyrazí na mejdan a rozjedou to. Jsou tam ženský, chlast, sprosťárny, lehké drogy, snaha o vykreslený americké univerzity jako nejsvobodnější instituce ve vesmíru. Zábava je to ale průměrná, všecky díly American Pie (a to včetně těch videofilmů) jsou mnohem lepší a vtipnější. 60%(1.12.2016)

• Sany33

Ak chce toto niekto porovnávať s Hangover, nech si dá facku. Úplná demencia celého portfólia a navyše idiotské nesympatetické ksychty ma donútili ísť až na najnižšie priečky môjho hodnotiaceho systému. Celý príbeh sa odvíja v podstate od troch debilov, s ktorých jeden je na šrot a ďalší dvaja sa ho pokúšajú dostať domov. Ten príbeh má taký nevyužitý potenciál, až ma to niekoľko krát mrzelo. Množstvo skvelých scén, je zabitých idiotskými rozhovormi alebo gestami, ktoré zabíjajú kompletne celý humor. Za tie tri náznaky holých pŕs by som dal aj dve hviezdy ale keď som na konci filmu tomu tiťmancovi musel kukať na nádobíčko s ktorého mu trčal plyšoví medveď. nemilosrdne som udelil 15%(12.2.2014)

"Proč máš na ptáku tu ponožku ??" - "A proč ji tam máš ty ??" - "Jsou do páru, jsou to ponožky !!" ;) Tak jsem během relativně krátkého časového období prodělal další ožíračku !! Nutno podotknout, že pouze filmovou..;) Po povedených australských Pařmenech a finále Phillipsovy trilogie s nenapodobitelným Galifianakisem, který na čele mého osobního žebříčku nejšílenějších filmových hovad předskočil Adama Sandlera i Jacka Blacka, přiznám se, že jsem si ho opravdu zamiloval, jsem se dopracoval až k 21 & Over, který mají na svědomí scénáristé právě skvělé Pařby ve Vegas Jon Lucas a Scott Moore, která tak nějak odstartovala boom podobných záležitostí, přičemž ta pomyslná laťka byla nasazena poměrně vysoko !! A dá se říct, že ona laťka mohla být hodně v klidu, protože prakticky hodinu se vůbec nic neděje, většina herců je o ničem, až na krásnou Sarah Wright, sledujete nudnou roadmovie po barech a většina fórků, pokud jste si nějakých vůbec všimli, vyznívá naprosto do ztracena, až jsem si ze zoufalství začal stříhat nehty !! Nudu sem tam nahradila nějaká typická americká nechutnost, čemuž naprosto vévodí ultrazhovadilá matrixovská blicí scéna, bez tohoto zážitku v hlavní roli s Justinem Chonem s účesem Justina Biebera bych se opravdu s klidným srdcem obešel, a já už tušil, že tahle párty skončí obrovským diváckým průserem.. Jenže se stalo něco nečekaného, už když Jeffa nacamraného pod obraz jeho dva povedení kamarádíčci posadí vedle dvou zhulenců, začíná se konečně něco dít a já, světe div se, se začínám smát..;) A od okamžiku, kdy Casey a Miller dostanou po ponožce, se z ubohoučké vykrádačky stává veliká vtipná jízda, kdy se přes nevyhnutelné moralizování a uvědomování si vlastních priorit hlavních hrdinů dostávám do velmi příjemné nálady s nádechem nostalgie, která mě až do závěrečných titulků neopustila !! Tak mě napadá, že zábavnější by měla být symbolicky ta první část filmu, protože přeci každá kalba je vtipnější, ještě než jdete spát a budíte se s kocovinou.. Má někdo rád kocovinu ?? ;) Nebýt slabšího soundtracku Lylea Workmana a vlastně dvou naprosto rozdílných polovic snímku, měli by možná tvůrci dojem, že to jde i bez Todda Phillipse, a Na šrot by byl snad i něčím víc než naprosto průměrnou teenagerovskou záležitostí, k jejímž lepším momentům se dostanou opravdu jen ti nejotrlejší diváci !!(1.10.2013)

Opäť jedna z amerických teenagerských komédií o chlaste ,ženských a ešte raz o chlaste. Nič nové pod slnkom, 21 & Over zapadá do šedého priemeru bežných komédií, nemá čím prekvapiť a tentoraz som nepostrehol ani jednu scénu, ktorá by mi stála za to si ju zapamätať. Po prvé : nieje možné, aby 20 ročný chalani toľko vypili a v podstate im nič nebolo (samozrejme okrem Jeff Chenga) A po druhé : stále neverím, že toľko udalostí sa môže stať za jediný večer. A prečo až 3 hviezdy? Pretože sú aj väčšie, stupídnejšie sračky.(29.5.2013)

• - Scenáristi a režiséři Jon Lucas a Scott Moore se nechali inspirovat filmem Projekt X (2012), který měl u diváků velký úspěch, a rozhodli se natočit podobný film. (TheTrox)

• - Byla natočena i čínská verze filmu, jejíž natáčení probíhalo ve městě Linyi v čínské provincii Shandong. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na University of Washington a v jejím okolí. (Terva)