Našrot

• Austrálie

Komedie

USA, 2013, 89 min

• Havaj8

Takovejch filmů je každým dnem víc a víc. A jenom 1 z 10 dokáže uspět u normálních lidí. Přitom se to hlavně zaměřilo na mladší generace, ale jestli se jim to i snažilo prodat svým vlastním "humorem", tudíž 15 a míň. O to víc mi to přišlo trapný. Bohužel musím použít tohle slovo, protože v tom nebyla ani kapka nápadu, všechno kopírka. A komedií bych to ani nenazval, prostě tu legraci a srandu si v komedii představuju asi jinak. Máloco se dokáže vyrovnat bandám od Prciček, Hangoveru nebo dokonce i Projectu X. Třeba to měli na svědomí i ti herci, který to prostě ani nezahráli dobře.(11.1.2015)

• cze.Oi

Ptákovina bez špetky originality, která staví humor na vtipnosti opilců a opakuje snad všechna klišé podobných filmů-nerd, kterého zkazí, pití hlavou dolu, malování na nemohoucí, vysokoškolská americká bratrstva a tak dále... I přes to má film vtipné chvilky a abych se zasmál, nepotřebuji inteligentní humor. Film se vyvíjí prvoplánově a žádné překvapení se nekoná.(6.5.2013)

• kinghome

Jak je pochcal xD A teď to nemyslím obrazně. Vždy, když se tam objevil Chon, tak to byla prdel. Škoda, že 90% filmu ho jen táhnou a on nedělá vůbec nic. Zbytek herců a celej ten příběh byl totálně na nic. Tohle už jsem viděl miliardakrát a prostě už mě to nebaví. Kdyby to bylo alespoň vtipný, ale ono se tam vlastně vůbec nic nedělo. Upřímně nic jsem od tohoto filmu nečekal a taky jsem nic nedostal. Jen jednoho vtipnýho ťamana, který většinu filmů spí. Nic víc, nic míň.(26.5.2013)

Taková hodně slušná odreágovačka, u které se sice 90 minut v kuse nesmějete, přesto se ale nasmějete hodně. Filmu dosti škodí první zhruba půl hodinka, kdy vtipu je téměř minimum, poté však krásně nabere na obrátky a začne ta pravá zábava. Konec je hodně povedený happy end, který sice v normálním životě nemožný, ale koho to zajímá.(11.6.2013)

• TommyDiamond

Hyper senza cool teenagerská komedie aneb, kdo nekalí s náma kalí proti nám! Základem těchto erudovaných filmu, které ukazují otevřenou a družnou mysl v plné formě jsou tři ,,V" (vykalit,vyfetovat a vyšukat).. Každy rok (rok 13' - pařba na třetí, pařmeni,aj...) se natočí dva nebo tři podobné snímky, kdy se nás protagonisté a potažmo i tvůrci snaží přesvědčit, že právě ta jejich párty má ty největší grády a vynechat jí by bylo holé šílenství.... Podle mě už těchto filmů alá nej-párty je tolik, že jsem po dvaceti minutách chtěl bez větších skrupulí 21 and Over vypnout. Avšak moje filmová víra mi velí dokoukávat vše do konce. Na nějakou velkou kritiku už mi proto nezbývá síla. Dám jednu hvězdu a budu se snažit zapomenout(2.11.2013)

• - Vo filme si strihol cameo aj známy anglický hudobný producent a dubstepový DJ Rusko. (Hamaradža)

• - Byla natočena i čínská verze filmu, jejíž natáčení probíhalo ve městě Linyi v čínské provincii Shandong. (Terva)

• - Natáčení probíhalo na University of Washington a v jejím okolí. (Terva)