poster

Kaijűtô no kessen: Gojira no musuko

 • USA

  Son of Godzilla

Sci-Fi

Japonsko, 1967, 84 min

Režie:

Džun Fukuda

Hudba:

Masaru Sató
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JohnnyD
  ***

  Na jednej strane je to krásne farebné a výpravné. Je tu kopec monštier, Godzilla nezlezie z plátna, dokonca aj ten príbeh je zo začiatku zaujímavý (škoda, že na neho tak skoro rezignujú). No hneď ako sa objaví baby godzilla, je z toho príliš veľké wtf aj na samotnú godzilliu ságu. Škoda.(30.4.2014)

 • ledzepfan
  **

  Fukuda byl prostě gegen! Rozhodnul se, že do godzilly vnese pár nových prvků a to se mu taky povedlo-opřel se do toho svědomitě a doposud místy sice naivní, ale vkusné a inteligentní sérii nasadil klaunský nos, vyzbrojil jí baterií vtipů z hodně slabého soudku, přidal hromadu infantility, horu filmového neumětelství a odsoudil tak Godzillu na více než 10 let potupného šaškování. A tímhle "veledílem" se celý ten systém degradace definitivně ukotvil a rozjel na plné obrátky. Děj, postavy, dekorace-vše je těžce pod úrovní dosavadního Gstandardu a navíc se tady porodil ten malej zmrd, který furt dělá kiukiu, kope si s míčem(teda šutrem), poskakuje, plácá ručičkama(teda pacičkama) a vypadá opravdu(ale opravdu)nevkusně. Za ty fajn kudlanky, pavouka a jedinou ženskou postavu dávám 2 ale více ze mě pro tohle zvěrstvo nikdo nevytříská.-nazdar.(29.7.2013)

 • zelvopyr
  ***

  Celkem pěkný, konzistentní příběh, ale dva body jej u mě srážejí... 1. antropomorfnost Godzilly (a hlavně jejího syna) se už vymyká hranicím, ve kterých dovolím své představivosti vidět monstra. Je tu prostě velký chlap v latexu, který hraje neohrabanou příšeru... A je tu dítě v pyžamu s přidělaným ocasem, které už se vůbec nesnaží o respekt budící pohyb stotunového monstra, ale poskakuje jako 100% člověk. Hm. Aspoň že to trochu bylo kompenzované velehmyzem, do kterého se lidský herec nasoukat nemohl... 2. hlavní postava (nemohu nazvat hrdinou) se zejména v první půli chová jako strašný debil. A má to asi být jemně vtipné nebo dokonce to má být jen jeho mladicky nerozvážná povaha. Takže kvůli tomu u mě skoro palec dolů. Ale docela se mi líbil způsob, kterým byl přemožen megapavouk, dojemné...(25.2.2012)

 • corpsy
  *****

  Zdá sa to ako vtip. Naivnosťou a infantilnosťou snímok doslova prekypuje. Ale je to dokonalá ´´kaiju´´ zábava, ktorá pod 5* ísť nemôže.(15.3.2011)

 • Fingon
  ****

  Druhý ze dvou původních filmů o Godzille, který jsem měl tu čest vidět (na satelitu, s německým dabingem), ze kterého mě utkvěla v hlavě scéna, kdy matka Godzilla šlape svému děťátku na ocas, aby toto vychrlilo trochu ohně...(24.2.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace