Příběh mladého psychologa, nastupujícího na praxi ve velkém strojírenském závodě právě v době zavádění číslicově řízených strojů. (oficiální text distributora)

Phex

Předobraz sklepáckého filmu Kouř (1990), který zpracovává téměř stejný námět. Tady je to, ale na hranici koukatelnosti. Se závěrečnou větou se mi chce říct, ale mi ty lidi máme, vychováme si je a pokud už nic jinýho tak aspoň filmy budou dělat líp. ()

Peabody odpad!

nevěřil jsem vlastním očím, jaké humění se to brněnská skupina patvůrců pokusila vytvořit. Děsivé dialogy dramatizující odporná hudba, toporné dialogy odříkávané jak v šedesátých letech existenciálních dramat nebo jako počítačovou intonací. Zamlhované interiéry fabriky, nepochopitelné tělky, masky a líčení, že by si pan Vanýsek najednou pomyslel, že je Fellini a natáčí podruhé Satyrikon? . OMG. ()

PatoP odpad!

Tak nezmyselný film aby človek hľadal sveta kraj. Napudrované tváre hercov, nafarbené oči, a k tomu ich mizerné herecké výkony. Čo týmto dielom, do ktorého ešte aj vložili hnusný hudobný podmaz, chceli tvorcovia vyjadriť, som absolútne nepochopil. ()

Pitryx odpad!

Nejhorší agitka co jsem viděl, Herci to vysloveně flákají, hlavně že jsou přelíčení, dialogy úděsné o ději nemluvě. Tahle poloinscenace nestála vůbec za nic. Navíc to bylo celé prostě neuvěřitelné. ()

slunicko2

Perestrojková kafkárna. Panoptikální groteska 44letého režiséra Jiřího Vanýska odkazuje, ať vědomě či nevědomě, na československou novou vlnu šedesátých let. Tehdy možná zajímavé, dnes spíš nudné. ()