• Amper01

???!!?????(6.12.2012)

• PatoP

Tak nezmyselný film aby človek hľadal sveta kraj. Napudrované tváre hercov, nafarbené oči, a k tomu ich mizerné herecké výkony. Čo týmto dielom, do ktorého ešte aj vložili hnusný hudobný podmaz, chceli tvorcovia vyjadriť, som absolútne nepochopil.(11.9.2012)

• Phex

Předobraz sklepáckého filmu Kouř (1990), který zpracovává téměř stejný námět. Tady je to, ale na hranici koukatelnosti. Se závěrečnou větou se mi chce říct, ale mi ty lidi máme, vychováme si je a pokud už nic jinýho tak aspoň filmy budou dělat líp.(23.2.2015)

• slunicko2

Perestrojková kafkárna. Panoptikální groteska 44letého režiséra Jiřího Vanýska odkazuje, ať vědomě či nevědomě, na československou novou vlnu šedesátých let. Tehdy možná zajímavé, dnes spíš nudné.(13.9.2012)

• Peabody

nevěřil jsem vlastním očím, jaké humění se to brněnská skupina patvůrců pokusila vytvořit. Děsivé dialogy dramatizující odporná hudba, toporné dialogy odříkávané jak v šedesátých letech existenciálních dramat nebo jako počítačovou intonací. Zamlhované interiéry fabriky, nepochopitelné tělky, masky a líčení, že by si pan Vanýsek najednou pomyslel, že je Fellini a natáčí podruhé Satyrikon? . OMG.(9.6.2017)