Kvôli dlhu je bývalý pašerák orgánov nútený vziať ešte jednu prácičku. Obeťou je mladá žena na invalidnom vozíku, ktorá cestuje so svojím manželom na lodi do Číny. Avšak celá akcia pašerákov sa skomplikuje, pretože jej manžel je odhodlaný zachrániť ju. Celá situácia sa zvrtne v krvavý masaker a na povrch vyplávajú šokujúce odhalenia... (sochoking)

EvilPhoEniX

Skvěle zahrané,poutavé,napínavé a sakra krvavé !! Hodinu a půl se film tváří spíše jako Krimi/Drama,ale poslední půl hodinu film vyvrcholí na lodi v Krvavé peklo,že jsem musel zakřičet do světa Asie umí ! A teď nemohu jinak,ale musím zaútočit na uživatelku Krysap,která zkoukla za svůj život nejspíše jen 4 horory a tvrdí,že podle filmu nám v žilách koluje oranžová tekutina! Já jich nakoukal přes 500 a konstatuji,že lépe ztvárněnou krev,než v tomhle filmu jsem za poslední rok nikde neviděl. Takže se zpátky vrať k Romantickým filmům,jelikož připravuješ lidi jako jsem já o zážitek! ()

Krysap

Děj filmu se točí kolem transplantací orgánů v Asii a nepěkného způsobu, jak se tyto orgány získávají. Není pochyb o tom, že na tenhle byznys je napojena slušná řádka různých gangů a vyčůránků, kteří se chtějí obohatit - od pojišťovacích agentur, po lékaře a policajty napříč státy. V tomhle filmu ale věci nejsou úplně tak, jak se na první pohled zdají. Bohužel, díky výraznému zvratu v druhé polovině filmu jsem se nedokázala sžít s žádnou z postav, takže najednou film skončil a vlastně ve mě nenechal žádný výrazný pocit - snad kromě opětovného konstatování toho, že lidi jsou hnusný a pocitu, že nám v žilách nekoluje krev, ale nějaká podivná oranžová tekutina (zřejmě byla na slevě jodová tinktura). Znova se na to nepodívám, na podobný téma už bylo natočeno hodně mnohem lepších filmů. ()

sniper18

Je to celkom dobrý thriller. Má dosť dobrý príbeh o bývalom šéfovi obchodníkov s orgánmi, ktorý s tým po nevydarenej akcii skončil, no keď sa dozvie, že žena, ktorú platonicky miluje požiadala o pomoc úžerníka, jeho známeho, keďže jej otec je ťažko chorý a nutne potrebuje transplantáciu srdca, rozhodne sa túto prácu prijať. Obeťou má byť telesne postihnutá mladá žena, ktorá so svojim manželom cestuje výletnou loďou do Číny, kde sa aj operácia má uskutočniť, ale jej manžel sa s jej nečakaným zmiznutím len tak nezmieri. Spracovanie je celkom slušné, síce úvodná fáza mohla byť trochu dynamickejšia, keďže mnohé postavy aj tak nepredstaví úplne ideálne, ale určite to nie je ani zlé a po tej rozbehovej polhodine sa to už predsa len rozbehne. Celkom ma zaujalo, že na rozdiel od väčšiny podobných filmov je dej braný z pohľadu pašerákov a kladné postavy sú väčšinu času skôr vedľajšie, ale film to ani moc neovplyvňuje, hlavne, že je to príjemne svižné a stále sa je na čo pozerať. Ale trochu rozporuplne na mňa pôsobí séria zvratov v druhej polovici a obzvlášť ten hlavný, na jednej strane mi to prišlo celkom zaujímavé a určite som to nečakal, ale asi by som skôr uprednostnil klasický smer, keďže som sa vlastne zbytočne tešil na niečo, čo som nedostal. Ale aspoň čiastočnú náhradu tá záverečná štvrtina predsa len prinesie. Čo sa týka akcie, moc jej tu nie je, ale tých pár súbojov a likvidácií, prevažne z poslednej fázy je aspoň celkom slušne natočených a aj pomerne drsných, takže nie som výraznejšie sklamaný. Herecké obsadenie nie je zlé, jedine skupina obchodníkov s orgánmi mohla byť obsadená trochu lepšie, k hlavnému hrdinovi som si po celý čas ťažko hľadal cestu a z nich mi prišiel zaujímavejší len chirurg Oh Dal-Su. Ale zase potešia všetky ostatné výraznejšie postavy, hlavne obe ženy a bavil ma aj manžel telesne postihnutej. Réžia a technická stránka sú na tom dobre, určite sa to dalo podať ešte o trochu lepšie, ale aj tak mi to prišlo ako mierny žánrový nadštandard s pár kvalitne zvládnutými sekvenciami. Takže určite to mohlo byť stále o niečo lepšie, vymeniť niektoré postavy, pridať akcie a zvýrazniť motív pomsty, ale aj takto ma to bavilo, dobrý film a o hodnotení nepochybujem. 70% ()

Lukoboss

No ve výsledku nic moc. Tvůrci se snažili a kombinovali, až to překombinovali a vůbec to tak nějak bylo natočený takovým stylem, že mně vlastně bylo úplně jedno, co se tam stane. A to, jako vždycky, není dobře. Dokonce mně přišlo, že je to natočený tak, že tam ani nebyl hlavní hrdina. A vlastně kdokoliv by tam v průběhu umřel, tak by mě to nezajímalo. Musím říct, že je to po dlouhé době korejskej film, kterej mě zklamal. Tak nemůže se dařit věčně ()