Jurassic Attack

Sean Cain

Scénografie:

John 'Skip' Weaver
  • SOLOM.

Milovníci brakové podívané si v tomto případě přijdou zřejmě na své, protože tento céčkový film je opravdu jen pro hodně otrlé jedince. Knížky o dinosaurech mně fascinovaly již od útlého dětství a taková Cesta do pravěku patří dodnes mezi moje nejoblíbenější filmy. Když potom přišel Jurský park – byl jsem z něj naprosto uchvácen a to jsem víceméně i dodnes. Jenže během následujících let vznikla dlouhá řada jeho následovníků a příživníků, z nichž většina patří mezi největší filmový odpad, co jsem kdy viděl a tento kousek od něj nemá daleko. Není to sice vyložená katastrofa a samotný příběh má i několik světlejších chvilek, ale těch je tu opravdu jako šafránu. Nejhorší na tom všem jsou otřesné CGI efekty a to nejen co se týče výbuchů, krvavých cákanců ale i samotného ztvárnění dinosaurů. Tohle se pánům z Little Dragon Productions opravdu hrubě nepovedlo. Nemluvě o hromadě nelogických situací a scén, kterých se tu nakupilo vážně moc. Nejhorší ze všeho však pro mě bylo chování jednotlivých postav. Představivost šílených scénáristů je totiž neuvěřitelná a zřejmě bezedná…20%(16.10.2018)

• dawe787

No co napsat? Snad jen, že toto céčko nestojí za váš drahocenný čas, byť je člověk nenáročný divák a je rád za každou obludu ve filmu z dob pravěku. K. Zeman by se obracel v hrobě. Takhle to vypadá, když se ochotníci dostanou před pravou kameru a rejža dostane kapesné na film od papínka a dělá s kámošema filmové triky na kancelářském notebooku.(7.7.2013)

• goauld

Jako "televizní" film by se to dalo ještě zkousnout. Dynosauři byly animačně na úrovní 90tých let, jednání čety na úrovni kadetů prvního ročníku a dialogy .... na to už jsem si u amíků zvykl... Takže nic - co by mě mělo výrazněji překvapit... Jediné co si zaslouží onu jednu * je alespon minimum "záchodové vaty" ;-) Takže na jedno zkouknutí doma - OK, ale ..... do kina bych za to 150,- nedal :-))(3.7.2013)

Co od takovýhleho filmu čekat? Totálně nic jen výplach. Já jsem byl připraven a možná proto jsem nebyl nijak zklamán, dostal jsem to co jsem dostal. Film je poměrně podobný filmu Raptor island(některé scény k tomu navíc dokonale pasují). Zápletka je tupá, vojáci+teroristi+náhodní civilisti(tady spadlé letadlo). Nicméně dinosaurů je poměrně plno takže žraní lidí je poměrně dost. Efekty? Ty jsou samozřejmě hodně špatné. Ale já se poměrně slušně bavil, tak dám 3*.(4.5.2013)

• peter12

Musím mat veľmi silnú volu, lebo som mal nutkanie tento film vypnúť, ale vydržal som,aj keď tých 83 minút som mohol stráviť aj rozumnejšie. Vždy keď niekoho naháňal dinosaurus, tak ten dotyčný sa aj trikrát utkol a to sa opakovalo niekoľkokrát,to bolo už trápne.Keď nieje väčší rozpočet určite nezačnem točiť film o dinosauroch, lebo by to dopadlo presne tak ako tento film. Aj bitky v tomto filme vyzneli groteskne a smiešne. Amatérske spracovanie, amatérsky herci, úboho amatérsky príbeh a hlavne neskutočne amatérske triky,tí dinosaury boli na túto dobu veľmi zlé digitálne. Tak keď to zhrniem mi vychádza čisto amatérsky film, ktorý viac nasere ako poteší.(20.4.2014)

• - Děj filmu je situován do Val Verde, tedy do fiktivní země, která figurovala například ve filmech Komando (1985) nebo Smrtonosná past 2 (1990). (L_O_U_S)

• - Příjmení profesora Roxtona (Michael Worth) je odkazem na klasické dílo Arthura Conana Doyla "Ztracený svět". (L_O_U_S)