Jurassic Attack

Sean Cain

Scénografie:

John 'Skip' Weaver
  • dawe787

No co napsat? Snad jen, že toto céčko nestojí za váš drahocenný čas, byť je člověk nenáročný divák a je rád za každou obludu ve filmu z dob pravěku. K. Zeman by se obracel v hrobě. Takhle to vypadá, když se ochotníci dostanou před pravou kameru a rejža dostane kapesné na film od papínka a dělá s kámošema filmové triky na kancelářském notebooku.(7.7.2013)

Tenhle film je NÁDHERNÝ. Má moc zajímavý příběh, je napínavý a má moc pěkně udělané dinosaury. V některých záběrech jsou sice trochu okatě počítačoví a neladí s prostředím ale tady mi to vůbec nevadilo. A všichni co tomu dali odpad mi můžou políbit šos :) Vzkaz pro uživatele peter12. Ano viděl jsem přesně tenhle film ale já narozdíl od většiny lidí tady nejsem hater a mám takovéhle filmy moc rád.(24.3.2013)

Co od takovýhleho filmu čekat? Totálně nic jen výplach. Já jsem byl připraven a možná proto jsem nebyl nijak zklamán, dostal jsem to co jsem dostal. Film je poměrně podobný filmu Raptor island(některé scény k tomu navíc dokonale pasují). Zápletka je tupá, vojáci+teroristi+náhodní civilisti(tady spadlé letadlo). Nicméně dinosaurů je poměrně plno takže žraní lidí je poměrně dost. Efekty? Ty jsou samozřejmě hodně špatné. Ale já se poměrně slušně bavil, tak dám 3*.(4.5.2013)

• goauld

Jako "televizní" film by se to dalo ještě zkousnout. Dynosauři byly animačně na úrovní 90tých let, jednání čety na úrovni kadetů prvního ročníku a dialogy .... na to už jsem si u amíků zvykl... Takže nic - co by mě mělo výrazněji překvapit... Jediné co si zaslouží onu jednu * je alespon minimum "záchodové vaty" ;-) Takže na jedno zkouknutí doma - OK, ale ..... do kina bych za to 150,- nedal :-))(3.7.2013)

• Norino12

Nechce sa mi veriť, že pri tomto filme je napísané to, že bolo vydané v roku 2013. Zatiaľ asi najhoršie digitálne efekty aké som kedy videl. Až sa mi nechce veriť, že dokázali spraviť takto otrasne tie dinosaury. Veď v hrách spred piatich rokov mali lepšie animácie. Inak Viva La Jurassic Park a megalomanské veľdielo Spielberga, ktoré nebude nikdy prekonané. Navyše úplne dementné herecké výkony a totálna nuda. Teda ako sa to vezme občas Vás chytí smiech z toho aké je to celé retardované. Prepáčte za výraz ale niekedy je mi pri takýchto veciach priam do plaču.(17.8.2013)

• - Děj filmu je situován do Val Verde, tedy do fiktivní země, která figurovala například ve filmech Komando (1985) nebo Smrtonosná past 2 (1990). (L_O_U_S)

• - Příjmení profesora Roxtona (Michael Worth) je odkazem na klasické dílo Arthura Conana Doyla "Ztracený svět". (L_O_U_S)