Reklama

Reklama

Pravěk útočí

všechny plakáty

Elitní komando bojuje s nemilosrdnými dinosaury hluboko v džunglích Jižní Ameriky. Skupina vojáků se snaží vysvobodit rukojmí v džungli obývané dlouho neobjevenými dinosaury... Při návratu z vojenské expedice havaruje vrtulník se zásahovou jednotkou  v husté,  nedostupné tropické džungli - ve ztraceném světě obývaném dinosaury. Nyní musí najít cestu ven z tohoto izolovaného údolí, než se stanou kořistí prehistorických predátorů. (TV JOJ)

(více)

Recenze (22)

Ketri odpad!

všechny recenze uživatele

To bylo něco, parta - tedy naprosto skvěle organizovaná speciální jednotka - vojáků běhá kdesi v Belize po botanické zahradě po prohlídkovém okruhu pro rodiny s dětmi a díky dokonalé gestikulaci pro tichý boj, kterou doplňuje hlasitými výkřiky zbytečných frází, je postupně sezobávána prehistorickými predátory, kteří evidentně jen problikávají z jiné dimenze. Ale jinak je to i poučné. V titulcích ale píšou, že všechny postavy a události jsou smyšlené, takže mě to zklamalo prostě dvojnásobně. ()

Trevor 

všechny recenze uživatele

Jeden z filmov ktoré sú v čiernych číslach úplne zaslúžene. Ak sa však človek k tomu postaví tak ako má že od toho veľa neočakáva dá sa to vydržať, ale ak by to bolo natočené 10 rokov skôr mohol by byť podstatne viac zhovievavý. Na úplné vypnutie hlavy to nie je zlé, povedzme o pol tretej ráno, ale inak by som to pravdepodobne vypol po 15 minútach a to som zvládol aj útoky niekoľkohlavého žraloka či sériu Sharknado. ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Milovníci brakové podívané si v tomto případě přijdou zřejmě na své, protože tento céčkový film je opravdu jen pro hodně otrlé jedince. Knížky o dinosaurech mně fascinovaly již od útlého dětství a taková Cesta do pravěku patří dodnes mezi moje nejoblíbenější filmy. Když potom přišel Jurský park – byl jsem z něj naprosto uchvácen a to jsem víceméně i dodnes. Jenže během následujících let vznikla dlouhá řada jeho následovníků a příživníků, z nichž většina patří mezi největší filmový odpad, co jsem kdy viděl a tento kousek od něj nemá daleko. Není to sice vyložená katastrofa a samotný příběh má i několik světlejších chvilek, ale těch je tu opravdu jako šafránu. Nejhorší na tom všem jsou otřesné CGI efekty a to nejen co se týče výbuchů, krvavých cákanců ale i samotného ztvárnění dinosaurů. Tohle se pánům z Little Dragon Productions opravdu hrubě nepovedlo. Nemluvě o hromadě nelogických situací a scén, kterých se tu nakupilo vážně moc. Nejhorší ze všeho však pro mě bylo chování jednotlivých postav. Představivost šílených scénáristů je totiž neuvěřitelná a zřejmě bezedná…20% ()

peter12 odpad!

všechny recenze uživatele

Musím mat veľmi silnú volu, lebo som mal nutkanie tento film vypnúť, ale vydržal som,aj keď tých 83 minút som mohol stráviť aj rozumnejšie. Vždy keď niekoho naháňal dinosaurus, tak ten dotyčný sa aj trikrát utkol a to sa opakovalo niekoľkokrát,to bolo už trápne.Keď nieje väčší rozpočet určite nezačnem točiť film o dinosauroch, lebo by to dopadlo presne tak ako tento film. Aj bitky v tomto filme vyzneli groteskne a smiešne. Amatérske spracovanie, amatérsky herci, úboho amatérsky príbeh a hlavne neskutočne amatérske triky,tí dinosaury boli na túto dobu veľmi zlé digitálne. Tak keď to zhrniem mi vychádza čisto amatérsky film, ktorý viac nasere ako poteší. ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Co od takovýhleho filmu čekat? Totálně nic jen výplach. Já jsem byl připraven a možná proto jsem nebyl nijak zklamán, dostal jsem to co jsem dostal. Film je poměrně podobný filmu Raptor island(některé scény k tomu navíc dokonale pasují). Zápletka je tupá, vojáci+teroristi+náhodní civilisti(tady spadlé letadlo). Nicméně dinosaurů je poměrně plno takže žraní lidí je poměrně dost. Efekty? Ty jsou samozřejmě hodně špatné. Ale já se poměrně slušně bavil, tak dám 3*. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (2)

  • Příjmení profesora Roxtona (Michael Worth) je odkazem na klasické dílo Arthura Conana Doyla "Ztracený svět". (L_O_U_S)

Reklama

Reklama