poster

Pravěk útočí

 • USA

  Jurassic Attack

 • Slovensko

  Pravek útočí

Horor / Sci-Fi

USA, 2013, 83 min

Scénář:

Rafael Jordan

Kamera:

Stuart Brereton

Střih:

Sean Cain

Scénografie:

John 'Skip' Weaver
(další profese)
 • dawe787
  *

  No co napsat? Snad jen, že toto céčko nestojí za váš drahocenný čas, byť je člověk nenáročný divák a je rád za každou obludu ve filmu z dob pravěku. K. Zeman by se obracel v hrobě. Takhle to vypadá, když se ochotníci dostanou před pravou kameru a rejža dostane kapesné na film od papínka a dělá s kámošema filmové triky na kancelářském notebooku.(7.7.2013)

 • Ketri
  odpad!

  To bylo něco, parta - tedy naprosto skvěle organizovaná speciální jednotka - vojáků běhá kdesi v Belize po botanické zahradě po prohlídkovém okruhu pro rodiny s dětmi a díky dokonalé gestikulaci pro tichý boj, kterou doplňuje hlasitými výkřiky zbytečných frází, je postupně sezobávána prehistorickými predátory, kteří evidentně jen problikávají z jiné dimenze. Ale jinak je to i poučné. V titulcích ale píšou, že všechny postavy a události jsou smyšlené, takže mě to zklamalo prostě dvojnásobně.(28.6.2013)

 • Trevor
  *

  Jeden z filmov ktoré sú v čiernych číslach úplne zaslúžene. Ak sa však človek k tomu postaví tak ako má že od toho veľa neočakáva dá sa to vydržať, ale ak by to bolo natočené 10 rokov skôr mohol by byť podstatne viac zhovievavý. Na úplné vypnutie hlavy to nie je zlé, povedzme o pol tretej ráno, ale inak by som to pravdepodobne vypol po 15 minútach a to som zvládol aj útoky niekoľkohlavého žraloka či sériu Sharknado.(13.12.2020)

 • Campbell
  ***

  Co od takovýhleho filmu čekat? Totálně nic jen výplach. Já jsem byl připraven a možná proto jsem nebyl nijak zklamán, dostal jsem to co jsem dostal. Film je poměrně podobný filmu Raptor island(některé scény k tomu navíc dokonale pasují). Zápletka je tupá, vojáci+teroristi+náhodní civilisti(tady spadlé letadlo). Nicméně dinosaurů je poměrně plno takže žraní lidí je poměrně dost. Efekty? Ty jsou samozřejmě hodně špatné. Ale já se poměrně slušně bavil, tak dám 3*.(4.5.2013)

 • Evzeni1
  *

  V českém znění :Petr Štěpán, Eva Novotná, Jiří Valůšek, David Kaloč, Martin Sláma, Barbora Lourenço De Sousa, Vladimír Hauser, Zdeněk Bureš, Vilém Čapek, Aleš Zbořil, Tereza Groszmannová a další.● Překlad : Iveta Petrčková● Úprava : Petr Dočkal● Vedoucí dramaturg: Lucie Mitková● Zvuk: Michal Zatloukal● Produkce: Peter Čížek, Karolína Zbořilová● Šéfproducent: Branislav Mitka● Režie: Daniel Dítě● Pro JOJ Group vyrobila Brněnská soukromá televize v roce 2018(13.4.2020)

 • - Děj filmu je situován do Val Verde, tedy do fiktivní země, která figurovala například ve filmech Komando (1985) nebo Smrtonosná past 2 (1990). (L_O_U_S)

 • - Příjmení profesora Roxtona (Michael Worth) je odkazem na klasické dílo Arthura Conana Doyla "Ztracený svět". (L_O_U_S)