Dej si šňupec před porodem,ať se práší za kočárem!(13.9.2015)

70% (Berlinale 2013)(10.2.2013)

Ne, tohle je prostě jen životopis chlapa, který vydělával prachy, ale stejně jako je vydělával na nahotinkách, mohl klidně prodávat cigarety nebo lodě plné kukuřice. Bylo by to jedno, jelikož by to byla úplně stejná nuda. Ten borec byl prostě totální suchar, nudnej a nezajímavej. A ani ty peníze ho zajímavým nedokázaly udělat. Larry Flynt tedy ani náhodou...50%(28.9.2016)

Zaujímavý príbeh človeka, ktorý z ničoho vybudoval impérium. Ach, kde sme ten príbeh už počuli. Ale príjemné obsadenie, dobrý dej a všade samé cicky. 3 z 5(17.4.2015)

• Jara.Cimrman.jr

"Pověz mi o sobě. I intimnosti. Přejdi rovnou k nim." Zvrhlý pan Raymond měl své kouzlo a jistě by se mu dalo závidět nejedno auto, nejedna nahotina, nejeden dům, nejedna vydělaná libra a někdo by snad mohl zatoužit i po troše kvalitního koksu. Mne však životopisy podobných duševních mrzáků, kteří vše přepočítávají na peníze, nechávají poměrně chladným. Stejné je to v případě Krále ze Soho, který alespoň přispěl k propagaci ženské nahoty, takže mu za to dvě hvězdy dám, ale kdyby Raymond zbohatl čímkoli oblečenějším, tak bych tak štědrý nebyl.(19.11.2015)