Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Sem tam nějaká koza a bobr a la padesátá léta, jinak ale vcelku nudnej životopisnej film, u kterého jsem doufal, že když už nic jiného, tak se pobavím, popřípadě mě něčím šokuje. V tomhle případě mi ale přišlo, že vše natočil zakřiknutej Anglán, kterej se bál přijít s něčím, s čím by se tenhle film odlišoval od všeho ostatního. Jediné plus na tomto filmu je pak Steve Coogen, který když se do nějaké postavy vpraví, tak se prostě do ní vpraví...se vším všudy.(21.3.2015)

 • dr.fish
  ***

  Ne, tohle je prostě jen životopis chlapa, který vydělával prachy, ale stejně jako je vydělával na nahotinkách, mohl klidně prodávat cigarety nebo lodě plné kukuřice. Bylo by to jedno, jelikož by to byla úplně stejná nuda. Ten borec byl prostě totální suchar, nudnej a nezajímavej. A ani ty peníze ho zajímavým nedokázaly udělat. Larry Flynt tedy ani náhodou...50%(28.9.2016)

 • gudaulin
  **

  Navzdory velmi průměrnému hodnocení na ČSFD jsem měl poměrně dlouhou dobu pocit, že se přece jen dívám na tříhvězdičkový film, nikoliv takový, který vás dostane do extáze, ale který nenudí a nic na něm není vyloženě špatně. S přibývajícími minutami jsem ale měl pocit, že Raymondův příběh jde do ztracena. Scénárista jako by nevěděl, jak tuhle látku pojmout. Nejde ani tak o životopisný film, protože Raymonda nesledujeme od okamžiku, kdy se s pár šestáky v kapse pokoušel v branži prosadit, nevidíme jeho umělecké začátky ani momenty prvních úspěchů. Seznámíme se s ním až v momentě, kdy už hýří sebevědomím, milióny a milenkami a v jeho životě se vlastně neodehrává nic zásadního, pokud za ně nepovažujeme výměnu životní partnerky. Z dramatického hlediska prostě ten film nefunguje. Dá se považovat do určité míry za obrázek uvolněných šedesátých let, kdy bujel sexismus a začala zlatá éra pornografie, ale ani s tím snímek nepracuje nijak systematicky. Ze všeho nejvíc by k tomu nakonec sedělo označení "ukázka životních osudů jedné zbotahlické rodiny". V poslední třetině navíc snímek začíná nabývat nebezpečně sentimantálních poloh, když se řeší drogová závislost a onemocnění dcery. Král ze Soho se vidět dá, ale jde jen o tuctovou podívanou, která se vám z hlavy vykouří, než se nadějete. Celkový dojem: 45 %.(19.11.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Pověz mi o sobě. I intimnosti. Přejdi rovnou k nim." Zvrhlý pan Raymond měl své kouzlo a jistě by se mu dalo závidět nejedno auto, nejedna nahotina, nejeden dům, nejedna vydělaná libra a někdo by snad mohl zatoužit i po troše kvalitního koksu. Mne však životopisy podobných duševních mrzáků, kteří vše přepočítávají na peníze, nechávají poměrně chladným. Stejné je to v případě Krále ze Soho, který alespoň přispěl k propagaci ženské nahoty, takže mu za to dvě hvězdy dám, ale kdyby Raymond zbohatl čímkoli oblečenějším, tak bych tak štědrý nebyl.(19.11.2015)

 • Borrtex
  ****

  Hodně zvláštní snímek, který je spíše takovou ukázkou osobního i profesionálního člověka, který je bohatý a uznávaný v celé Británii. A to v jakém oboru pracuje ho samozřejmě i vnitřně osobně změní, a jak vidíme v příběhu, opustil svou ženu, a svou dceru podporoval v jistých nedobrých věcech (na které poté doplatila). Zajimavé životopisné drama s tragickým koncem. Každopádně film ohodnocuji i přestože mám menší anglické nedostatky, a tak jsem některým věcem úplně nerozuměl, ovšem i přes to co jsem pochytil je tohle podle mě hodně kvalitní snímek! :-)(22.8.2014)