Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  **

  Sem tam nějaká koza a bobr a la padesátá léta, jinak ale vcelku nudnej životopisnej film, u kterého jsem doufal, že když už nic jiného, tak se pobavím, popřípadě mě něčím šokuje. V tomhle případě mi ale přišlo, že vše natočil zakřiknutej Anglán, kterej se bál přijít s něčím, s čím by se tenhle film odlišoval od všeho ostatního. Jediné plus na tomto filmu je pak Steve Coogen, který když se do nějaké postavy vpraví, tak se prostě do ní vpraví...se vším všudy.(21.3.2015)

 • Thomick
  ***

  Tak trochu Cooganova filmová variace na Alana Partridge. Ve většim, jak se sluší a patří. Ve výsledku pak notně chvástavá biografie, která se po celou stopáž jaksi nemůže rozhodnout, čí příběh že to chce vlastně vyprávět, a navzdory lehce depresivnímu konci vyznívá poněkud bezstarostně. Ve 20sekundových minirolích nepatrně zahřeje přítomnost Frye a O'Briaina. --- "Not bad for a boy who arrived from Liverpool with five bobs in his pocket."(22.8.2013)

 • dr.fish
  ***

  Ne, tohle je prostě jen životopis chlapa, který vydělával prachy, ale stejně jako je vydělával na nahotinkách, mohl klidně prodávat cigarety nebo lodě plné kukuřice. Bylo by to jedno, jelikož by to byla úplně stejná nuda. Ten borec byl prostě totální suchar, nudnej a nezajímavej. A ani ty peníze ho zajímavým nedokázaly udělat. Larry Flynt tedy ani náhodou...50%(28.9.2016)

 • Anderton
  ***

  Nemôžem povedať, že by ma film po celý čas nebavil, ani že by obsahoval nejaké menej vydarené sekvencie. Lenže ak je Winterbottom poctivý a nechce nič negatívne ohľadom kráľa Soho zakryť, tak potom mi nesedí ten klasický prístup životopisných filmov, že vlastne aj tento človek bol len človek s citmi a že bol vlastne citlivý sympaťák, čo len tak mimochodom opustil ženu s deckami kvôli mladšej. Ale ako sám hovorí, normálny život je pre normálnych ľudí a ja som osobne rád, že som normálny človek.(9.4.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  "Pověz mi o sobě. I intimnosti. Přejdi rovnou k nim." Zvrhlý pan Raymond měl své kouzlo a jistě by se mu dalo závidět nejedno auto, nejedna nahotina, nejeden dům, nejedna vydělaná libra a někdo by snad mohl zatoužit i po troše kvalitního koksu. Mne však životopisy podobných duševních mrzáků, kteří vše přepočítávají na peníze, nechávají poměrně chladným. Stejné je to v případě Krále ze Soho, který alespoň přispěl k propagaci ženské nahoty, takže mu za to dvě hvězdy dám, ale kdyby Raymond zbohatl čímkoli oblečenějším, tak bych tak štědrý nebyl.(19.11.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace