Bunnyman Massacre, The

• USA Bunnyman 2 (neoficiální název)

George Stobbart

Prvý Bunnyman bol nepríliš výrazný slasher, ktorý mal však dostatočne výrazného zajačieho zabijaka (inšpiráciou bola urban legend zo 70. rokov) na to, aby položil základy novej série -tretí diel sa už pripravuje. V tomto druhom pokračovaní sa režisér trochu poučil z chýb minulých a že to bude o niečo lepšie naznačuje už úvodná scéna masakra detí v autobuse. Takže z časti to funguje ako pomerne zábavný camp slasher a z časti ako exploitation; resp. bunnysploitation :) Žiadny veľký problém som s tým nemal, bolo to síce zbytočne dlhé, no v rámci bežne vychádzajúcich hororov obstojné, pobavilo aj množstvo narážok na xy hororových klasík a pokiaľ bude pokračovanie zase o niečo lepšie, tak sa naň budem aj tešiť. ()

ARI50

Jako líbilo když přivřu oči u hercu tak nápady na vraždy super někdy sem postrádal detail jako třeba u váleni sudu s kopce ale krve požehnaně nešetřilo se, zabijácky zajda super. ()

Dellamorte odpad!

Skutočne výnimočný filmový zážitok. Tento x 3:2 ( female / male ) pomer lesných bludičiek, ktoré narazia na nefunkčného wandráka, aby následne absolvovali neuveriteľný massa-kér úchylne skoro až až Veľkonočne vymaškarádovaného massakrova-teľa, ktorý ti vymasírovane zmasakruje aj zbytok filmového vnímania. Presun do jeho ultragaráže za asistencie chaotického kvílenia stojí za pozornosť, ako aj jeho nararábanie s chainsawom, ku ktorému očividne nedostal manuál. Záver ma upol do bezvedomia a radšej skonzumujem sirupom zaliate Alpy v " BLUTGLESCHER " ako tento nepodarok. ()

mylsy_ odpad!

Bez děje, bez dialogů, bez nápadu, dva magoři jsou prostě jen magoři, není to nijak vysvětleno. To by možná nebyl zas takový problém, kdyby bylo jejich magoření aspoň trochu zajímavě nebo dobře provedené - není. Ideální k vyvolání hodinové hybernace.   Ideální k vyvolání filozofické úvahy o následujících tématech - jak toto vlastně vzniklo, jak toto prošlo, jak se cítili lidé, co to tvořili, co je k tomu vedlo ()

ricci.s

Podľa očakávania rovnaká blbosť ako jednotka. Ten film nemal ani žiadny dej, ani žiadny scenár, proste nič. Úvod bol ešte ako tak nádejný, bolo to síce stupídne až to bolí, ale aspoň som sa zasmial. Proste králiček sa prechádzal s motorovkou a mačetou, a zmasakroval, na koho narazil. Keby sa to nieslo v podobnom duchu a o nič viac sa to nepokúšalo, možno by to bolo znesiteľnejšie. Vlastne, viac som si ani neželal, len peknú masakráž. Potom sme sa už zoznámili s otravným buranom (záporák č. 2) a skupinkou priblblých ženských, ktorým sme mali "akože" držať palce a začalo mi to liezť na nervy. Mám totiž fakt v obľube režisérov, ktorí sa silou mocou usilujú o "exploitation", aj keď na to nemajú. Keby v tom bolo aspoň poriadne mučenie alebo gore, ale to by som asi chcel veľa. Na odpad to ale nevidím (asi tri scénky ma pobavili či zaujali drobnou originalitou). Ináč dosť nesledovateľné, ale na to som si za posledné roky taktiež zvykol. (Mimochodom, stopáž uvedená na imdb je nesprávna, malo to žiaľ ešte o 15 minút viac.) ()