Potom, čo svet zasiahne zombie apokalypsa, ostáva partia domácich maznáčikov napospas vlastnému osudu. Ich majitelia už nie sú tým, čím bývali. Je však horda krvilačných beštií a vypočítavých preživších jedinou hrozbou pre päticu psov? (*CARNIFEX*)

*CARNIFEX*

Potom ako svet prepadne zombie apokalypsa, partia domácich maznáčikov ostáva napospas vlastnému osudu. Ich majitelia už nie sú tým čím bývali. Je však horda krvilačných beštii a vypočítavých preživších jedinou hrozbou pre päticu psov? Veľmi nápaditý a vôbec nie špatný zombie príbeh s pár slušnými gore zábermi. Ten vtipno sarkastický záver snímok skutočne odľahčil. Mne sa to páčilo - 60%. ()

pornogrind

Bacha budou spoilery !!!! Putování psí bandy během zombie apokalypsy. Velice povedená hororová komedie se spoustou zajímavejch nápadů( chytání zombie na udici nebo třeba pes venčící zombie respektive zombie " nechtěně " venčící psa ). Říká se že pes je nejlepší přítel člověka. Jenže dá se to říct i naopak ? V tomhle snímku určitě ne. Tady se hafani nemusí obávat zombie ale psožravců ( lidí ). Jelikož psi teď patří na jejich jídelníček. Chlupáčům se podaří utéct ze spárů psožravců a začíná se blískat na lepší časy. Dorazí do psího ráje - DOG BAR. Jenže tam na ně čeká další nemilé překvapení. Mě se celkovej nápad i zpracování líbilo. A proto nemám problém dát plnej počet hvězd. ()

SOLOM.

Očekával jsem další průser a ono překvapivě nic. Nemám zombie tématiku zrovna dvakrát v oblibě, ale tohle poněkud netradiční zpracování se dalo v klidu překousnout. Pár psů se musí přizpůsobit žití ve světe postihnuté zombie apokalypsou – inu proč ne. I smrti jejich páničků ze začátku snímku nebyly vyloženě špatně natočené, takže já zůstanu u průměrného ohodnocení… ()

corpsy

V každej jednej apokalypse trpia aj nevinní. A týka sa to aj zvieratiek. Štvornohý priatelia človeka si musia užiť v takejto situácii to svoje. Žiadne žrádlo, žiadne pohladkanie za uškom. Aké smutné! Hlavne pre mačky. ()

ledzepfan

Naprosto parádní survival zombie můvíčko, které sice dodržuje základní-subžánrem nastvenou-šablonu, ale zároveň dokáže i hezky kombinovat a střídat napětí, romanci, akci a vtip. Je to lehké, svižné, nenudí to a ve výsledku je to lepší než jakákoliv epizoda(nebo vlastně celé)TWD.... Jó-a je to o psech :D ()

Bakllazaan

Kraťas se podařilo natočit díky Kickstarteru za 5,849 doláčů. Jsou to tedy začínající filmaři se zajímavým nápadem, který je vystavěný na klišé zombie žánru, jen s psisky v hlavní roli. Atmosféru se povedlo za tento mrzký peníz vystavět hodně slušně a některé záběry jsou hezky komiksové. Není to sice filmový milník Ridleyho Scotta, ale díky nápadu a provedení dávám, kolik dávám. Kickstarter page -http://kck.st/g4SuUR ()

kaylin

Ten nápad si rozhodně zaslouží nějaké body navíc, i když to provedení samo o sobě až tak skvělé není. Prostě příběh o tom, že došlo k zombie apokalypse, akorát z pohledu domácích mazlíčků. Proč ne, jen by to chtělo trochu víc vtipu a větší nadhled. Takhle je to bohužel celkem obyčejné, i když forma sama o sobě je zvolena dobře. ()

Doudis19

Nic nového pod sluncem, jen s tím rozdílem, že zde na 17-ti minutách umírají, utíkají a dělají stále tytéž chyby domácí mazlíčci respektive partička hafanů. Gore nulové ale masky ujdou, ikdyž si jich díky roztřesené kameře moc neužijete, snad jen zabití čivavy bývalou majitelkou potěší :-). Nic pro milovníky zvířat a bohužel ani hororů. Amatérský počin, který nestojí za příliš pozornosti. ()