A Fox Tale

(studentský film)
Krátkometrážní / Animovaný
Francie, 2012, 7 min

Lovci nastražili past na lišku. Ta má ale schopnost proměnit se při ponoření do jezírka v ženu, což se obrátí proti lovcům, mezi nimiž se strhne souboj. (ABLABLABLA)

SonGokussj

Hezké, půvabné, téměř vyslečené. Co však filmu chybělo, byl nějaký "dopad" akčních scén. Pokud je ze 7 minutového filmu boj 4 minuty, měl by člověka napnout, ne nudit. Jinak klasický příběh: 2 bratři vidí ženu a každý ji chce jen pro sebe, tak začnou bojovat. Slovy jednoho komentátora na youtube: "it has everything to entertain, 1. boobs.......... ..... .... "thats it a hlavně druhého komentátora na youtube: If they both cooperated with one another they could just DP her. :-) ()

Jeoffrey

Kdyby tam nebyla ta liška, tak je to v podstatě o ničem. I když i v těch pár minutách si člověk dokáže nějaké to poučení najít, tak ten příběh zase až tak komplikovaný a geniální opravdu není. Hudba dobrá, animace mě moc nenadchla (až na tu lišku) a ani ze vší té akce jsem nebyl příliš nadšen. Takže taková průměrná krátká záležitost co ve mě vyvolala pouze touhu jít do lesa, lovit lišky a házet je do vody... 5/10 ()

Tom_Lachtan

Fuj to je ale ohyzdná animace... Tedy ne že by byla špatně udělaná, to vůbec, jenže je hrozně uniformní a nemá duši, když si jen představím, jak krásně a dokonale by mohli vypadat scény s liškou, kdyby se jednalo o klasickou 2D ruční animaci (nebo jakékoliv která jako ruční vypadá)... On i příběh je docela konina a akce je zbytečná jako volební letáčky doplňkových voleb českého senátu uprostřed písečné bouře v Turkmenistánu. Alespoň liška byla rozkošně roztomilá v obou podobách, ale klidně by si mohla nohu olíznout i v lidské podobě, muhihi. ()

• V souboji dvou lovců zazní známý „Wilhelm scream“. (Puxina)