poster

The Pig Who Cried Werewolf

 • Slovensko

  Tri prasiatka a vlkolak

Animovaný / Krátkometrážní / Komedie

USA, 2011, 6 min

Režie:

Gary Trousdale

Hudba:

Matt Mahaffey
 • swamp
  ****

  Součást strašidelné kompilace Shrek's Thrilling tales. Vydařené dobrodružství tří prasátek a vlka. :)(13.10.2013)

 • Yardak
  ***

  Bonusové video ze světa Shreka, i když v tomto snímečku potkáme pouze vedlejší postavy (prasátka a vlka). Filmeček je ale velmi slabý, nejspíš je to tím, že tam chybí tahouni ze "Shrek-worldu" a také vtipnost je opravdu mizivá. Mezi 2/3 hvězdy, nejslabší dílo režiséra Trousdalea.(3.5.2013)

 • Frantisek.Fu
  ***

  https://youtu.be/hNhj8koAwSA Parodie na pohled z okna /60%(28.4.2018)

 • Stanislaus
  ***

  Úsměvná jednohubka ze shrekovského univerza o nadmíru paranoidním Heimlichovi a jeho společnících, kteří na vlastní kůži zakusí, že večeře může být nadmíru nebezpečná - obzvlášť, pokud mají být tito tři šprechtící čuníci součástí menu.(2.12.2018)

 • MM_Ramone
  **

  Krátkometrážny animovaný snímok "The Pig Who Cried Werewolf" je súčasťou kolekcie veselých strašidelných príbehov "Shrek´s Thrilling Tales". Do susedstva troch prasiatok sa nasťahuje nový obyvateľ, ktorý skrýva desivé tajomstvo. Jedno z prasiatok si je toho vedomé. Ale ďalšie dve mu nechcú veriť, že s ich novým susedom nie je niečo v poriadku. Berú jeho podozrenia a obavy na ľahkú váhu. Až do chvíle keď ich začne prenasledovať krvilačný vlkolak. **(3.11.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace