Hotel Lolita (TV seriál)

• Španělsko

Hotel Lolita

Pornografický

Španělsko, 2004

Komentáře uživatelů k TV seriálu (24)

• castor

Borec deset minut za stromem sleduje dvojici uvzdechaných silikonových slečen, kterak se otlapkává, pak se kaňour šnečím tempem přidá a divák si přeje, aby byl konec. Když je dění na plátně ubíjející, režisér navrch přihodí zpomalovačku. Kouzelné..(3.1.2015)

• Pepinec

Hotelům se vyhýbám jako filmům Trošky, ale tady bych si uměl představit dvoutýdenní vakaci jako prd. A to si pište, že úroveň hry by šla tak nahoru, že by se v tom hotýlku začalo platit i za návštěvy.(28.12.2014)

• slatkac

(Výplach úst ústní vodou s fluorem)(29.12.2012)

• OG_Swifty

Typický soft, kde kromě koz neuvidíte vůbec nic (pokud nepočítáme jalový "herce" s měkkejšema :D ) ... mě to vyvolalo vtipný vzpomínky na mládí, kdy tyhle věci dávali po Peříčku na Nově, takže já si k tomu těch 20% obhájím :)(19.1.2014)

• sskrblik

Proboha! Pokud si pustíte amatérské záběry z ložnice dvou manželů na Redtube dostanete o 100% lepší zábavu. Kvalita tohoto "seriálu" je nulová. Muž s ženou vůbec nepromluví a už spolu kopulují, hned jak se uvidí. To i v leckterém porno klipu si řeknou jednu nebo dvě věty! Záběry úděsně zpomalené a nejvíce orientované na výraz ve tváři, dabing mizerný. Never more! (22.12.2012)

• utri

Pěkné porno pro nevidomé.(19.1.2014)

• chessbeer

Hodně slabý porno.(9.2.2014)

• Johny303

Tak příběh obešel tohle dílko hodně širokýýým obloukem, to už zde padlo mockrát. A jako péčko to stojí taky za houby, vidět jsou jen kozy, ale ty už jsou dne vidět v každém druhém filmu bez ohledu na žánr. Každopádně uprostřed noci se raději podívám na pěkně se vrtící vzdychající kočky v téhle kravině, než na ošklivé věštkyně o kanál dál. :P(18.5.2015)

• BeranSon

WoW! Do mě teda doopravdy (ne)udělalo! Největší kaňourovina co jsem měl tu čest vidět. -0/10-(30.3.2014)

• ProfesorJJ

Jednou při večeru kdy jsem se neměl na co dívat , si přepínám televizí a na fandovi jsem narazil na tohle. Slovo Odpad! to vystihuje asi nejlépe.(26.1.2017)

• dandislav1991

smutné, že vůbec někdo dovolil aby tohle vzniklo a ještě horší je, že to má 17%'(18.2.2013)

• nopud

Docela to spestřilo zábavu o Silvestrovském večeru. Bohužel chytám špatně Fandu, takže o to víc jsme hýbali anténou, abychom zjistili, co se pod takovýmto názvem skrývá (i když jsme to tušili). No každopádně jsme to na takových 10 sekund zprovoznili, ale nakonec nic moc :D(3.1.2014)

• milaneg

Postěžoval bych si na dabing, ale ono tam nebylo ani co dabovat - vzdechy nechali v originále a těch zbývajících 7 vět se v té trapnosti ztratilo...! Chci od Španělů celý ten čas (ani nevím, jak dlouhé to bylo) zpátky!!(6.1.2014)

• mira007

Něco co vypadá jako domácí amatérské tak působí naprosto asexuálně. Erotický seriál, kde jsou tak trapné scénky bez děje, že člověk musí brečet. Jednu hvězdu dávám za to, že během natáčení nebylo ublíženo žádnému živému tvorovi.(28.5.2017)

• vozralec

Sofťáček s dlouhými záběry. Dokonce došlo i na DP, což nebývá obvyklé v této kategorii filmů.(20.10.2012)

• Stejšn

No to zas TV Frnda koupila veledílo. Že to nemá dialogy je jedno, o ty v tomdle snad nikomu nejde. Tak budu hodnotit z hlediska žánru: frajer bere buchtu zezadu a každej se při tom hýbe v úplně jiným rytmu, protože jsou ve skutečnosti 15 cenťáků od sebe. Fajn, asi ho má půlmetrovýho. Buchta při tom předstírá že druhýmu frajerovi čadí brko a pohybuje v záběru hlavou zhruba ve výši jeho prsou. Ok, asi má taky půlmetrovej klacek, třeba je to ve Španělsku norma. Ale že si bábovka při tom všem ANI NESUNDÁ TEPLÁKY - tak buď má ten zadní borec takovej průbojník, že ho procpe i skrz textil, nebo si z nás někdo prachsprostě dělá prdel. Hodnotím jednou hvězdičkou, protože pořád lepší než "Svlíkačku za kačku" apod.(5.1.2013)

• t.b.kat

Zlatá lednička :-D:-D:-D(20.1.2014)

• Wulz

Blbost...(23.2.2017)

Typické soft porno na páteční večer :-)(9.10.2012)

• +sfinx+

Musím se přiznat, že i já jsem při nočním bloumání po programech zabrousil na Fandu a narazil na toto. Ani bych to neoznačoval jako 'erotický' seriál. Spíše amatérské něco - napůl porno, napůl nechtěná komedie. Musím přiznat, že jsem u toho, i přes vcelku nevzrušující zpracování, chvilku vydržel. Důvod byl jediný - bylo zajímavé se dívat na tu nepříliš dobře promyšlenou akci, na zvláštní gesta a chybky "herců" a na další nedostatky. Oproti tomu děj filmu, který se v rámci scén neustále opakuje mne zase přesvědčoval, abych to už přepnul. O tom, že je to opravdu amatérské svědčí i to, že se ve finální podobě příliš nepárali s konečnou úpravou a tak museli zasáhnout (ať už v rámci produkce nebo až TV stanice) cenzoři, protože hraní se občas zjevně zvrhlo. Nebo jde zase o softcore část obyčejného porna?(13.1.2014)

<< předchozí 1 2