Hotel Lolita

• Španělsko Hotel Lolita
všechny plakáty
Pornografický
Španělsko, 2004

Lolita otevírá nový hotel. Ona a její zaměstnanci chtějí pro své zákazníky jen to nejlepší... (oficiální text distributora)

castor odpad!

Borec deset minut za stromem sleduje dvojici uvzdechaných silikonových slečen, kterak se otlapkává, pak se kaňour šnečím tempem přidá a divák si přeje, aby byl konec. Když je dění na plátně ubíjející, režisér navrch přihodí zpomalovačku. Kouzelné.. ()

Pepinec

Hotelům se vyhýbám jako filmům Trošky, ale tady bych si uměl představit dvoutýdenní vakaci jako prd. A to si pište, že úroveň hry by šla tak nahoru, že by se v tom hotýlku začalo platit i za návštěvy. ()

OG_Swifty

Typický soft, kde kromě koz neuvidíte vůbec nic (pokud nepočítáme jalový "herce" s měkkejšema :D ) ... mě to vyvolalo vtipný vzpomínky na mládí, kdy tyhle věci dávali po Peříčku na Nově, takže já si k tomu těch 20% obhájím :) ()

sskrblik odpad!

Proboha! Pokud si pustíte amatérské záběry z ložnice dvou manželů na Redtube dostanete o 100% lepší zábavu. Kvalita tohoto "seriálu" je nulová. Muž s ženou vůbec nepromluví a už spolu kopulují, hned jak se uvidí. To i v leckterém porno klipu si řeknou jednu nebo dvě věty! Záběry úděsně zpomalené a nejvíce orientované na výraz ve tváři, dabing mizerný. Never more! ()

mira007

Něco co vypadá jako domácí amatérské tak působí naprosto asexuálně. Erotický seriál, kde jsou tak trapné scénky bez děje, že člověk musí brečet. Jednu hvězdu dávám za to, že během natáčení nebylo ublíženo žádnému živému tvorovi. ()

Johny303

Tak příběh obešel tohle dílko hodně širokýýým obloukem, to už zde padlo mockrát. A jako péčko to stojí taky za houby, vidět jsou jen kozy, ale ty už jsou dne vidět v každém druhém filmu bez ohledu na žánr. Každopádně uprostřed noci se raději podívám na pěkně se vrtící vzdychající kočky v téhle kravině, než na ošklivé věštkyně o kanál dál. :P ()

nopud

Docela to spestřilo zábavu o Silvestrovském večeru. Bohužel chytám špatně Fandu, takže o to víc jsme hýbali anténou, abychom zjistili, co se pod takovýmto názvem skrývá (i když jsme to tušili). No každopádně jsme to na takových 10 sekund zprovoznili, ale nakonec nic moc :D ()

milaneg odpad!

Postěžoval bych si na dabing, ale ono tam nebylo ani co dabovat - vzdechy nechali v originále a těch zbývajících 7 vět se v té trapnosti ztratilo...! Chci od Španělů celý ten čas (ani nevím, jak dlouhé to bylo) zpátky!! ()

Stejšn

No to zas TV Frnda koupila veledílo. Že to nemá dialogy je jedno, o ty v tomdle snad nikomu nejde. Tak budu hodnotit z hlediska žánru: frajer bere buchtu zezadu a každej se při tom hýbe v úplně jiným rytmu, protože jsou ve skutečnosti 15 cenťáků od sebe. Fajn, asi ho má půlmetrovýho. Buchta při tom předstírá že druhýmu frajerovi čadí brko a pohybuje v záběru hlavou zhruba ve výši jeho prsou. Ok, asi má taky půlmetrovej klacek, třeba je to ve Španělsku norma. Ale že si bábovka při tom všem ANI NESUNDÁ TEPLÁKY - tak buď má ten zadní borec takovej průbojník, že ho procpe i skrz textil, nebo si z nás někdo prachsprostě dělá prdel. Hodnotím jednou hvězdičkou, protože pořád lepší než "Svlíkačku za kačku" apod. ()

Georginek odpad!

Tragedie, naprosto otresne - u toho si muze akorat tak pohonit 10 letej kluk, co v zivote nevidel kozy.......Kdo todle zaplatil? A kterej mental to koupil???? :D ()