Remnants

• USA Aftermath

majo0007

Horšie ako Gensove "The Divide" (2011), ale celkom ujde. Že mal film meškanie 2 roky, tak som čakal nejaký průser, ale kupodivu som to dopozeral dokonca a aj ma to bavilo. ()

Jordan odpad!

Veľmi pekný vianočný film. Mali by ho pre zmenu púšťať miesto Popelky a Mrázika na Štedrý večer v televízii. ()

George Stobbart

Po vypuknutí vojny a nukleárnych útokov hľadá niekoľko zblúdilých preživších útočisko v zabezpečenej pivnici jednej texaskej farmy. Podarí sa im síce ukryť pred radiáciou, spádom a nakazenými agresormi, ktorí svet ohrozujú vonku, no vnútri ich postupne zožiera stres, neistota, názorové rozdiely a ponorková choroba. A aby bolo nejaké to vzrúšo, tak sa tieto externo-interné hrozby občas premiešajú a znížia počet zúčastnených. Na "Remnants", resp. po novom "Aftermath" som sa tešil už niekoľko rokov a keď sa konečne dočkal vydania, tak som mierne sklamaný, pretože ide o úplne obyčajný, rádový počin do komornej, klaustrofobickej odnože post-apo / zombie / contagion subžánru. Je to síce dobré, pozerateľné, zaujímavé, vcelku napínavé, ale 100x videné a všedné. ()

SeBig

Lituju Furlonga, lituju ztraceného času nad timhle vyplodem plnyho nudných, ubulenych keců a nehorázně trapnyn koncem. ()