Shrek's Thrilling Tales

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

USA, 2012, 32 min

Kompilace tří strašidelných příběhů ze světa filmů Shrek a Monsters vs aliens. Paradoxně nejhorší je pak ten poslední - Shrekův příběh. Jinak se ale jedná o docela zábavný bonus.(13.10.2013)

První dva příběhy jsou nesmírně zábavné. Celek kazí poslední příběh o Shrekovi, který je vyčpělý a už nemá co nabídnout od třetího dílu.(14.9.2012)

• kinghome

Chytré pojmenovat něco po nejúspěšnějším animáku a pak to jeho povídkou totálně celý posrat, První povídka s prasátkama je zábavná, ale nijak překvapivá. Ze všech povídek je nejkratší, nebo mi jen rychle utekla, ale ani chvíli jsem se u ní nenudil. Druhá povídka s Monstry je rozhodně nejlepší a B.O.B tam válí. Povídka baví celou stopáž a párkrát jsem se i dost zasmál. Nápad jak donutit děti žrát zeleninu je skvělej a byla to asi jediná povídka, která v sobě měla schovanej i výchovný podtext. No a pak tu je třetí povídka se Šrekem, která je jen reciklovanej odpaďák, kterej nemá co nabídnout a nedá se na to ani koukat. I ta grafika se mi zdála debilní, jak to bylo dělaný pro 3D, prostě naprostá zbytečnost a celý film tak totálně posrala.(28.12.2013)

Tři příběhy a pěkné odreagování od všedních starostí. 50%(25.3.2015)

OMG. Já jsem nadšen. Jsem nadšen už jen z toho, že můžu své oblíbené hrdiny ještě vidět a navíc ve speciálním Halloweenským dílu, který je výborný. V každém, je krásná zápletka, parádní napětí a hlavně fůra a fůra zábavy. Jsou to vlastně takové hororové předělávky oblíbeného Shreka a Monster vs. vetřelci. Mám rád takové krátké animáky k animovaným veledilům ( převážně vánoční Shrek, Doba ledová, Kung fu panda, Šmoulokoleda apd.) to jsou takové moje srdeční záležitosti, navíc mi tento speciál připomínal Simpsonovské čarod. díly. Moje hodnocení třech příběhů: Werewolf --- 70%, Noc oživlých mrkví --- 95%, Duchové Lorda Farkváda --- 90%.. Jinak mi tento film udělil asi nejkrásnější filmový dárek k mému svátku. Hodnotím 85%(30.11.2012)

40/60/40(31.12.2012)

Složení tří krátkých filmů od dreamworks /60%(28.4.2018)

Jak už tu všichni říkají, díl se Shrekem byl z těch tří rozhodně nejhorší, ale to mě přece neodradí, abych dal celkově čtyři*. Ještě stále zbývají dva pěkné kousky, které se hodně povedly. Díl s prasátky byl dobrý, nijak neuškodil. Ale zato díl s Monstry byla totální bomba! B.O.B. se ještě více předvedl a tím ho mám ještě radši!(19.6.2015)

• maruli

Smutné je, že vtipné je vlastně jen to, kde se Shrek neobjevuje. Všeho moc škodí a tohle nekonečné natahování a ždímání Shreka jen sráží to, jak velkou díru svým vstupem na filmovou scénu udělal. Holt si tvůrci budou muset uvědomit, že Shrek nejsou kultovní Simpsonovi, kde budem tleskat Helloweenskému dílu i v padesáté sérii.(3.7.2013)

Na jedno podívání dobré, jinak nic převratného tento halloweenský speciál nenabízí. Není k tomu moc co psát, jen Shrekův příběh je rychlá jízda kromě pasáže se zjevením ducha.(10.5.2014)

Pro mě obrovské zklamání...dva první díly budiž. I když první byl vcelku nudný, druhý byl skvělý no to největší zklaní byl třetí díl. Ale né proto, že by mě nebavil...Co to sakara bylo??? Vždyť je to bonus k Shrekovi jedničce, kterej najdete pod názvem Shrek 4D z roku 2003! Vezmou starou věc a přimíchají mezi novější? Co to je???? A nejvíc mě pobavilo to, že tady každej poplívá zrovna ten poslední příběh, když tu má 71%...(26.12.2012)

Kompilace tří strašidelných příběhů, které nijak neohromí. Takový příjemný bonus a jednohubka na zavzpomínání na Shreka a jeho bandu. Hodnocení: 60/100.(28.1.2014)

Pár nezávislých povídek se Šrekovskými postavičkami. Nic, co bych si zapamatoval.(30.3.2013)

Moje stará recenze: http://www.kritiky.cz/filmove-recenze/2012/shreks-thrilling-tales-60/(6.4.2016)

Souhlasím s HellFire, první dva příběhy byly dobré, vtipné, zábavné, ale ten třetí už tam moc nezapadal a nudil.(21.12.2012)

U hodnocení jsem opravdu váhala. Tím, že celý filmík je složen z tří povídek s naprosto odlišnou kvalitou, jsem se nemohla rozhodnout jestli hodnocení "zprůměrovat" nebo ohodnotit jen nejlepší kus. Vyhrálo u mě hodnocení nejlepšího kusu a to jsou zaručeně Tři malá prasátka (4*). Od začátku do konce bavily a z vlka se vyklubal charismatický flegmouš :-) Druhá povídka měla zase výchovný podtext se sladce tupým hlavním hrdinou (3*). Ale Shrek na konci zklamal. Dračice se objevovala jako nějaká Deus ex machina a zachránila každou situaci. Poslední kousek mi celkově přišel nepromyšlený a předvídatelný (1*).(10.10.2015)