Momo

(festivalový název) (studentský film)
  • Slovensko Momo

„Momo" je film o tom, jak důležité je mít tátu. Když má malý kluk problémy s agresivitou a sebeovládáním, najít příčinu a věc vyřešit se může zdát příliš komplikované. Přitom ve skutečnosti za všechno může pocit osamělosti. (Ostrava Kamera Oko)

Anderton

Tak sa to veľmi pekne rozbehlo, a zrazu bol koniec. Látka, ktorá si vyžaduje celovečernú stopáž, žiadne domýšlanie si, ako sa to vyvinie ďalej ma v tomto prípade neuspokojí. Kuhn sa evidentne inšpiruje u britskej sociálnej drámy, kto videl napríklad film Boy, určite si naňho počas sledovania Moma spomenie. Len si nie som istý tou rozheganou kamerou, keď bola v kľude, bol som kludnejší aj ja. ()

Flakotaso

Pokud Moma porovnám například s Lehotského Zázrakem, tak tohle úplně někde jinde, krásně to drží pohromadě - a to přesto, že je to pouze studentský film. Skvělí neherci, kamera, střih a práce s hudbou. Kuhn na to má. ()

Borrtex

Průměrný krátkometrážní snímek, který má hodně dobrý závěr, za který také uděluji 3*. 50%. Viděno v kině na 40. LFŠ. ()

E=mc2

Výborný film. Konečne po rokoch vychádza z VŠMU kvalitný film ktorý sa nemusí hanbiť ani v európskom meradle. Skvelá kamera, herci, atmosféra. Uveriteľné so silnou dávkou emócií. Len ten záver. Tento film treba vidieť. Kuhn je budúci filmový talent úspešných slovenských filmov, ak bude chcieť. ()

• Film bol natočený v meste Hlohovec, konkrétne na betónovom ihrisku medzi ulicami Michalská a Podzámska, na ulici Hollého a pri Váhu. (ecceHOMMO)