Devious Maids - Season 3

(série)
USA, 2015, 9 h 5 min (Minutáž: 41–42 min)

Epizody(13)

castor

Vítězný tým se nemění, má to šťávu i svérázný humor. Třetí série navazuje na předchozí, postupně se poměrně sympaticky dozvídáme, co všechno se po osudné střelbě událo: Rosie ležela čtyři měsíce v kómatu, řešení ledviny Genevieve máme také odškrtnuté, tudíž pár postav je pryč, nahrazujeme je novými a jedeme dál. Vracejí se Taylor a Michael Stappordovi, kteří přicházejí s adoptivní dcerkou a tajemstvím. Posléze se vrátí i Michaelova exmanželka Olivia. Ctižádostivá Carmen, která má velmi blízko k nahrání prvního hudebního alba, randí s ženatým mužem, Zoila řeší v pokročilejším věku těhotenství i pravdu o otcovství, údajně mrtvý manžel Rosie je ve Státech a Spence má hned plné ruce práce, a Marisol rozjíždí nové podnikání a randí se svým mladým služebným Jessem. U Powellů je tradičně veselo. „Už jsou to věky, co byla v našem domě spáchaná vražda,“ reaguje Evelyn směrem k detektivovi poté, co našla ve svých oblíbených růžích kus lidského těla. Nebude to jediná část, krve bude docela dost. K Powellům se navíc vrací dětský smích. Dokud to Adrian celé nezašlape do země. Celkově spokojenost. Stále však s nadhledem a štiplavým humorem. I když finále je pochopitelně totálně přitažené za vlasy. ()