Chuckyho kletba

Curse of Chucky

Horor / Thriller

USA, 2013, 97 min

Jennifer Tilly! už som strácala nádej. Stále ale lepšie sú predošlé 2 časti.(27.9.2013)

• jarkolar

Chuckyho jako postavu mám vskutku rád, ikdyž se mi většina dílů dětské hry nelíbila. Chuckyho kletba mě bohužel jen utrvdila v tom, že tahle série není nic pro mě a nemá mě čím oslovit.(23.6.2014)

Proč ne? Nostalgická vracečka k hororům mého dětství, kdy jsem se bál usnout i po zhlédnutí Planety opic :-D Je to naivně vtipné, trošku lekavé a překvapivě stravitelné. Pobavilo, neurazilo, ani extra nepotěšilo - musím ale uznat, že se na to pěkně kouká a Chuckymu novodobý kabátek sluší.(13.10.2013)

Švrtá frčka je za výborný OST, kombinujúci odkazy od Goblins až po ďalšie, fajnové 80's B-čkové soudntracky.(26.9.2013)

• hous.enka

Nebýt Chuckyho hlášek a jizev, nejspíš by mě ta panenka ani nevyděsila. A nebýt násilnických sklonů zrzavé panenky, byl by to jen odpad o holce na vozíčku a její podivné rodině, která to prostě (hlavně mezi sebou) nemá v pořádku. Chucky pro mě byla spíš komedie, než horor. Neviděla jsem osmdesátkové (?) verze a popravdě musím říct, že je asi nijak vyhledávat nebudu. To už si radši pustím Mistra loutkáře a jeho panenky, se kterými byla aspoň pořádná legrace.(27.11.2013)

• - Oproti předešlým filmům již nemá Tiffany (Jennifer Tilly) na svém pravém naďru tetování. (NormanBates)

• - Brad Dourif (hlas Chuckyho) stihol nahrať všetky svoje repliky za necelý deň, pričom celý film sa točil 30 dní. (beso74)

• - V tomto filme Chucky (Brad Dourif) prvýkrát prehovorí až po 44 minútach, čo je najneskôr v celej sérii. (beso74)