poster

Chuckyho kletba

 • USA

  Curse of Chucky

Horor / Thriller

USA, 2013, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radka_86
  ***

  Na video film to rozhodně nebylo tak špatné. Atmosféra slušná, zápletka - dejme tomu a herci taky docela snesitelní, obzvlášť chůva se povedla :) Ale ten Chucky - já vám nevím, on i jeho hlášky mi přijdou díl od dílu trapnější...Tentokrát mě pobavil tak sotva jednou, dvěma...I krve bych uvítala o něco více a mohl dostat trochu víc zabrat, ten malej plastikovej hajzl to má díl od dílu jednodušší....Ale oproti čtyřce a pětce to bylo vydařenější. Za mě 60%(2.10.2013)

 • SeBig
  **

  No v první půlce jsem myslel že napařim ODPAD! protože, mě tam srala hudba, herci, jak Chucky vypadal... prostě všechno! Po nějaký době se to celkem rozjelo, začalo se vraždit, Chucky konečně začal mluvit.. atd.. jeden z mála filmů, který jsem první půlku nesnášel a druhou mě přesvedčil, že se to dá ješte zachránit.(23.1.2018)

 • bestlama
  *****

  Pro nás, kteří Chuckyho sjížděli denně na starých ošoupaných VHSkách s německým monotvárným dabingem, je tohle něco jako CGI pocta starému dobrému škrtiči. Naprosto perfektní soundtrack, který film vyzdvihuje o třídu výš, atmosféra, která by se dala příborovým nožem špatně krájet, poměrně slušné herecké výkony, lekačky o třídu vyšší než v MAMA a Brad Dourif. Já byl stoprocentně spokojen. Video film roku a doufám, že díky tomu, co předvedl se bude moct brzy navrátit na plátna kin. Ta malá špína: "Chucky, I´m scared"....... Chucky: "You fucking should be!" Věta, která mi v originálním znění !!!!bez titulků!!! a s perfektně blýskavou scénou vyvolala husí kůži. Což za poslední dobu nedokázal vůbec žádný horor. Ani ty pro děcka! PS:. Jestli ti mí haranti se budou dožadovat panenek, tak jim v Pompu koupím tak maximálně velké hovno!(24.9.2013)

 • zdenotvor
  ***

  Napriek tomu že sa dej odohráva v podstate na jednom mieste a vraždy za moc nestoja,Chuckyho kletba mala dosť slušnú atmosféru a príjemne sa mi sledovala. Bol som celú dobu v napätí a dokonca som sa niekoľko krát vyľakal. Taže som si odniesol fajn zážitok a nebyť tých poslabších vrážd udelil by som aj 4*.(21.10.2013)

 • Trustme
  ***

  Byl jsem zvědav jak si povede jeden z mých oblíbených filmových bubáčků mládí v oprášené verzi a tak jsem si tentokrát nenechal Zlobivou Panenku ujít. Stále je to tá šibalská svině, co dokáže zneužívat svoji milou tvář hračky určené k mazlení, pro své vyvražďovací skutky a s nevinným výrazem "Já nic" tlemit na pozůstalé. Opakující se motiv je zasazen do horrorového obydlí, zdařilá kamera snímá strašidelně ze spodu a ze šikma, Chucky laškuje i hláškuje a děj odkazuje na jeho prapočátky. A divák tak už jen čeká až se objeví starý Andy, aby zrušil Chuckyho kletbu... A nebo zase ještě ne?(28.9.2013)

 • - Na konci štvrtej minúty je jasne vidieť, ako herečka otvára dvere postojačky, pričom by mala sedieť na vozíku, keďže je ochrnutá. (Budisovie)

 • - Ve scéně v čase 1:14:44 Nica (Fiona Dourif) padá z výšky přímo na záda, ale v čase 1:15:8 leží na břiše a jinde, než kam dopadala. (dc125)

 • - Herec Brad Dourif uviedol, že k tomu, aby vyzeral podobne ako v roku 1988 v prvej časti, musel mať na hlave parochňu a na tvári veľké množstvo mejkapu. (beso74)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace