• kleopetra

Plot: Nijak zvlášť mne to nezaujalo, i když hlavní představitelka je dost výrazná. Neuroložka, která trpí maniodepresivní psychózou. Hmm a co dál?(27.4.2014)

• IQ Tiqe

Pilot: Pustil jsem si to kvůli Kelly Reilly a byť je v tom Kelly nevinně, bohužel jsem se nějak nemohl dočkat, až bude konec. Je mi záhadou, kam takový seriál může směřovat. Další díl mě neláká.(27.4.2014)

• Davies182

Pilot: Kelly Reilly může klidně být jednou z nejšmrncovnějších hereček Hollywoodu - dokud ale propůjčuje své charisma přiblblému scénáři, není moc o co stát... Kvůli té exhibici v noční košilce si nicméně oněch úvodních pětačtyřicet minut s čistým svědomím pusťte.(27.4.2014)

• MoiJe

Pilot: Reilly je výrazná, na môj vkus ale až príliš divadelná. Príbeh skratkovitý, pritom si neviem predstaviť, kam sa tak môžu ponáhľať. Je to v podstate Mental (www.csfd.cz/film/246295-mental/) s nadržanou ženskou, (ale) nebudem sledovať ďalej.(26.4.2014)

• Baerdeller

Hlavní hrdinka sexuje, tancuje, oslavuje... tedy když zrovna není zalezlá pod stolem. A takhle řeší případy á la doktor House. Jenomže ty případy jsou nudnější, je jim věnováno málo prostoru, (většinou) nejsou zajímavé a hlavně jsou strašlivě předvídatelné. Zbytek seriálu je emoční vztahová vata, jakou najdeme třeba v Ordinaci v růžové zahradě. Hlavně ten vztah hlavní hrdinky je strašlivě na pěst, protože obě postavy se chovají, jak kreténi, je tomu věnována příliš velká část seriálu a chovají se jak kreténi. Jak kreténi! Tu a tam se mihne zajímavější moment, ale bohužel výsledný celek je příliš rozředěn výše zmíněnými nedostatky... 2**(11.9.2014)

• Ditch Davey