Duše K (TV pořad)

Publicistický / Talk-show

Česko, 2010, 90-180 min

Dušek jako moderátor někdy jen jako vtipný glosátor ale vždy jako garant toho že dozvíte v cyklu Duše K informace, které nejsou oficiálním proudem, ale mohou vám naprosto změnit život k lepšímu. 1,) Architekt odpadu Michael Reynolds 2.)Beseda Jaroslava Duška na téma Matka Země a její energie.3.)Hostem Jaroslava Duška je Henri Monfort – člověk, který žije nezávisle na jídle(11.9.2012)

Vyjímečny Jarda Dušek,ve stejně vyjímečném pořadu,kde se nám představují trošku jiné názory na chod a podstatu světa kolem nás i v nás,než jsme byli zvyklí.Upřímně doporučuji.Odkaz:https://www.youtube.com/user/divadlokampa?nohtml5=False(23.9.2012)

Objevil jsem Duši K. docela nedávno, ale hned jsem si ji velmi oblíbil. Došel jsem k ní přes Čtyři dohody. Určitě to není pro každého a kvalita jednotlivých "dílů" a hlavně hostů kolísá, ale z každé části si lze odnést spoustu zajímavých myšlenek, které vás dokáží obohatit. Většina je ke shlédnutí volně na youtube. ;-)(10.8.2014)

Jaroslav Dušek je mimořádně inspirující osobnost. Od prvního setkání s jeho myšlenkovými pochody nechodím k lékaři, neboť ten má za úkol mne léčit a nikoli vyléčit, a tak se léčím sám s o dost lepšími výsledky. Také se mi líbí myšlenka, že člověk nedokáže sám proti systému vybojovat nic, ale když jeden člověk po druhém bude měnit své myšlení v souladu s potřebami matičky Země, tak se systém bude muset změnit sám. Já v to pevně věřím a tento zábavný pořad o stavu vědomí mne naprosto uchvátil i přes statickou kameru a občas mizerný zvuk.(19.2.2015)

Jarda Dušek si pořídil v podstatě takový druhý obývák, kam čas od času zavítají jeho přátelé, kolegové nebo prostě jen lidi, kteří ho nějakým způsobem osloví. Z toho přece musí vzniknout nevídaná podívaná! A i již mnohokrát na první pohled probrané téma (např. autismus) si díky jeho upřímnému zájmu a formy uvádění a povídání si získá každého, komu nevadí jiný úhly pohledu. A díl o smrti? Much wow.(25.1.2015)