Možná přijde i charita (TV pořad)

Rodinný

Česko, 2012, 90 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (5)

Samozřejmě podporuji veškeré charitativní snahy, pokud v nich tedy nefiguruje bývalá manželka jednoho známého hudebního skladatele. A musím říci, že tahle show, pokud to tak mohu nazvat, nestála překvapivě na zvučných jménech, ale na skladbě pořadu jako takového. Michael Čech odvedl dobrou práci.(7.8.2013)

Nemám ráda charitativní pořady, které hrají na city - tolik pro začátek. Tento pořad jsem sledovala částečně nedobrovolně a byla jsem příjemně překvapena, jak poutavě byl pojat. Nejen že ukázal, jak budou využity darované peníze, ale namísto ohraných zpěváků pobavil diváky vtipnými a originálními scénkami. A to takovými, které navíc poukázaly také na problém tělesných handicapů, alkoholismu nebo lidské zparchantělosti. A za tento velmi dobře zvládnutý mix hodnotím 85 %.(29.9.2012)

Noblesné a veľmi príťažlivé. Skeče až prekvapivo fungujúce. Marek Eben a jeho pesnička s trojnožcom je k zožraniu krásna. Prepadnutie banky v podaní Bolka a Arnošta je skvostná. No čo dodať a pretože to je aj charitný program tak jediná možnosť dať plný počet hviezdičiek. A vlastne klobúk dole tvorcovia...(30.9.2012)

Nejlepší pořad svého druhu, který jsem kdy viděla. Vytvořený s nadhledem, bez pompéznosti a bez citového vydírání. Marek Eben byl geniální a i-když nejsem příznivkyní "televizní zábavy", kde se střídá scénka za scénkou, tady to většinou nemělo chybu. Hned zítra vyrážím pro knihu "Miluj sám sebe", abych byla tak úžasná, jako pan Bartoška. Největší korunu všemu nasadily tři nohy Marka Ebena - něco tak perfektního jsem už v TV dlouho neviděla. Důkazem budiž fakt, že i bez dlouhého připomínání dopředu (jako je tomu například u "kuřete" - Pomozte dětem), vybrala Konta Bariéry za 90 minut neuvěřitelných 11 milionů korun. Zmiňované kuře má rekord na necelých 14.(30.9.2012)

Krásný příklad, jak jde vybrat peníze na dobrou věc a přitom pobavit. Žádné sdrceryvné příběhy, které mají diváka zdecimovat a přimět poslat co mu zbylo. Na místo toho svižný pořad, který měl nápad.(29.9.2012)