Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ve městě se objevil záhadný mužíček... Pouze dva týdny zbývají do Vánoc, poslední věc, kterou by Ben a Charlotte očekávali je, že z čista jasna spadla při velké bouřce maringotka se Santa Clausem a jeho skřítky přímo do jejich městečka. Ale to je jen začátek toho, co se začne dít potom. Děti se stávají svědky pozoruhodného dobrodružství plného honiček, neviditelných sobů, falešných a zlých Louskáčků, ale i hodných skřítků a pravého Santa Clause. Příběh pro děti i dospělé nás zavede do světa plného kouzel a fantazie. (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

zdeny99 

všechny recenze uživatele

Němci natočili rádoby vánoční komedii o Santovi, který vypadá jak zpěvák skupiny Smokie. Žádné vousy, žádný břicho, žádní sobi a místo toho bydlí v maringotce. K tomu přidali pár skřítků, zlých Louskáčků a dětinský detektivní příběh. A výsledek? Obrovská nuda na zakrytí vysílací doby v dopoledních hodinách. [38. hodnocení, 2. komentář, 50%] ()

ARI50 

všechny recenze uživatele

Nebylo to uplně zlé dával sem tomu šanci ve směs celý film ale proste nevyšlo to hrozně mi pár věci pořád vadilo, ale přesto udělané zábavně ano, netradiční ale nápad tam byl. ()

Reklama

Galerie (25)

Reklama

Reklama