Sin Reaper 3D

Horor / Thriller

Německo, 2012, 90 min

• George Stobbart

Dievča trpí už dlhoročnými nočnými morami, ktoré zvykne konzultovať so svojim psychológom. S jeho pomocou objaví čoho by sa to mohlo týkať a s vidinou nájdenia odpovedí vycestuje do Nemecka. Stopy ju zavedú až na starobylý kaštieľ, do ktorého sa s niekoľkými ľuďmi v noci prikradne, no postupne ich tam začne likvidovať maskovaný mních. Od Fangorie to je za posledné dva mesiace už tretí horor (spolu s Germ a Entity), no kvalitatívne nejako nevyčnieva a jedná sa o nevýrazný slasher s vlažným príbehom, úsmevnými 3D efektami a uchádzajúcim historickým prostredím vo svojej vyvražďovacej časti.(14.4.2013)

• kaylin

„Sin Reaper 3D“ je další krásnou ukázkou toho, jak moc je slasher žánr mrtvý, ale bohužel i proto, že se ho chopí lidé, kterým prostě chybí nějaký ten um. Tohle je jednoduše ukázka toho, jak špatní někteří filmaři, kteří se k možnosti natočit film dostanou, ve skutečnosti jsou. Horor prostě není pro každého a slasher už vůbec ne. Když vám ve filmu chybí napětí, když je divákovi jedno, co se zrovna děje, rozhodně se nejedná o úspěch, protože o čem jiném by pak zrovna takový snímek měl být?(16.1.2014)

• drankeryth

Zas taka velka sracka z toho nebola a dalo sa to celkom pozriet az do konca. Len tie postavy, ktore pekne odchadzali na onen svet mi boli nesympaticke a hlupe. Hlavne ten typek, ktory nesetril vybranymi slovami, kde neustavicne opakoval slovo FUCK. Nepochopil som, preco v jednej scene cakal na smrt od zamaskovaneho vraha a ani to neskusil sa branit pred nim. Film je len slaby priemer a uspech urcite nebude mat velky v pozitivnom slova zmysle.(3.10.2014)