poster

Innocence of Muslims (amatérský film) (neoficiální název)

 • anglický

  Innocence of Bin Laden

  (neoficiální název)
 • anglický

  Desert Warrior

  (neoficiální název)

Drama / Komedie

USA, 2012, 14 min

 • Fr
  *

  ,,ČLOVĚK PLUS X... ROVNÁ SE ISLÁMSKÝ TERORISTA. ISLÁMSKÝ TERORISTA MÍNUS X... ROVNÁ SE ČLOVĚK…. DOBŘE, CO ALE ZNAMENÁ X?.…“ /// Rádoby vtipná nábožensky založená amatérská hříčka na téma ,,Jak urazit Mohameda“, která může nasrat jen osobu zahořklou, nebo islamistu. Pro našince je to cipovina, kterou má smysl vidět snad jen proto, aby člověk věděl, kdo další brzo umře. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Před spaním si čtu Satanský verše. 2.) V Koránu su našláplej (za mlada sem se účastnil matematicko – koránovejch olympiád!). 3.) Thx za titule ,,BOHUŽEL SE TEN SRAB NEPODEPSAL! “ (nechápu proč?). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.6.2013)

 • SuzukiZ
  odpad!

  Naprosto netuším, jak takový naprosto nepovedený hloupý snímek prakticky o ničem dokáže vyburcovat celý muslimský svět? Řekla bych, že kdyby ho pár muslimů zhlédlo, mávli by nad tím rukou, nebo by byli znechuceni krátkozrakostí tvůrců. Rozhodně nemá cenu se nad tímto snímkem dlouho zamýšlet, natož kvůli tomu byť jen hnout prstem - za to vážně nestojí ani herecké výkony, ani scéna, ani dialogy, nic! Ale holt lidé se bouří nejvíce proti tomu, o čem mnoho neví..(18.9.2012)

 • RedDuck
  odpad!

  Nevinnost muslimů je čistá amatérština. Ani obsahově není nijak zajímavá. Hraným způsobem akorát zveřejňuje to co se o Mohamedovi dávno ví, není to poučné ani komické a reakce jeho fanatických následovníků je také očekávána. Dnes čtu že pakistánský ministr železnic dokonce vyhlásil odměnu za zabítí autora. Proč radši nedá peníze na film o křesťanství nebo třeba propagandu o Mohammedovi? Doufám že za veřejné přiznání ke zločinu půjde jako v každé civilizované zemi za katr.(23.9.2012)

 • Mallinali
  *****

  Jasně, je to hrozná amatéřina . Ale povedlo se tomu nastavit zrcadlo líp, než všem držitelům Oscara a následného V.I.P. koksu dohromady. Nyní již přes 50 mrtvých a nespočet zraněných jako důkaz, že islám a jeho zakladatel nejsou vůbec tak zvrhlí, jak jej popisují tvůrci (anžto z druhé strany zeměkoule a v zemi se svobodou slova) - to je na Chocholouška. Naklonovaného v úderných brigádách. Hodně lidem se otevřely oči a stejně tu místní elita furt hlásá obsah nad formou, tak se teď necukejte.(19.9.2012)

 • Wayne

  Toto by nemělo být hodnoceno ani umístěno v této databázi. Jak je psané v obsahu, film ve skutečnosti neexistuje, jde pouze o část filmu s pozměněným dabingem. Proto se nad zpracováním ani nepozastavujte. Mělo to svůj účel (vyburcovat muslimy) a ten to bohužel splnilo, ale na čsfd to nemá co dělat. Potom by zde mohl být stejně tak umístěn třeba Pár pařmenů a další amatérsky předabované hovadiny, které nemají s filmem nic společného.(29.7.2014)

 • - Společnost Google zablokovala přístup k filmu v Indii, Indonésii, Malajsii a Saúdské Arábii, protože porušoval tamní zákony. V Afghánistánu, Bangladéši, Pákistánu a Súdánu dokonce úřady zablokovaly přístup k celému portálu YouTube, na kterém byl zveřejněn. (JoranProvenzano)

 • - Dne 28. 11. 2012 v Káhiře soudce Sajf Soliman odsoudil v nepřítomnosti sedm osob (egyptských křesťanů) spjatých s filmem a jeho říšením k trestům smrti za urážku islámu a proroka Mohameda. (JoranProvenzano)

 • - Po zveřejnění filmu jedna z íránských organisací zvýšila o 500 000 na celkových 3 300 000 amerických dolarů odměnu vypsanou za zabití indicko-britského spisovatele a autora knihy “The Satanic Verses“ („Satanské verše“; 1988) Salmana Rushdieho, na kterého již roku 1989 vyhlásil fatvu íránský ájatolláh Rúholláh Chomejní. Muslimové jeho knihu považují za rouhačskou a odměnu zvýšili kvůli stále trvajícímu urážení proroka Mohameda, ke kterému prý autor přispívá. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace