poster

Innocence of Muslims (amatérský film) (neoficiální název)

 • anglický

  Innocence of Bin Laden

  (neoficiální název)
 • anglický

  Desert Warrior

  (neoficiální název)

Drama / Komedie

USA, 2012, 14 min

 • Fr
  *

  ,,ČLOVĚK PLUS X... ROVNÁ SE ISLÁMSKÝ TERORISTA. ISLÁMSKÝ TERORISTA MÍNUS X... ROVNÁ SE ČLOVĚK…. DOBŘE, CO ALE ZNAMENÁ X?.…“ /// Rádoby vtipná nábožensky založená amatérská hříčka na téma ,,Jak urazit Mohameda“, která může nasrat jen osobu zahořklou, nebo islamistu. Pro našince je to cipovina, kterou má smysl vidět snad jen proto, aby člověk věděl, kdo další brzo umře. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Před spaním si čtu Satanský verše. 2.) V Koránu su našláplej (za mlada sem se účastnil matematicko – koránovejch olympiád!). 3.) Thx za titule ,,BOHUŽEL SE TEN SRAB NEPODEPSAL! “ (nechápu proč?). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.6.2013)

 • Karlos80
  odpad!

  Provokativní, kalkulativní, samoúčelný a výhradně proti-muslimský zaměřený film, který velmi nevybíravým způsobem útočí na jejich náboženství a víru. Po technické stránce naprostý amatérský brak, který ale splnil svůj účel. Film byl prý dokončen před několika měsíci, ale do oběhu byl dán přesně ve vypočítaný okamžik, aby vyprovokoval nepokoje namířené proti Spojeným státům. Kdo stál za jeho výrobou (financováním) už se prý taky ví, najdete to třeba tady v tomto článku http://www.zvedavec.org/komentare/2012/09/5115-inevinnost-muslimui-rouhani-jako-politicka-taktika.htm nebo tady http://www.alternativnipohled.cz/film-innocence-of-muslims-odstartoval-protiamericke-protesty-po-celem-muslimskem-svete/ (ten poslední obrázek muslimek s transparentem je velice trefný!). Uvidíme dále co z toho bude, ale protesty a vlna nenávisti proti USraeli po celém světě zatím neutuchají. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ntgzoE7rU9A.(16.9.2012)

 • RedDuck
  odpad!

  Nevinnost muslimů je čistá amatérština. Ani obsahově není nijak zajímavá. Hraným způsobem akorát zveřejňuje to co se o Mohamedovi dávno ví, není to poučné ani komické a reakce jeho fanatických následovníků je také očekávána. Dnes čtu že pakistánský ministr železnic dokonce vyhlásil odměnu za zabítí autora. Proč radši nedá peníze na film o křesťanství nebo třeba propagandu o Mohammedovi? Doufám že za veřejné přiznání ke zločinu půjde jako v každé civilizované zemi za katr.(23.9.2012)

 • sskrblik
  *

  Odpadem bych to nenazval, spíše odvaha. Je to bídně amatérský, je to občas trefný a je to s podivem, jak určitá část světa nesnese jakoukoliv parodii na sebe sama, byť už bylo zesměšněno snad vše. Teď kvůli tomu nasedne 20 arabáčů a ukradnou letadlo a pošlou ho přímo do domu, kde se to natáčelo a pak jejich děti vezmou dalších 10 letadel a provedou kamikaze na jejich sourozence a rodiče. Pro představu celý film zde: http://www.youtube.com/watch?v=MAiOEV0v2RM(18.9.2012)

 • Wayne

  Toto by nemělo být hodnoceno ani umístěno v této databázi. Jak je psané v obsahu, film ve skutečnosti neexistuje, jde pouze o část filmu s pozměněným dabingem. Proto se nad zpracováním ani nepozastavujte. Mělo to svůj účel (vyburcovat muslimy) a ten to bohužel splnilo, ale na čsfd to nemá co dělat. Potom by zde mohl být stejně tak umístěn třeba Pár pařmenů a další amatérsky předabované hovadiny, které nemají s filmem nic společného.(29.7.2014)

 • - Za tvůrce filmu je považován koptský egyptský přistěhovalec do Spojených států amerických Nakoula Basseley Nakoula, známý také jako Mark Basseley Youssef či Sam Bacile. Zřejmě ho natočil po svém podmíněném propuštění z vězení, ve kterém byl kvůli podvodu s kreditní kartou a škodou ve výši 800 000 amerických dolarů. Po jeho zveřejnění byl v září roku 2012 pro porušení osmi podmínek onoho propuštění znovu zatčen. Na vzniku filmu se zřejmě také podíleli další egyptský přistěhovalec Joseph Nassralla Abdelmasih, který vedl organisaci Media for Christ, jež v srpnu roku 2011 získala povolení k natáčení filmu a veterán války ve Vietnamu Steve Klein. (JoranProvenzano)

 • - Společnost Google zablokovala přístup k filmu v Indii, Indonésii, Malajsii a Saúdské Arábii, protože porušoval tamní zákony. V Afghánistánu, Bangladéši, Pákistánu a Súdánu dokonce úřady zablokovaly přístup k celému portálu YouTube, na kterém byl zveřejněn. (JoranProvenzano)

 • - Ministr železnic pákistánské vlády Ghulam Ahmad Bilúr vypsal odměnu 100 000 amerických dolarů na zabití tvůrce filmu. Peníze by vyplatil ze svého, protože ono zabití považoval za svatou povinnost. Pákistánská vláda se od tohoto kroku distancovala. Po něm nabídl za stejnou věc přibližně 200 000 amerických dolarů bývalý pákistánský zákonodárce Ikrámulláh Šahid. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace