poster

Innocence of Muslims (amatérský film) (neoficiální název)

 • anglický

  Innocence of Bin Laden

  (neoficiální název)
 • anglický

  Desert Warrior

  (neoficiální název)

Drama / Komedie

USA, 2012, 14 min

 • RedDuck
  odpad!

  Nevinnost muslimů je čistá amatérština. Ani obsahově není nijak zajímavá. Hraným způsobem akorát zveřejňuje to co se o Mohamedovi dávno ví, není to poučné ani komické a reakce jeho fanatických následovníků je také očekávána. Dnes čtu že pakistánský ministr železnic dokonce vyhlásil odměnu za zabítí autora. Proč radši nedá peníze na film o křesťanství nebo třeba propagandu o Mohammedovi? Doufám že za veřejné přiznání ke zločinu půjde jako v každé civilizované zemi za katr.(23.9.2012)

 • jack_scott
  *****

  Dokuď bude existovat Islám, a ovšechny mohamedány kupované země nebudou osvobozeny, tak do té doby bude moje hodnocení na pěti hvězdičkách. Je to sice čirý amatérismus, ale účel světí prostředky, o tom žádná. Kýžený efekt měl snímek úplně výborný, je to úplně stejné jako natáčení komerčních filmů. Pokud se to povede, z hlediska tvůrců je vše ok, a na diváky už se nikdo zpětně neohlíží. Tak co...(26.9.2012)

 • Kingjiri

  Nehodnotitelnej výtvor. Na jedný straně stojej dvě věci, co mě na něm fakt pohoršily - tristní technický zpracování a nulový herecký výkony. Druhou stranu barikády tvoří kontroverznost snímku, která vyvolala řadu demonstrací, náslinejch činů a prohlášení z řad muslimskejch bezmozků. Spoustu z nich si ale neuvědomuje, že timhle "diskrétnim" způsobem nesouhlasu dělaj tomuhle totálně brakovýmu snímku neskutečný PRko a pustěj si ho i lidi, který by si ho jinak ani nevšimli - třeba já. Ale co, aspoň opět celej svět vidí, co je většina muslimů za pakáž.(18.9.2012)

 • sskrblik
  *

  Odpadem bych to nenazval, spíše odvaha. Je to bídně amatérský, je to občas trefný a je to s podivem, jak určitá část světa nesnese jakoukoliv parodii na sebe sama, byť už bylo zesměšněno snad vše. Teď kvůli tomu nasedne 20 arabáčů a ukradnou letadlo a pošlou ho přímo do domu, kde se to natáčelo a pak jejich děti vezmou dalších 10 letadel a provedou kamikaze na jejich sourozence a rodiče. Pro představu celý film zde: http://www.youtube.com/watch?v=MAiOEV0v2RM(18.9.2012)

 • Fr
  *

  ,,ČLOVĚK PLUS X... ROVNÁ SE ISLÁMSKÝ TERORISTA. ISLÁMSKÝ TERORISTA MÍNUS X... ROVNÁ SE ČLOVĚK…. DOBŘE, CO ALE ZNAMENÁ X?.…“ /// Rádoby vtipná nábožensky založená amatérská hříčka na téma ,,Jak urazit Mohameda“, která může nasrat jen osobu zahořklou, nebo islamistu. Pro našince je to cipovina, kterou má smysl vidět snad jen proto, aby člověk věděl, kdo další brzo umře. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Před spaním si čtu Satanský verše. 2.) V Koránu su našláplej (za mlada sem se účastnil matematicko – koránovejch olympiád!). 3.) Thx za titule ,,BOHUŽEL SE TEN SRAB NEPODEPSAL! “ (nechápu proč?). /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(26.6.2013)

 • - Společnost Google zablokovala přístup k filmu v Indii, Indonésii, Malajsii a Saúdské Arábii, protože porušoval tamní zákony. V Afghánistánu, Bangladéši, Pákistánu a Súdánu dokonce úřady zablokovaly přístup k celému portálu YouTube, na kterém byl zveřejněn. (JoranProvenzano)

 • - Po zveřejnění filmu jedna z íránských organisací zvýšila o 500 000 na celkových 3 300 000 amerických dolarů odměnu vypsanou za zabití indicko-britského spisovatele a autora knihy “The Satanic Verses“ („Satanské verše“; 1988) Salmana Rushdieho, na kterého již roku 1989 vyhlásil fatvu íránský ájatolláh Rúholláh Chomejní. Muslimové jeho knihu považují za rouhačskou a odměnu zvýšili kvůli stále trvajícímu urážení proroka Mohameda, ke kterému prý autor přispívá. (JoranProvenzano)

 • - Veřejně byl film promítán pouze jednou roku 2012, a to v poloprázdném kině v Hollywoodu. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace