poster

Innocence of Muslims (amatérský film) (neoficiální název)

 • anglický

  Innocence of Bin Laden

  (neoficiální název)
 • anglický

  Desert Warrior

  (neoficiální název)

Drama / Komedie

USA, 2012, 14 min

 • Wayne

  Toto by nemělo být hodnoceno ani umístěno v této databázi. Jak je psané v obsahu, film ve skutečnosti neexistuje, jde pouze o část filmu s pozměněným dabingem. Proto se nad zpracováním ani nepozastavujte. Mělo to svůj účel (vyburcovat muslimy) a ten to bohužel splnilo, ale na čsfd to nemá co dělat. Potom by zde mohl být stejně tak umístěn třeba Pár pařmenů a další amatérsky předabované hovadiny, které nemají s filmem nic společného.(29.7.2014)

 • Politik
  *

  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/278863-film-o-mohamedovi-inspiroval-muz-za-jehoz-hlavu-zaplati-al-kaida-miliardu.html - Hodně kontroverzní, ale zpracováním je to fakt shit největšího kalibru. Hvězdička opravdu jen za to, jak dokázal pobouřit Muslimy na celým světě, ale druhou projekci už bych asi nepřežil.(16.9.2012)

 • Mallinali
  *****

  Jasně, je to hrozná amatéřina . Ale povedlo se tomu nastavit zrcadlo líp, než všem držitelům Oscara a následného V.I.P. koksu dohromady. Nyní již přes 50 mrtvých a nespočet zraněných jako důkaz, že islám a jeho zakladatel nejsou vůbec tak zvrhlí, jak jej popisují tvůrci (anžto z druhé strany zeměkoule a v zemi se svobodou slova) - to je na Chocholouška. Naklonovaného v úderných brigádách. Hodně lidem se otevřely oči a stejně tu místní elita furt hlásá obsah nad formou, tak se teď necukejte.(19.9.2012)

 • Karlos80
  odpad!

  Provokativní, kalkulativní, samoúčelný a výhradně proti-muslimský zaměřený film, který velmi nevybíravým způsobem útočí na jejich náboženství a víru. Po technické stránce naprostý amatérský brak, který ale splnil svůj účel. Film byl prý dokončen před několika měsíci, ale do oběhu byl dán přesně ve vypočítaný okamžik, aby vyprovokoval nepokoje namířené proti Spojeným státům. Kdo stál za jeho výrobou (financováním) už se prý taky ví, najdete to třeba tady v tomto článku http://www.zvedavec.org/komentare/2012/09/5115-inevinnost-muslimui-rouhani-jako-politicka-taktika.htm nebo tady http://www.alternativnipohled.cz/film-innocence-of-muslims-odstartoval-protiamericke-protesty-po-celem-muslimskem-svete/ (ten poslední obrázek muslimek s transparentem je velice trefný!). Uvidíme dále co z toho bude, ale protesty a vlna nenávisti proti USraeli po celém světě zatím neutuchají. Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=ntgzoE7rU9A.(16.9.2012)

 • jack_scott
  *****

  Dokuď bude existovat Islám, a ovšechny mohamedány kupované země nebudou osvobozeny, tak do té doby bude moje hodnocení na pěti hvězdičkách. Je to sice čirý amatérismus, ale účel světí prostředky, o tom žádná. Kýžený efekt měl snímek úplně výborný, je to úplně stejné jako natáčení komerčních filmů. Pokud se to povede, z hlediska tvůrců je vše ok, a na diváky už se nikdo zpětně neohlíží. Tak co...(26.9.2012)

 • - Po zveřejnění filmu se v muslimském světě strhla obrovská vlna protestů. Při útocích na konsulát Spojených států amerických v Benghází (Libye) zemřel velvyslanec Christopher Stevens, tři američtí členové bezpečnostní služby a deset Libyjců; jeden pracovník byl postřelen. Následně byly k libyjským břehům vyslány dva torpédoborce a tým padesáti vojáků námořní pěchoty. V Káhiře (Egypt) se u amerického velvyslanectví konala několikatisícová demonstrace, přičemž přibližně dvacet lidí přelezlo zeď, strhlo na půl žerdi visící (výročí událostí 11. září roku 2001) americkou vlajku, roztrhalo ji, trhance spálilo a místo ní vyvěsilo černou vlajku s nápisem Není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok; zraněno bylo přibližně dvě stě dvacet lidí. V Chartúmu (Súdán) desetitisícový dav zapaloval ohně, skandoval: ""Náš prorok je nedotknutelný." a z budovy velvyslanectví Spolkové republiky Německo strhl vlajku a nahradil ji vlastní. Rozlícený dav kromě napadení aemrické školy ve městě vnikl na americké velvyslanectví v Tunisu (Tunisko), kde zapálil několik automobilů a stromů a vysklil okna, přičemž zahynuli tři lidé. V Tripolisu (Libanon) protestující zaútočili na pobočku amerického řetězce KFC, přičemž zemřel jeden člověk. V Bagdádu (Irák) strhli z amerického velvyslanectví znak, vytloukali okna a zapalovali před ním pneumatiky; nakonec vnikly do jeho areálu, zapálili několik automobilů a strhli vlajku. Na americké velvyslanectví vnikl dav i v San'á (Jemen). Protestovalo se i v Ammánu (Jordánsko) - více než dva tisíce lidí a Nadžafu (Irák) - stovky lidí. Ve většině případů bylo proti protestantům ze strany místních orgánů použito vodních děl, slzného plynu či varovných výstřelů. (JoranProvenzano)

 • - Dne 28. 11. 2012 v Káhiře soudce Sajf Soliman odsoudil v nepřítomnosti sedm osob (egyptských křesťanů) spjatých s filmem a jeho říšením k trestům smrti za urážku islámu a proroka Mohameda. (JoranProvenzano)

 • - Vláda Spojených států amerických se od filmu distancovala. President Barac Obama a ministryně zahraničních věcí Hillary Clinton ho dokonce odsoudili v placeném reklamním klipu v pákistánské televisi. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace