Puppet Master X: Axis Rising

Billy Jett

Kostýmy:

Jolene Withers

• Wacoslav1

Tak se nám celá tato další těžce natahovaná série (snad konečně) uzavřela. A desátej díl (papírově jedenáctej, ale pokud teda nepočítám díl Legacy který byl pouze shrnutím dílu předtím) bohužel nijak extra důstojnou tečku za sérií neudělal, ale to se asi už ani nedalo čekat. Tahle část zase shořela kromě toho, že obligátně už nemá téma co nabídnout i na tom, že to podobně jako předchozí část slušně začalo, ale pak se to postupně rozpadlo pod rukama a upadlo to do podprůměru. Sbohem mistře loutkáři, ale pár dílů bylo fajn.30%(11.12.2015)

• SOLOM.

Uběhli dva roky od doby, co se Charles Band a jeho tým rozhodli po dlouhé době vrátit loutky na scénu. Díky otevřenému konci tak dali šanci vzniknout již jedenáctému pokračování (s příhodnou římskou desítkou v názvu), které tak jen prohloubilo upadající úroveň této nekonečné série. Minule se David DeCoteau moc nepochlapil (zřejmě i díky těm sračkám, které poslední dobou točil) a tak se Charles Band rozhodl, že tentokrát se režie ujme raději sám. No a jak se ukázalo, nebyl to nejlepší nápad. Popravdě to bylo ještě horší než minule a to je už co říct. Jak jsem se bláhově mýlil, když jsem doufal ve změnu k lepšímu. Očekával jsem alespoň, že svěží vítr přinesou nové loutky, ale nacistické verze se moc nepovedly. Pásový „tank“ Blitzkrieg, vlkodlak Weremacht i japonský Kamikaze nevypadali moc vábně (i když sem tam alespoň rozesmáli), za to kulometová lady Bombshell stála za to. Tedy spíše její (vlasová bitka) s Leech Woman. Asi nejvíc mě však potěšil návrat mého oblíbeného chechtajícího Six Shootera. Některé souboje vypadaly vskutku zajímavě, nicméně hnusné digitální efekty cákající krve mi prožitek pěkně pokazili. Jisté uspokojení přinesly alespoň rozkládající se mrtvoly… (více na mém blogu).(5.6.2013)

• kaylin

„Puppet Master X: Axis Rising“ je jednoznačně nejhorším dílem série, který jsem doposud viděl. Není zde nic, co by film skutečně zachraňovalo a dělalo ho alespoň trochu zajímavým. Tedy komplexně. Pár dílčích prvků by se zde dalo zmínit, ale ani jeden nevede k tomu, že si budete myslet, že je „Puppet Master X: Axis Rising“ smysluplným filmem. Není, je to jen natahování něčeho, co nemá smysl.(28.12.2016)

Už sem se lekl, že předchozí díl skončil špatně a ono ejhle. Stačilo si počkat dva roky a šílený fanatický nácek se svou poběhlou kozatou courou se vrátili zpět! Na scénu dorazili i staří známí a dočkáme se i chvilkové zábavy ve stylu nových postav. PS: Ty střílející kozy mě prostě rozsekali :D 60%(29.7.2014)

• JardoLe

Jedenasty Puppet Master a neprinasa nic,co by ohurilo,kravina prvej triedy a jasny odpad...:-)(29.12.2018)

• Shanen29

Nazzi se opravdu moc nepovedlo,jsem v celku zklamaný tímto průměrem.(8.11.2016)