Hyde Park mám celkom rád, občas si ho pozriem, záleží na téme a myslím, že toto je podobné klasickému programu, aj keď je podľa mňa zaujímavejší aspoň pre mňa. Je fajn, že ľudia môžu pokladať otázky z internetu, je fajn, že môžu volať, je fajn, že sa dáva priestor viacerým stranám, napríklad pri konšpiračných teóriách a preukázaných konšpiráciách, no je to o moderátoroch a réžii, ktorá z toho môže ľahko urobiť ideologický program, čo je jasne zreteľné, že to ešte nie je úplne slobodná diskusia, navyše je podľa mňa dosť krátka, lebo za ani nie hodinu sa podľa mňa žiadna téma nedá poriadne rozobrať. No považujem to za jeden z najlepších programov v televízii, napriek výhradám, ktoré mám, je to novodobá diskusia, ktorá môže mnohé ľuďom ozrejmiť.(10.10.2013)

Jsem velice mile překvapen úrovní tohoto pořadu! Pro mě celkem jednoznačná jednička na poli publicistiky. Nepřestává mě udivovat, jaké vzácné hosty se týmu kolem tohoto pořadu už povedlo do studia dostat. Ale hlavně - ta profesionalita, informovanost, pohotovost a zapálenost Daniela Stacha - to mě překvapilo nejvíc. Tento člověk dělá čest svému řemeslu. Byť na to vzhledově na první pohled moc nevypadá :-) . Inu opět jsem se přesvědčil o pravdivosti přísloví "Nesuď knihu podle obalu". Celému pořadu tleskám ve stoje(26.10.2014)

Dovolím si povedať, že ide o výkladnú skriňu a najlepší program ČT24! Osobnosť moderátora, Daniela Stacha, je sťažňová v tomto prípade: zaujíma sa o daného hosťa z profesijného i osobného hľadiska, má výborne naštudovanú problematiku a je jedno, či sa jedná o prírodovednú, alebo humanitnú sféru. Nemáte problém sledovať diskusiu o filozofii, náboženstve, dermato-venerológii či termo-nukleárnej fúzii. Česká televízia má v tíme jedného z najlepších moderátorov. Bez zaváhania päť hviezd!(22.1.2018)

Mám rád pořad Prizma, kde se člověk může seznámit s pokroky na poli vědy a techniky. Vzhledem k tomu, že popularizace vědy jako takové, je povětšinou velice komplikovaná záležitost, neb jejím posláním je seznámit laickou veřejnost s vědeckými výsledky jednoduchou a srozumitelnou formou, tak aby byla ona věda pochopitelná, musím uznat, že rozšíření platformy pořadu Hyde Park na (nejen) tuto tématiku jsem uvítal. Zajímavé osobnosti se vyjadřují k problémům a objevům na polích vědy, vyjadřují se ke globálnímu vývoji lidstva, politice, kultuře či školství. Pořad ukazuje, že i osobnosti mimo politiku a v běžném životě povětšinou laické veřejnosti neznámé, mohou názorově upoutat a překvapit, taktéž nabídnout možné řešení či otázky. Proto 4*. PS: Je totiž smutné, že věda a vědci jsou v této končině tak podhodnocení a často v negativním obrazu prezentování (i médii) a účelově ovlivňováni politickou zhýralostí a tupostí.(18.9.2012)

Výborná volba pro večerní čas. Zatímco na ostatních kanálech běží hrůzy typu rodinných seriálů či amerických nesmyslů páté či kolikáté kategorie, na ČT vytvořili pořad, který má člověku skutečně co dát. A to zejména díky zvoleným tématům, pozvaným hostům a velkou měrou i díky skvělému Danielu Stachovi, který je na každé téma perfektně připraven - až mě zaráží, jak hluboko (z pohledu "běžného" člověka) je v tématu "ponořen" a jaké znalosti má, ačkoliv se jedná o různorodá témata, která téměř pokrývají všechny obory lidské činnosti. Daniel Stach je nejen charismatický ,ale především skvěle debatu řídící moderátor, který dokáže doslova "vyždímat" maximum z dané problematiky během necelé hodiny. Taktéž celý model pořadu s možností otázek od diváků přispívá ke kvalitě pořadu a jen podtrhuje jeho zajímavost a atraktivitu. Je smutné, že pozvaní hosté, kteří většinou patří mezi skutečné CELEBRITY, dostávají na TV obrazovce tak málo prostoru, zatímco absolutní NULY vidíme téměř denně. Ale taková je doba..... Ne všechna témata mě vždy dokážou stoprocentně připoutat k obrazovce, ale přesto nemůžu jinak, než: 95%(10.10.2014)

• - Pokud má Daniel Stach zahraničního hosta, tak pořad moderuje v angličtině a na oficiálním webu je po odvysílání dostupná i originální verze bez překladu. (G_C)

• - Daniel Stach na každý díl Hyde Parku Civilizace přečte v průměru 400 stran materiálů. (G_C)