Trollové

Trolls

Trollovia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Tfuj. Disney/Pixar se už se poučil a dělá ty svoje filmy aspoň trošku ve stylu "down to earth", ale DreamWorks má ještě teda co dělat. Celé to bylo přemrštěně happy, hrozně barevné a otravně optimistické. Songy ale nebyly nejhorší a pro děti to asi funguje. Pustím si to znovu pouze v případě, že našetřím hodně peněz na drogy... 3*(26.3.2017)

• Cervenak

Už asi v polovici som chcel vstúpiť do toho sveta, priamo do deja... a dupať po nich, a dupať.(7.11.2016)

Rozpočet $125miliónovTržby USA $153,694,574Tržby Celosvetovo $344,681,589Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ prefarbičkovaný gýč, kde poteší miestami nejaká tá zábavnosť a pesničky, ináč moc to nedá, DreamWorks Animation stagnuje /50%/(31.3.2017)

Děkuji za nostalgii, která mě vrátila do dětství, kdy jsem tyhle malé potvůrky sbírala. Děkuji za krásné barvy. Děkuji za optimismus, který hlavní hrdinka měla. Ale už neděkuji za růžovou barvu a za to, že tohle je animák opravdu jen pro děti a ač se stále cítím jako dítě, tohle bylo i na mě moc :D Vícekrát si tohle barevné cosi nepustím :)(23.4.2017)

Hudební dětská pohádka na LSD(7.11.2016)

• Shakers

Tak toto ma teda fakt nebavilo, ani príbeh, ani postavy a ešte mi to prišlo až moc cele vyfarbené, vizuálne nie moc pekne. Nuž na niektoré animáky už som zrejeme starý. 50% - 2*(10.3.2017)

Já jakožto odpůrce zpívání ve filmu, tak jsem měl ze začátku co dělat, ale postupem času jsem si zvyknul a ani mi to nijak zvlášť nevadilo. Chvíli trvá, než si člověk na to všechno co se tam děje zvykne, ale ve výsledku se na to dobře dívá a pak si to i užívá.(26.11.2016)

Blbina nejvyššího kalibru, vhodná leda tak pro malé holčičky, co mají rády duhu, třpytky a zpívání. Pro ostatní růžové peklo na zemi.(8.11.2016)

• hladass

Animované peklo...(22.2.2017)

• Slartibarkfast

Trollové milují hudbu, tanec, zpěv a omalovánky. Ano, přesně tak! Kdybych to byl býval věděl dříve, asi bych se na tuto kýčovinu zvysoka (!) ..a pustil bych si něco jiného. Žel, u konkurenčního webu jsem se dozvěděl, že toto je jeden z nejlepších animovaných filmů roku 2016. Nevím sice, kde to ta banda přihřátých bukvic vzala, ale pro mne je to jasný propadák. Kdyby napsali rovnou na přebal "určeno antikoncepčním selháním do tří let!", asi bych to nebral tak vážně. Bohužel jsem tam nic takového nečetl a musel se touto duhovou sračkou prokousat.. nadvakrát. Přirovnání k zapáleným sirkám vráženým pod nehty se to blíží jen zlehka. Rozhodně nedoporučuji slabším povahám a lidem do tří promile v krvi! Když už se to rozhodnete pustit svým milovaným ratolestem, rozhodně nesetrvávejte u obrazovek! Mohlo by to mít trvalé následky! 30%(16.5.2017)

Trollové, tančí, skáčou, zpívají a objímají se. Ty roztomilé kukuče a boží vlasy jsem jako malý miloval. Tak trošku mě překvapilo, že námět na animovanou pohádku přichází až nyní. Jde vidět, že tvůrci vytvořili animák bez větších ambicí, s triviálním příběhem a animací, která na první ligu nestačí. Pozitivem je, že postavičky jsou sympatické, neustále hláškují, vtipkují a celé to utíká, jak má. Bohužel co mě velmi otravovalo, bylo velké množství blbých písniček, které nebyly originální a u kterých člověk trošku trpí. Nicméně celkově zanechal určitě pozitivní dojem.......6/10(4.11.2016)

Hvězda dolů jen z jednoho důvodu a to za to, že když je to film pro děti, tak mít hlavní téma pojídání roztomilých trollíků, mi nepřijde zrovna něco pro děti. A ten svět byl plný tzv. příšer, pojídání, smrti a nebezpečí. Nebýt to tak barevné a odlehčené, byl by to slušný dětský horor. Takže tohle bych malým dětem nepustil ani za nic. V ostatních ohledech, ale u mě panuje spokjenost. Byla to prima zábavná jízda, jen mě mrzelo že nebyly počeštěné všechny písně, což mi kazilo dojem, ale ne na hvězdičkové snižování. Je to zářivé barevné, roztančené, prozpívané, takže vše co se mi líbí a co mám rád. Být to směrováno na starší dětské diváctvo, bylo by to za pět hvězd. Jsou v tom klasická klišé, ale mezi postavami funguje dobře chemie. Možná je to chudší na nápady, protože moc svěží podívané se v tom člověk nedočká, spíše to využívá všemožné známé věci, ale zde mi to nevadilo. A myšlenka, nebo poselství filmu o tom, že štěstí si nosíme každý v sobě je taky příjemná. Tenhle trollí svět bych klidně viděl i v něčem dalším, ale už ne v tak krutém příběhu, jako byl tento, pokud to má být tedy pro ty malé děti... A uvítal bych příště více vystřihovánek.(12.12.2016)

• dejww

Tvůrci museli snad při vymýšlený tohoto světa být permanentně sjetí LSD. Jinak si neumím vysvětlit jako mohlo někoho napadnout vytvořit takto šílený svět. Postavy se chovají nelogicky a celkově celý film nedává moc smysl. Přesto, že hlavní myšlenka je hezká, tvůrci jí zabalili do tolika nesmyslů, že je sotva zachytitelná. Pokud se na to koukám jako na pohádku pro děti tak mi to přijde snad ještě hroší. Myslím, že si z toho děti nic moc nemohou odnést.(12.6.2017)

• FFilipCZ

Už opravdu dlouhou dobu jsem neviděl kvalitní animovaný film. Bohužel moje čekání se stále oddaluje, vzhledem k tomu, že Trolly jsem nebyl ani schopný dokoukat - to už se mi dlouho u filmu nestalo.(12.2.2017)

Trolové nejsou nějáký skvělý film nebo báječně zpracovaný po animační stránce, ale příběh, který nesl mě zaujal a ve většině filmů je pro mě zpívání nepřípustné, ale tady se mi to překvapivě líbilo. Mělo to skvělou atmosféru. ( 8.2.17/PC )(13.2.2017)

Tak moc barevné a uzpívané, že to dospělý divák nemusí unést. Druhá polovina je ale trochu zábavnější a závěrečné Can´t Stop the Feeling už jsem si broukala s nimi. P. S. V jakém jiném filmu uvidíte postavy kakat cupcaky?(1.2.2017)

• Fíla

Animovaný film, který se skládá pouze, ze světových novodobých hitů. Což o to, hudba je fajn, ale zde je ji až přehršle. Děj Vám ani tolik nenabídne, spíše budete ze zápletky zklamáni. Máme tu na jedné straně Trollíky a na druhé straně Bergeny. Bergeni chtějí sníst Trollíky, aby mohli být šťastní. Už to zní dost zle, že? Nebo minimálně celkem divně. Opravdu nevím, komu bych takový animovaný film doporučil. Plný barev, rozkošných Trollíků, ale bez vážnější dějové linky. Zde se vsadilo pouze na hudbu a to podle mě nebylo zrovna nejlepší řešení. Snažil jsem se to brát s nadhledem, že se jedná o muzikál, ale ani to mě nepřimělo k lepšímu hodnocení. Zasekl jsem se na dvou hvězdách a nepustí mě to výš.(12.2.2017)

Na môj kus moc spievania a asi až príliš pre decká. Inak slušný priemer. 60%(27.3.2017)

• Wladi.mir

Člověk musí být hodně na drogách, aby se to dalo dokoukat.(20.2.2017)

• Vyhy

Barevné, hlasité, utancované. Věřím, že malé děti mohou být z této pestrobarevné pohádky nadšené, což jim přeji. Mě to ale nebavilo. Možná to bylo příběhem, možná zpracováním. Plus za chytlavé písničky.(25.1.2017)

• chelseaman22

Slabší animovaný film vsází na růžovou barvu a zlaté třpytky. Osobně se domnívám, že každý divák upřímně sympatizoval s Bergeny, kterým nezbední Trolové očesali pěstovaný strom. Hlavní myšlenka filmu, to jest napravení zloduchů na krotké koloušky je nepatrně k zblití. 48%(17.3.2017)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6