poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (127)

 • Faila
  ****

  Bylo to slaďoučké a připitomělé, což mi ale vůbec nevadilo, protože k Trollům se tahle ztřeštěnost podle mě hodí. Svižný soundtrack a prima vtípky mi pro tentokrát dokonale stačili, protože příběh sám o sobě moc originální není.(22.2.2017)

 • Chundys
  **

  Achjo Achjo, jo zasmál jsem se to neříkám, ale absolutně nenávidím zpívání prostě. A když už se v dnešní době povede animák, že na něj může koukat i dospělý, jako že jsou tam fóry pro dospělý, tak tady asi jediný co bylo dospělýho bylo, že všichni trollové, až na toho mračícího se jeli na drogách, dokud ke konci filmu neobjevil tu jejich fetující šlehu taky...(10.9.2017)

 • barteca
  ***

  Happy duhová víla....(29.10.2016)

 • tereez
  ***

  Animovaný Bollywood jak vyšitý; je to tak pozitivní, třpytivý a sladký, až z toho skoro začnou bolet zuby. Kvalitativně se to zpočátku hodně blížilo Šarlotině pavučince a chvílemi jsem obdivovala všechny 15+ v sále, že se kvůli dětem tak hezky obětují.. Přibližně v polovině filmu to ale zachránili Simon & Garfunkel a pak už se to jen zlepšovalo i přes předvídatelný děj. Celkově to bylo překvapivě málo vtipné, ale vizuálně hezké, škoda počeštěných písniček..(5.11.2016)

 • gumbo
  ***

  Surrealistický výlet na LSD do 70. let. 60%(26.2.2017)

 • Mykhaluu
  *****

  Pro malé děti rozhodně nevhodné, pokud nejsou uvyklé na krvavé filmy. Požírání, či skoro požírání je poměrně děsivě uvedeno. Čekal jsem dle hodnocení na CSFD, nanicovatý příběh bez smysluplného děje a ona je to taková nakonec milá barevná šílenost. Perfektně barevný, vtipný, leč nebezpečný les po cestě a nejlepší remake The Sound of Silence ever, dokonalý vývoj postav Větvíka i Bridget jsou u mě hlavní devizy snímku.(11.3.2017)

 • Maniik88
  *

  Slniečkársky dobroserový homo-výplod. Parta have a fun dúhových panákov, ktorých jediným poslaním je spievať a baviť sa sú nesmierne otravní. Jediný trochu rozumný trol je na pokraji spoločnosti a ďalší, čo sa venuje východným poznaniam je tradične zosmiečnený a nakoniec ešte k tomu lump. Takže tak, čo si z toho deti mali zobrať? Radšej im to nepúšťať. Podprahovo im tu totiž vštepujú defektné chovanie.(15.3.2017)

 • RedRose
  ****

  Dvouletá dceruška to pouští pořád dokola... Po 274-té repríze (nedívám se, jen to stále slyším) si myslím, že to je povedené... Je nutné brát v potaz cílovou skupinu, a takto s tím nemám vůbec problém...(1.4.2017)

 • dudo0606
  ***

  Veľmi milé, ale naozaj len pre deti. My dospelí už v tom vidíme tú recykláciu námetu šmolkov, popolušky, Bridget Jonesovej a iných, tak v tom nevidíme moc originality. Avšak spracovanie bolo pekné a hudba chytľavá, veď predsa vybrali mnoho známych a skvelých pesničiek, tak na pozretie to bolo celkom príjemné.(5.4.2017)

 • Likan7
  *

  Zřejmě mě dostihla dospělost. Jinak si nedokážu vysvětlit, že bych byl z nějakého animáku tak zhnusenej jako z Trolů. Je vidět, že je to fakt pro ty nejmenší diváky. Neskutečný barvičky jak na LSD, trolové zpívají, tančí, nejspíš jsou i na drogách. Všichni se milujou, objímají a příběh je tak plitkej, že i Pokemoni jsou oproti tomnu scénáristická perla. A to přitom jsme už tolikrát viděli, že JDE natočit film pro děti aby to bavilo i jejich dospělejší doprovod, však si vzpomeňte na všechny ty Megamysly, Bezzubky, a občas i Pixary. Tohle je ale pro lidi starší 15 let čistý zlo. Slovy Cervenaka jsem měl chuť dupat, dupat a dupat.(4.5.2017)

 • Xpojntman
  ***

  Na co jsem to proboha šel... i když se to nakonec tak hrozný nebylo...i když volňasek je volňasek.(15.5.2017)

 • dkas
  **

  Animace krásná se všemi detaily (jak jsou postavy a všechno zvláštně chlupaté, je super), ale to je asi tak jediný klad. Příběh je nudný a hlavně asi tak stokrát viděný, kdyby alespoň nebyl tak otravně zpracovaný. Za celou dobu nemáte chuť ani se na chvíli usmát, tak možná když to končí. Ještě že to tedy skončilo...(13.8.2017)

 • RAFT
  ***

  Trollové ,no jako malý sem měl pár rakových postaviček s jejich dlouhýmy vlasy.A ejhle za několik roků vznikl celovečerák no musím uznat ,že se animák vcelku povedl ,děcka do 7 let si ho určitě zamilují.Dospělí se pobaví nebo už další východisko unudí, já sem se například bavil .60%(11.1.2017)

 • ConDar
  ***

  Pre malé dievčatká max.do 5 rokov,inak strata času(10.2.2017)

 • Urgost
  odpad!

  0%(19.2.2017)

 • Silwer
  ***

  Je to barevný,neni to moc roztomilý..hraje tam spousta známých písniček pro teenagery..ale jak jsem napsal..je to barevný...(10.4.2017)

 • rafix
  ****

  je to perfektní amimák,(11.4.2017)

 • Renie42
  ***

  Něco mi na tom chybělo a nebo přebývalo, těžko říct. Mě ten začátek nudil, tolik pozitiva, štěstí a tolik slaďoučkých frází a scének, to mi začali bolet zuby. Ale tam někde v půlce, přesně nevím, se mi to začalo líbit. Možná tam někde, kde se ta Bridget setkala s troly naživo a nechtěla je sníst. Jako malá jsem doma měla také troly, různých velikostí, barev a tak mi přišlo, že se na tohle musím podívat. Je to dobrý, za tři.(2.6.2017)

 • Kenoth
  ***

  Trolololo lo, lo lo lo, lo lo ló, ahahahahá ....(7.8.2017)

 • fritol34
  *****

  Tohle mi hodně zvedlo náladu, skvělý písničky, originální animace, příběh. Já víc od animáku nechci.(29.12.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace