poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Komentáře uživatelů k filmu (127)

 • BOURQUE
  ***

  Pekný a miestami veľmi milý odpočinkový príbeh. Ale spíš pre tých najmenších. Hudba pekná ako aj spev. Osobné hodnotenie: 70% (***) (25.2.2017)

 • cubas
  ****

  Popkornová zábava s dětmi, parádní písničky, pohoda.(27.3.2017)

 • Patrik256
  ***

  Rozpočet _ 125 miliónov dolárov // Tržby _ 344 miliónov dolárov // Tržby v USA*_ 46 581 142 $ (4 060 kin)(5.4.2017)

 • Deeus
  ****

  Popravdě, tohle není cílová skupinka děti, ne primární. Tohle je cílovka pro lidi, kteří neberou věci vážně, v noci brouzdají po tumblru a smějí se u potrhlých meme. Oh snap! Zatímco je mi jasné, že běžného českého diváka tohle prostě mine, na zkažených rajčatech Trollové nasbírali 74 %. Je to barevné, uzpívané, utancované, třpytkaté a ten jediný sympatický cynik s paranoiou na konci zjistí, že na troše optimismu není nic hrozného. Takoví barevnější šmoulové se spoustou metafor kteří se budou líbit prckům a nám starším podstrčí trochu lowkey jízlivého humoru. Solid burn! (Hrozně mě baví, jak to místní sbor hodnotí " na jejich vkus moc -doplňte libovolně-" :D)(14.4.2017)

 • Mydlivoj
  ****

  Proč je ani napodruhý nenapadlo,kdyz byli v kleci,prostě mezi příčkami prolézt?(16.4.2017)

 • elimS
  ****

  75% - komentář 20ti slovy: Je to sice kýč a spíš pro mladší poblikum, ale bavil jsem se i já. Hezky barevné, všechno plyšové a soundtrack fakt dobrý.(9.6.2017)

 • tlesk
  ***

  Největším „neduhem“ Trollů je, že v rámci žánru nepřinášejí nic nového, a řadí se do lehkého nadprůměru animovaných pohádek. Podívaná je to hravá, docela nápaditá a rozhodně neurazí. Pokud neočekáváte dalšího Shreka a tedy nic než zábavnou jednohubku s nakažlivým soundtrackem (podíleli se na něm kupříkladu Justin Timberlake a Gwen Stefani) a k neuzoufání veselými, bujarými postavičkami, u níž se budou bavit zejména ti nejmenší, nebudete zklamáni a ani ochuzeni o pohádku, v níž láska, radost a štěstí zvítězí nad podlými intrikami… Více zde: http://nafilmu.cz/2016/10/recenze-trollove-2016-vlasate-panenky-ve-filmu/(13.7.2017)

 • enola1982
  ****

  Davam 4. Mozna proto, ze jsem jako mala Trolliky milovala, mozna proto, ze mi zpivani ve filmech vadi, ale tady me to vyslovene bavilo a mozna taky proto, ze je proste hezky jednou za cas vypnout u neceho tak pohadkove cistyho, preslazenyho a barevnyho.(10.9.2017)

 • kolly13
  ***

  Neurazí, nenadchne, ale děti baví a dospělý to přežije živ a zdráv.(28.10.2017)

 • Verunka045
  ****

  Dnes jsem byla se synem v kině a líbilo se :-) Je fakt, že písniček je tam až přehnaně ale jinak super :-) Objetí každou chvíli, barevné vlasy Bridget. Pro rodinu s dětmi, pěkná podívaná.(8.11.2016)

 • Naby
  ****

  Parádní pohoádka pro děti. Děti milují zpívání a zábavu a toho je film opravdu hodně plný. Dopělák to asi tolik neocení, ale mě přišlo, že jde určitě o nadprůměrný film. Celkem 3,9*(12.12.2016)

 • LencaN
  *****

  Asi mi lehce hráblo, ale mně se Trolové moc líbili. Už nevím, co by někteří od animáčků chtěli. To si snad někdo tady v komentářích jen dělal legraci, když kritizoval, jak je hrozné, že tady bergeni jedí troly, jak je to pro děti nebezpečně násilné ... Gargamel si chtěl ze šmoulů taky uvařit nějaký lektvar nebo co, v Době ledové ten šavlozubý tygr taky chtěl na začátku sníst to mrně, v Perníkové chaloupce babizna taky chce Jeníčka a Mařenku sníst atd. atd. atd. Nad tím se ale nikdy nikdo snad nepozastavil. To snad nemyslíte vážně? Nějak to zlo musí být v pohádkách zastoupeno a podporuje to ponaučení pro děti, že svět není jen plný barev a třpytek, jako třeba zrovna tady v Trolech. Ani písničky mi nevadily. Naopak výběr songů byl super, nazpívané taky bezvadně, mělo to šmrnc, bylo to zábavné, Anna Kendrick mě zarazila, jak moc se její hlásek na trolí princezničku hodil a byla prčovní, i zpívat umí, to víme už dlouho. Jsou tu hezké nápady s malými trolíky, je to úsměvné, jak pro malé, tak pro větší (dokonce i pro odrostlejší skoro 30-letá mimina :P ) Prostě jsem se bavila a pro oko ty barvičky působí děsně pozitivně.(12.2.2017)

 • AnnalieseK
  ***

  Duhovoušké, třpytivoušké, heboušké, slaďoušké, nadýchaňoušké a... otravné? I tak by se dal nazvat tento film. Klasická zápletka, kdy parta trpaslíků, nejspíše příbuzných s Nyan Cat, jsou v ohrožení další partou emařů, kteří jsou šťastní jen, když naše barevné postavičky na tripu sežerou. Do toho se princezna žůžovosti bude snažit napravit jednoho zapřísáhlého bručouna a hodit na něj pár svých třpytek. Co se v pohádce bude dít, a jak to vše skončí zajisté odhadnete. Věřím, že pro děcka fajn podívaná, pro dospělého už celkem přeslazená nuda. Musím ale podotknout, že třešničkou na vykakaném cupcaku jedné postavičky jsou písničky, které se ve filmu vyskytly. Ty se mi fakt líbily a celkem daly filmu rychlý průběh.(17.2.2017)

 • Trixinka
  ***

  Barevné to je, zpívá se tam, tančí se tam, občas vtip.... pro děti asi dobré, mě to moc nenadchlo. Nejvtipnější byly nečekaně ty písničky a situace kde se vyskytovaly.(18.2.2017)

 • Ace.A.T.L.
  ****

  Tak tohle bylo taaaaaaak blbý, až to bylo vlastně hrozně fajn. Napřed jsem se bál, co se z toho vyklube, ale bylo to tak správně střelený, že mě to úplně nadchlo a chytlo. Tolik vtipných meziřádkových podtextových hlášek, že to prostě nejde nemít rád. Je to pro děti, ale zároveň je to hodně pro dospěláky. Za mě rozhodně 4* a URČITĚ DOPORUČUJU(20.2.2017)

 • Adolyna
  ****

  Mně se to líbilo... Nevím teda jak česká verze, ale originál supr. Anna Kendrick a Justin Timberlake jsou skvělá dvojka, kterou prostě chcete slyšet. Dále chcete slyšet soundtrack, který je fantastický (dělal na něm Justin Timberlake). Příběh je fajn - neurazí... ale že by to bylo něco extra se taky říct nedá. Na 5* to není, ale 4* dám ráda.(24.2.2017)

 • LaViReLa
  *****

  Príjemné spracovanie detských postavičiek, ktoré poteší nie len deti. Výborná hudba, doplnená slušným scenárom...jeden z lepšie spracovaných animákov v roku 2016.(24.2.2017)

 • Mr.Ward
  ****

  Skvělá šílenost! Ujetá pohádka s totálně skvělýma hláška. Pár chyb to má (český překlad a nepřeklad songů), ale ty crazy scény to vynahradí :-)(1.3.2017)

 • d-nao
  odpad!

  Dreamworks bez nápadov? Samozrejme, trollovia.(16.3.2017)

 • Deeena
  *

  Koukat na to skoro bolelo. Ne/přeloženost písniček je nepochopitelná - proč byla jedna v originále a zbytek nadabovaný? Tuhle pohádku už bych si dabovanou nepustila, ale ani v originále by nebyla za více než jednu hvězdičku (uvažovala jsem i o odpadu....). Každopádně hudba je jen jedna z jejích "chyb", trolíky jsem jako malá sbírala, takže jsem se na pohádku těšila, ale příběh na nic (pro děti až hnusně morbidní), prostředí na nic, charaktery o ničem, spíše nesympatické. Prostě ztracená hodina času.(22.3.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace