poster

Trollové

 • USA

  Trolls

 • Slovensko

  Trollovia

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy / Muzikál

USA, 2016, 92 min

Externí recenze k filmu (5)

 • ČervenýKoberec.cz (Eliška Bartlová) ***

  "Trollové sice patří k jednodušším animákům, ale jejich jinakost, dobrá nálada a hromada třpytek z nich dělá něco, co se jen tak nevidí. Děti z barevných skřítků, objímajících mraků, velké lásky a kamarádství budou bezesporu nadšeni. Starší doprovod bude sice většinou koukat s nevěřícně povytaženým…" (více)

 • Filmpress.sk (Miloš Ščepka)

  "Po dobráckom zlobrovi Shrekovi a mrzutom cholerikovi Redovi z Angry Birds vo filme tu teda máme tretieho ufrfľaného podozrievavého nespoločenského negativistického antihrdinu. Individualistu, ktorý sa zo zásady stavia proti väčšine, pohŕda jej názormi, postojmi i hodnotami a odmieta podliehať…" (více)

 • Generace21.cz (Jakub Fejsák) ***

  "Když se to všechno sečte, máme tu animované dobrodružství, které způsobí dost možná novou mánii, stejně jako Ledové království. Děti ho budou milovat, všude uvidíme nějaká trička s Trolly. Rodiče ho budou spíše nesnášet, protože vidět ho častěji bude náročné. Dost možná jim bude odměnou obnovená…" (více)

 • NaFilmu.cz (Tomáš Lesk) ***

  "Největším „neduhem“ Trollů tak je, že v rámci žánru nepřinášejí nic nového, a řadí se do lehkého nadprůměru animovaných pohádek. Podívaná je to hravá, docela nápaditá a rozhodně neurazí. Pokud neočekáváte dalšího Shreka a tedy nic než zábavnou jednohubku s nakažlivým soundtrackem (podíleli se na…" (více)

 • Týden.cz (David Lancz)

  "Trollové vážně nenabízejí nic nového a jít se na ně podívat zavání ztrátou devadesáti minut života. Dva nesourodí hrdinové - bručoun a optimista -, záchranná akce, postupné překonávání rozdílů... to vše tu bylo už tolikrát, že to ani nejde spočítat. Přesto se podle reakcí zdá, že cílovou skupinu…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace