poster

Dead Man's Lake

Krátkometrážní / Horor

Velká Británie, 2012, 10 min

Režie:

Ben Franklin

Scénář:

Joel Morgan

Kamera:

Jonny Franklin
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Aluska88
  ***

  Dead Man's Lake přináší kraťas, který ze začátku vypadá jako recyklace tradičních žánrových klišé. Po chvíli se však karty začnou obracet, děj je vyprávěn pohledem jiné postavy a když si člověk začne uvědomovat, jaká je vlastně pointa, dojde i na mrazení v zádech. Krutá ukázka toho, jak dokáže zdánlivě nevinný a neškodný čin jednoho člověka na určitém místě ovlivnit osudy všech osob nacházejících se poblíž...(2.1.2016)

 • PetrPan
  ****

  Šestý film Bloody Cuts jde trochu jinou cestou než ty předešlé a z mého pohledu se to podařilo velmi dobře - údajně natočeno podle skutečné události, mně to spíš přijde jako klasická městská legenda. To však tomuto kraťasu i přes nepříliš přesvědčivé herecké výkony neubírá na atraktivitě a z tvorby Bloody Cuts ho společně s nedostižným Suckablood považuji za vypečenější kousek.(12.4.2013)

 • pornogrind
  ***

  SPOILER : Tomu kreténovi bych narval ten dělobuch doprdele. Jasnej důkaz toho, že takovejm dementům takovýhle věci nepatřej do ruk. A to z toho ještě vyvázl zatraceně dobře. Jinak se jedná o pohodovou jednohubku. Neurazí, nenadchne.(21.8.2016)

 • SOLOM.
  ***

  Trojice přátel vyráží kempovat do přírody a zatímco milenecká dvojice si chce užít hlavně „ve stanu“ Nick lítá po lese a hází „dělobuchy“. Vše je v pohodě, ale jen do chvíle kdy do jejich tábora vrazí zakrvácený chlapík… Bloody Cuts tentokrát na rozdíl od svých předchozích snímků přitvrdili a to je jen dobře. Je sice pravdou, že kvalitou se nemůže tento kousek srovnávat s Suckablood, ale i zde jsem byl spokojený jak s atmosférou, tak i triky (kterých sice bylo docela málo, ale i tak ušli).(17.4.2013)

 • corpsy
  ***

  Nečakal som twist, ako je tento. A práve len za to udeľujem priemer, ináč ide o polotrápnu πčovinu s jedným dementom, ktorý behá po lese s petardami...no proste...(5.1.2018)

 • drankeryth
  ****

  Prijemne prekvapenie sa vyklulo z tohoto kratkeho filmecku. Najprv som si myslel, ze to bude nejaka amaterska zlatanina zaostavajuca vo vsetkych ohladoch, ale po uplynuti par minut som sa presvedcil, ze je to zmaknute na docela slusnej urovni. Malo to svoje specificke caro vo vyvine deja filmu a skoda, ze to bolo take kratke. S velkou radostou by som uvital, keby to aj malo dlhsiu minutaz.(18.8.2013)