Letní láska (TV film)

Letná láska

Summer love

Romantický / Komedie

Německo, 2010, 89 min

Vlastně jsem se při tomhle filmu dobře pobavil a odpočinul. Nemusí člověk každý den vidět něco umělecky náročného, někdy to chce skutečnou oddechovku - a tahleta, na rozdíl od skoro všech současných "rodinných" filmů USA, byla skutečně dobře koukatelná. A hlavně jsem se některým gagům od srdce zasmál - jako komedie by si asi zasloužila o hvězdičku víc, také jsem dlouho váhal, ale konec mi připadal takový přitažený za vlasy, jako by si scénárista nevěděl rady, jak film ukončit. Zas na druhou stranu - jak já nesnáším tyhle podnikové a různé jiné poradce, pro něž je typický workoholismus, který ubíjí u nich všechno ostatní včetně přirozené inteligence... Moc jich je kolem nás.(13.3.2015)

Romantická komédia na ktorej sa mi páčilo prostredie, kde film natočili... Filmu dávam 50%.(11.8.2013)

Na romatickou komedii par peknych zvratu a gegu... Fajna uvolnovacka :-)(16.7.2016)

• Tommassi3

"Nejste těhotná ??" - "Ne, to je vyloučeno, pane doktore !! K tomu je zapotřebí sex, ne ?!" - "No, doporučuje se to.." ;)(25.5.2016)

Čekala jsem strašnou 3,14čovinu. Jenže když jde na člověka nachlazení, bere i to. A místo očekávané hrůzy docela příjemná oddychovka s docela uvěřitelnými hrdiny a navíc vcelku vtipná. Přistihla jsem se, že hlavní hrdince držím palce. Navíc bylo osvěžující koukat pro jednou na parádní ženskou krev a mlíko, namísto všech těch útlounkých děvenek, o nichž by můj moravský děda prohlásil: "Ani rici, ani cici - co s ňu?" 😀(16.11.2019)