Daddy's Little Girl

Chris Sun

Scott Kimber

Mark Smythe

Chris Sun, Dominic Crisci

Austrálie, Francie, Španělsko jsou pro mě zárukou kvality.Tentokráte snímek od klokanů, který byl hodně silně emocionální a brutální. Když to vezmu popořadě, první polovina napsána jako výborné drama, které si najde svou jednu silnou scénu, kdy holčička zemře. To jsem jen tak tak držel slzy. No jo, ale co přišlo pak, to bylo Torture inferno. Otec bere zákon do svých rukou, vyhledá vraha a to, co s ním udělá je nad rámec všech brutus filmů co jsem zatím viděl. Tohle bylo nejlepší a nejbrutálnější mučení co jsem kdy viděl. Takové skvělé gore se taky jen tak nevidí a nejde poznat menší náznak CGI či nějakého bordelu. Vážně krása. Některé mučící techniky jsem snad nikdy neviděl a u některých momentů jsem i já (docela otrlý divák) řekl, tohle je už docela dost. Nic jiného než plný počet. 45 minut jen mučení a mučení. Nedoporučují všem, protože na tohle musíte být vážně připraveni.(23.7.2014)

Verbal má pravdu. Tam kde Ctihodný občan Butler končí, Tátovo děvčátko začíná... Australáci nemají problém s ničím a tak co by v úzkoprsých USA neprošlo, ukážou klidně naplno. První polovina filmu je horor sám o sobě. Horor v němž se ocitnou rodiče, kterým někdo zabil ditě. Brutálně a násilně. Ani si nedokážeme představit s jakou šílenou bolestí musí takový rodič žít. podle mně se z toho už nikdo nemůže nikdy vzpamatovat! Druhá polovina filmu je o odplatě. Leckdo tu pointu (navíc nikterak složitě skrývanou) vykecal a tak půjdu rovnou k věci. Odsoudit film jako zbytečně násilný a krutý je snadné. Ale známe všechna ona temná zákoutí svého já? Dokázali bychom vraha chytit a jen tak předat spravedlnosti? Kolik takových bylo pak diagnostikováno jako ,,nemocných'', puštěno po pár letech ven aby mohli způsobit další tragédii a další bolest v další rodině? Zasít zmar a nekonečný smutek, kde by jinak byla láska, klid a mír? Co s takovým lidským odpadem? Opravdu by jste jej dokázali pustit? Naštěstí nikdo z nás nemusí řešit bolest Dereka i následnou úvahu - co s tím idividuem... Myslím si, že normální člověk snad i při tak velké ztrátě ničeho takového schopný nebyl... V tom se mi zdál Derek trochu mimo svojí vlastní kontrolu... Navíc to byl bratr na kom prováděl všechny ty zákroky i když - možná tím spíše byl nutkán... Zrada z jádra vlastní rodiny... Ale ať tu filozofujeme jakkoliv, nikdo neví co by dělal. Nikdo se za tu hranici nedostal a tak je trochu směšné, psát tu v komentech úvahy o zbytečném explicitním násilí jako nejeden uživatel... Těch případů i v ČR už bylo dost, - bohužel, kdy nějaký úchyl usmrtil dítě. ---- Tenhle film beru spíše jako sondu do jené lidské duše, která podlehla smutkem nesmírnému zlu... Možná, že si to ve filmu Michal Thomson zbytečně moc užíval, jinak ale Austráli zase předvedla něco tak trochu mimo klasický rámec a to se cení... * * * *(1.8.2017)

„LIDSKÉ TĚLO DOKÁŽE VYDRŽET TOLIK BOLESTI…“ /// Bacha! Vono to moc nehororuje (jako nestraší, debile!). Je to spíš takový drama vo rozvedeným taťkovi, co má dcerku na víkend, bejvalka ho sere… brácha taky… prostě drama. Jednoho rána je malá Georgia v - prostě pryč a děj nenuceně přechází do mstitelský části, která nestraší. Spíš někoho bolí, páč je plná vynalézavý tortury. Psychologicky to maj zmáklí, páč vám je vlastně dobře (relativně), když osoba na skřipci trpí. Asi za to může vrozenej smysl pro spravedlnost, že film i při dentistickejch úkonech baví. A přitom tady nejde vo žádnej mstitelskej hon na hajzla. Jen vo prachsprostý ubírání kyslíku! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Krvácení u nás zastavujem ledlampou. 2.) Můj hrdina je Keller Dover. 3.) Thx za titule ,,petrik1“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(17.4.2015)

Po první hodině jsem chtěl toho blázna, co mi tohle doporučil, proklít až do desátýho kolena jeho rodu, jenže... V momentě, kdy tatík, co o svojí holčičku přišel, najde deník !spoiler! svýho mladšího bráchy, ve kterým se dozví, co mu jeho brášule udělal s dcerou, začne nefalšovaný peklo. Řezaní údů, lámání kolen, strkání ostnatýho drátu do prdele nebo trhání prstů- to se jeden usmívá jakože "heh, ti Australáci jsou fakt mimoni", ale pak dojde i na trhání zubů a i když jsem kurva velkej kluk, co ten zrak neotočil ani nepřivřel, tak na další návštěvu své zlaté dentistky se těším asi jako jehovista na Vánoce... Pořád čekám, kdy mě Klokani co do hororů zklamou... a pořád neane :-)(4.8.2016)

• LIVINGDEAD

Po 20 minutách jsem to musel vypnout - děsný amatérský film? Herci příšerní!!! Bez talentu! Toho tátu snad vybrali přímo někde v podniku u obráběcího stroje? i když se tady píše, že bude mučit a že to je šílené, možná až budu mít náladu, tak těch 45 minut posunu vpřed! ..........Tak jsem to dal na 0:58, kdy začíná mučení a i tak musím potvrdit, že je to amatérská sračka. (P.S. Verbal*gay je KOKOT!)(5.4.2015)