poster

Zvláštní jednotka Echelon 8

 • USA

  Echelon 8

Akční / Krimi / Drama

USA, 2009, 118 min

Režie:

Joe Valenti
 • MickeyStuma
  *

  Zpočátku to vypadalo, že se tvůrci inspirovali po obrazové stránce seriálem ´24 hodin´, ale jelikož spolu s nějakou akcí probíhala dojemná scéna jak vystřižená ze špatné telenovely, kde žena žádá muže o ruku, který se jí vzápětí přizná o svém povolání tajného agenta, jde všechno do kopru. I ta obrazová okýnka rychle zmizí. Tvůrci to mysleli dobře, ale bohužel, vyrovnat se americké tvorbě se jim prostě nepodařilo. Děj není plynulý a naopak je v mnoha aspektech velice zbrklý. Akční scény vypadají velice amatérsky a tím pádem naprosto nevěrohodně. Výpravě viditelně chyběl potřebný rozpočet a tak byla snaha vytlačit z tématu co se dalo. Bezúspěšně. Vznikl velice zmatečný a duchem prázdný akční thriller, který podobně zaměřeným snímkům dělá jenom ostudu.(28.2.2016)

 • artas
  odpad!

  Tak trápne a amatérsky natočené, nehorázne nastrihané zábery do záberov, divné koláže. Musel som sa smiať na každej "vypätej" scéne, môžem iba dodať írečitým stredoslovenským nárečím - WTF??(30.5.2015)

 • Neklan006
  odpad!

  Určitě doporučuju prvních pět minut filmu, dost se nasmějete. Pak už je čas přepnout jinam...(1.2.2016)

 • Tommassi3
  odpad!

  "CIA nemá ráda otevřené konce a hlavně chce mít nad vším kontrolu.." Nesmírně nosné téma, spousta zajímavých myšlenek, balancujících však až na hraně idiotských konspiračních blábolů, v nakonec silně nezajímavém, stupidním a zejména odpudivě natočeném snímku mistra Valentiho.. Takhle tedy řemeslo krvácí !!(30.7.2015)