poster

Vánoční příběh 2

 • USA

  A Christmas Story 2

 • Kanada

  A Christmas Story 2

 • Slovensko

  Vianočný príbeh 2

Komedie / Rodinný

USA / Kanada, 2012, 82 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kaylin
  *

  Tohle má jen vánočního ducha, kdy si to možná trochu užijete, ale jinak to vlastně vůbec není pokračování prvního filmu z roku 1983, ale ve skutečnosti je to remake, kdy se opakují některé scény, a to v podstatě doslovně. Zbytečný film, který hraje jen na to, že tohle lidé o vánocích snesou. A nejspíš ano.(29.12.2014)

 • ARI50
  **

  O trošku lepší podívaná jak u jedničky byly to vánočně zajímavější vid brejlovec.(20.12.2018)

 • JohnZ87
  ***

  Jedničku jsem neviděl, takže nemohu srovnávat, ale tento film se dle mého názoru řadí v rámci vánočních filmů k lepšímu průměru. Napomáhá tomu hlavně skvělý Daniel Stern, který postavě cholerického otce a držgrešle v jedné osobě dodal potřebný drive a řada komických scén ve filmu stojí právě na něm. 60%(13.8.2017)

 • dom156
  odpad!

  Co to jako mělo být sakra!? Nuda, občas jsem se sice zasmál, ale děj o ničem. Trapné až na půdu a ten konec... To bylo jako ze zlého snu, tím co tam provedli poslali tento film do pekel.(21.12.2015)

 • freddy
  ****

  Malý Ralphie nám vyspěl až do puberty, a začíná snít o krásném autu a hezké dívce. Jenže to nevypadá, že jeho nepříliš štědrý otec by se plácl přes kapsu a auto mu pod stromeček pořídil, a u své vysněné dívky zřejmě nemá ani tu pramalou šanci, že by si ho byť jen všimla. A když ještě navíc v prodejně aut své vysněné auto tak trochu rozbije, musí si najít práci, aby mohl majiteli obchodu uhradit škodu. Zdá se tedy, že tohle nebudou příliš vydařené Vánoce. Nebo snad ano? Toto pokračování americké vánoční klasiky z roku 1983 navazuje svou atmosférou a svým vyzněním právě na ten dnes již legendární příběh o chlapci, který si přál pod stromek vzduchovku. Já musím říci, že film jsem si užil a opět jsem si uvědomil, jak krásné Vánoce mohou být, když je člověk v pubertě a má o všem (včetně Vánoc) velice zkreslené představy. Tvůrci natočili příjemně milý film, který jsem si dokázal parádně užít, a s nímž mi čas utekl neuvěřitelně rychle. Nemůžu tedy hodnotit jinak nežli nadprůměrně, ve výsledku ode mne film získává solidní čtyři hvězdy.(20.1.2014)