Reklama

Reklama

Americký zabiják mapuje vzestup Mitche Rappa (Dylan O'Brien), nováčka CIA pro „černé operace“, pod velením veterána studené války Stana Hurleyho (Michael Keaton). Společně mají za úkol vyšetřit vlnu na první pohled náhodných útoků na vojenské i civilní cíle. Když naleznou určitý vzorec, musí se vydat na misi s cílem zneškodnit tajemného agenta (Taylor Kitsch), jehož touha po osobní i profesionální pomstě může mít katastrofální následky. (Magic Box)

(více)

Diskuze

Prometheus69

Prometheus69 (hodnocení, recenze)

Kupodivu... Pekne drsny. Překvapilo. Něco ve stilu štvance bez nožů a zvířecích inkstintů. :P

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Ouwen

proste sa musis zmierit s rovnoicou ze Adkins je u stuntmammika baletak, tym padom je mu masakrozne dobra kondicka na picu. V realite schytam od Adkinsa 2 - 3 strely a lezim 3 dni v bezvedomie  - vedomie by si na 3 dni odskocilo na prechadzku 

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

nechci nikaj znizovat Adkinsovu kondicku, je masakrozne dobra, ale mylslis si, ze Adkins je rovnako masakrozne dobry herec? Tvrdim, ze nie je 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

ještě dodatek, je tam omyl - je jasný že silnej úder či vysokej kop ti nedaj jistotu, takhle jsem to chtěl napsat :)

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

ale já neříkám, že adkins by vyhrál sílou kopem nebo tak.. mě je jasný, že silnej úder či vysokej kop ti daj jistotu, ale jinak ten zbytek cos napsal, jo s tim bych si i dovolil souhlasit.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

V Re-Kill to bolo super. Nieco ako ked v Aliens v prvej polovici neustale machroval Bil Paxton a akonahle sa zlavili votrelci, tak sa z toho posral. :)

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Tam ho odpálili arabaci bazukou v re-killu taky zařval celkem trapně, jak prosil, aby ho nezabíjeli což vyznělo celkem směšně vzhledem k tomu jak před tím v tom filmu drsně vyřvával jak zabíjel za svou fucking country ve fucking Iráku :)

na příspěvěk reagoval Lacike

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Lacike

Co se tvýho komentu týče, tak myslím, že nejtrapnější smrt měl Adkins v jarheadu 3 :) jinak já jsem jeho fanda mám hodně v topce, ale zároveň jsem realista a je mi jasný, že tohle je jeho vrchol kino snažení a na víc to prostě nebude i za takovou roli může být rád.

na příspěvěk reagoval Lacike, stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Ouwen

ale ty sa nestanes realnym bojovnikom pokial nebojujes...chapes ? myslis, ze nejaky sparing nahradi realny boj, kde ti ten druhy chce utrhnut palicu ? To je ako ked mas vojaka, ktory je vytrenovany na rozne sposoby boja, ale v boji nikdy nebol... tak sa moze stat, ze v realnom boji, kde mu gulky lietaju par centi od kouli, sa dosere a dosti... (aj ked toto neni najstastnejsi priklad, kedze vojaci su riadne gumy). Proste ide o to, ze Adkins pride zabaletit do ringu a moze sa mu stat, ze dostane na nos...oci mu zaleju slzy...chyti dalsiu na bradu a moze ist domov. Realna bitka nieje len o tom ako vysoko vies kopnut alebo ako silno vies udret...

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

počkej - když Adkins bude na stejné bojové úrovni jako třeba nějakej profi týpek, co trénuje podobné bojové styly a pořád se rve - znamená to, že Adkins je jen teoretik, nebo člověk co je vytrénovanej v bojovejch sportech, jen nevyhledává realné souboje?

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Lacike

boj zdialky je, ked vytiahnu nejakeho hosana od playstation, posadia ho do kontajnera s obrazovkami, daju mu do jednej ruky joystick , do druhej 2litrovu kolu a daju mu dronom pokropit tavojebov na blizkom vychode ;)

verbal

verbal (hodnocení, recenze)

Lacike

Ne, to od protivníka zdrháš jak jen nejrychleji můžeš a cestou ho zasypáváš zabijácko mačistickými nadávkami.

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Pokud sleduješ Adkinsonovi fighty pozorně, jde vypozorovat nespočet prvků z jui-jitsu, nebo krav maga či kick-boxu.. kopy na tělo, directy.. podle mě Adkins v real fightu by nepředvedl žádný salta, pač real life není podle scénáře, ale ani podle mě není žádnej neschopnej bitkař. problém je, že nikdo z nás neviděl jak se kdy pral v realitě, tak se to těžko posuzuje, ale zase bych ho tolik nepodceňoval, i když jeho mnohé souboje jsou víc na efekt.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE, Martin741

Lacike

Lacike (hodnocení, recenze)

stuntmanMIKE

Ale zakernemu myvalovi nejde o suboj Akdins vs real fighter, ale o suboj Adkins vs. ten chlapec Dylan O'Brien.

Ak by si to teraz mali rozdat ti dvaja, tak aj ty snad potvrdis, ze by mal baletak Adkins väcsiu sancu vyhrat.

na příspěvěk reagoval stuntmanMIKE

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

zijucim dokazom ? :) co urobil take, ze "Scott Adkins je živoucím důkazem, že lidské tělo je nejničivější a nejhrozivější zbraň, která kdy byla vynalezena. " :))

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

keby si povedal s najatraktivnejsim stylom boja, tak poviem, ze ok... je to vec nazoru. Ale o efektivite nemoze byt ani rec... aj ten gif co si poslal... v realite by tak v zivote nikoho nekopol... keby to skusil uz by mal prdel na prkne, keby stal proti niekomu co sa aspon raz v zivote bil :)

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune, Lacike

stuntmanMIKE

stuntmanMIKE (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

sak ale si normalny ? to musi Adkins vsade baletit ? ved preboha...chalan je rad, ze zase po 100 rokoch pozrel do kina v ulohe, ktora bola usita presne na jeho charizmu a telent... tam je jeho miesto proste...tam a v arenovkach od toho zida Icaka... na viac zial nema narok

na příspěvěk reagoval Yoshitsune, Yoshitsune

Související novinky

Michael Keaton vs. třetí světová válka

Michael Keaton vs. třetí světová válka

10.03.2016

Poslední dva ročníky Oscarů měli jasného vítěze - Michaela Keatona. Hvězda Burtonových Batmanů sice neurvala žádnou sošku, objevila se ale v Birdmanovi i ve Spotlightu, tedy v obou vítězných filmech.… (více)

Válečník z Asgardu americkým zabijákem

Válečník z Asgardu americkým zabijákem

15.10.2012

Chris Hemsworth právě máchá kladivem na placu Thor: The Dark World a pomalu se připravuje na Spielbergovu Robopocalypse. A pak se možná upíše další možné filmové sérii. Akční špionážní thriller… (více)

Reklama

Reklama