• Arsenal83

Neskutočná slabota a trápnosť. Opäť pokus o mladistvý humor, ktorý je založený na absurdnom učiteľovi, idiotskejšom než samotná mládež. Takýto človek by mal byť vzorom a vychovávať deti. Všetko sa zase točí okolo sexu a ďalších nevhodných tém. Dnešní filmári už zabudli, ako točiť kvalitné ľudské komédie.(26.8.2016)

Po humorný stránce uplně někde jinde než Big School. Hlavně pilot je strašně nařachanej (top top metafory head deputy!) a pak šla úroveň jen o kousek níž. Tématicky je první série relativně neokoukaná a na rozdíl od sitcomovýho kolegy ze stejnýho prostředí Bad Education podrží i většina hereckýho ansámblu. Whitehall neustále, ale přesto podivně snesitelně přehrává; a Sarah Solemani je vítanou ťuťu konstantou s krásnym účesem. Btw. Nikki Runeckles hraje ve 20 patnáctiletou lolitku a jde jí to fakt skvěle! Edit: No tak teda musim říct, že při předčítání studentských výtvorů pro knižní klub (s03e02) jsem se normálně smíchy zajíkal. Solidní nástup.(25.10.2013)

• 6thSun

Kvalitu mají pouze první dva díly, pak se to celý z nějakého důvodu přelije v trapnost a bídu.(14.3.2014)

Na prvotinu vůbec ne špatné. Nejvíc mě překvapil Matt Horne v roli ředitele. Whitehall si to svoje uhrál, i když u několika scén se mi vybavila dřívější kritika - přebírání vtipů.(20.9.2012)

Není to špatné. Ten učitel má své charisma. Takové absurdní komediální seriálky máme rádi páč se u nich lehce odreagujeme. Když si pustíte jeden díl týdně tak nikomu neuškodíte, navíc hudba v titulcích je skutčně IN.(26.10.2013)