Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pajky3
  ***

  Stejně jako další seriál (Fresh Meat) Jacka Whitehalla se i Bad Education zaobírá příběhem ze školy, akorát tentokrát jde o střední a hlavní hrdina není studentem, ale učitel. Tedy "učitelem" ve velkých uvozovkách. I tentokrát se balancuje na hranici mezi vtipem a trapností, což mají angličani tak moc rádi. A většinou se onu hranici daří nepřekročit, alespoň v úvodu série. Od druhé řady to jde trochu z kopce, hlavně protože Pickwellová je nahrazena Alfieho otcem, což je hrozná postava. A nepomáhá ani nereálný vývoj vztahu mezi Afliem a Rosie. Za to plejáda vedlejších postav je dotažená k dokonalosti (nejlepší byla Chantelle) a ve vzájemné interakci funguje naprosto skvěle. Plusem je i to, že to je pěkně zakončeno.(17.12.2018)

 • 6thSun
  **

  Kvalitu mají pouze první dva díly, pak se to celý z nějakého důvodu přelije v trapnost a bídu.(14.3.2014)

 • Arsenal83
  *

  Neskutočná slabota a trápnosť. Opäť pokus o mladistvý humor, ktorý je založený na absurdnom učiteľovi, idiotskejšom než samotná mládež. Takýto človek by mal byť vzorom a vychovávať deti. Všetko sa zase točí okolo sexu a ďalších nevhodných tém. Dnešní filmári už zabudli, ako točiť kvalitné ľudské komédie.(26.8.2016)

 • Khumbac
  ***

  Není to špatné. Ten učitel má své charisma. Takové absurdní komediální seriálky máme rádi páč se u nich lehce odreagujeme. Když si pustíte jeden díl týdně tak nikomu neuškodíte, navíc hudba v titulcích je skutčně IN.(26.10.2013)

 • Thomick
  *****

  Po humorný stránce uplně někde jinde než Big School. Hlavně pilot je strašně nařachanej (top top metafory head deputy!) a pak šla úroveň jen o kousek níž. Tématicky je první série relativně neokoukaná a na rozdíl od sitcomovýho kolegy ze stejnýho prostředí Bad Education podrží i většina hereckýho ansámblu. Whitehall neustále, ale přesto podivně snesitelně přehrává; a Sarah Solemani je vítanou ťuťu konstantou s krásnym účesem. Btw. Nikki Runeckles hraje ve 20 patnáctiletou lolitku a jde jí to fakt skvěle! Edit: No tak teda musim říct, že při předčítání studentských výtvorů pro knižní klub (s03e02) jsem se normálně smíchy zajíkal. Solidní nástup.(25.10.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace