• inhotep
  ***

  lepší český název by byl "Podzaměstnaní", ale co už, jinak u mě zatím dobrý(4.8.2013)

 • playboxguest
  ***

  V oblasti seriálů o mladých naprostý nemastný neslaný průměr, který se sice dá sledovat, ale nepřináší nic nového. Jasně, dá se u něj třeba žehlit, ale to lze takřka při čemkoli jednoduším. Seriálů na podobné téma najdu i ranek lepších.(13.1.2014)

 • IQ Tiqe
  ***

  Po Awkward a I Just Want My Pants Back je to můj třetí seriál z produkce MTV. Awkward je slušná zábava, I Just Want My Pants Back zase nejde daleko pro ostřejší výraz. Underemployed nevyniká ani v jednom z toho; takže co nabízí? MTV ho - nečekaně - cílí na mladé, je plný sympatických mladých tváří, není to špička, ale je koukatelný a děj má spád; ale nic pro náročného diváka. Víc by mu slušela poloviční stopáž. Zatím sleduju dál.(18.10.2012)

 • R&Bstar
  *****

  Seriál, který si mě ihned získal. Zkrátka a dobře není jediná věc, kterou bych mu mohl vytknout. Sedli mi herci - postavy, příběh, hudba, opravdu vše. Je pěkný pozorovat partu přátel, kteří si jsou v jakékoliv situaci k dispozici a starají se o sebe jako rodina. Přesně takhle to mám i já se svou partou přátel, takže i když tento seriál spoustě lidem přijde naivní a šílený, tak pro přijde naprosto reálný. Doporučuji!(7.1.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace