Všechno uvidíme

Bottom Line, The

Now We've Seen It All!

Komedie / Drama / Romantický

Francie, 1976, 100 min

No tak nevim, kouk sem na film pac sem chtel videt nakou komedii, ale tohle moc sranda nebyla. Je fakt, ze napad je vcelku originalni, film svizne odsejpa, je prijemnej, ale vtipu tu je tak 10 maximalne. Ale tentokrat to neni tim, ze by nebyly vtipy vtipny, ale proste tu nejsou. Na druhou stranu, je tu slusnej pribeh, sem tam tu je naka ta naha holka a Pierre Richard ve vaznejsi roli, kterou bez problemu zvlada, coz film zachranuje a nenudil sem se, ale vic jak 3* to nebude.(24.7.2007)

Film prošel snad nejtěžší možnou zatěžkávací zkouškou. Zastihl mě ve velmi depresivním a smutném období. Přesto mě dokázal rozesmát. Za tenhle "prostý" fakt uděluji nejvyšší možný hodnocení . Ono natočit film s porno prostředí bez vulgarit a s jemným humorem je samo o sobě obdivuhodné.(4.6.2007)

Za poslední dny je toto sedmý film s Pierrem Richardem co mám za sebou a tento stojí v mém žebříčku zatím na prvním místě. Opravdu se mi více líbí Pierre když tak nepřehrává, netřeští a je takový klidnější, přemýšlivější (alespoň trochu) a tady k tomu přidal i malinko té "své romantiky". Opravdu povedený snímek... - 23. 6. 2011 - 70%(24.6.2011)

Já jsem k tomuhle filmu přišla jak slepá k houslím, V hrabáku jsem na to hodila očko a vida, Pierre Richard, kterého jsem ještě neviděla a za bůra, no nekupte to. A když jsem si přečetla scénář, tak jsem byla ještě víc udivená....On, Francis Veber a téma : PORNO ? Tušila jsem pochopitelně kulišárnu a té se mi také dostalo. Je tam několik momentů, kdy jsem prskala smíchy, například u předváděčky takového pornografického filmu, který měl být mustrem pro natočení něčeho podobného právě Francoisem (Pierrem). "Tam je někdo plešatý? Ne, to je stínidlo od lampy". A podobně. Je to čtyřka na hraně, protože Pierre má v kapsičce přece jen lepší kousky, ale za to téma, které vyvolalo pousmání na mé tváři jsem to hodila o patro výš.(21.7.2015)

"Pf, v poslední americké produkci to bylo 128 minut sexu ve filmu, který trval 130." - "A co je v těch dvou zbývajících?" - "Psychologie." --- Mělo to náběh na obyčejný drama i na pořádnej francouzskej bordel, nakonec z toho nebylo ani jedno. Zbylo jen pár trefných postřehů a povedených dvojsmyslů. Ve výsledku tak moc nevýraznej Veber, že skoro ani nemůžu uvěřit, že ve stejnym roce napsal geniální Hračku.(4.9.2013)