poster

Destiny

Krátkometrážní / Animovaný / Komedie

Francie, 2012, 5 min

Režie:

Fabien Weibel

Komentáře uživatelů k filmu (17)

 • whack
  *****

  Trefné. Monotónny život väčšiny spoločnosti. Všetko načasované, dopredu určené, naprogramované. Treba aspoň občas na chvíľu prestať pozerať na hodinky a žiť.(9.12.2013)

 • Jezinka.Jezinka
  ****

  Přiznávám, že se mi ta prkotina prostě a jednoduše líbila, tomu maníkovi jsem držela palce, ať konečně dostihne sám sebe. Myšlenka je podobná jako v "Na Hromnice o hodinu více". Jen si nemůžu nezašťourat - člověk, co nosí brýle, nespí v brýlích. Ten člověk má psa, je tam miska a psí dvířka, kde je pes? Když ráno vstanete a jdete domem, pes vás jde přivítat, opravdu. A pak - dvě minuty na vypravení se z domu? Zlatý voko, který to vidělo. dodatek Prý jsem nepozorný divák, že ty další já hlavního hrdiny byli duchové a proto měl brýle. Prdlačku, ani duch nespí v brýlích, námitka trvá. A hlavní hrdina prý měl kočku a ne psa, podle granulí. Kočka tam není rozpoznatelná a značku granulí ani google nenašel, pokud to je ovšem pravda, je myšlenka filmu někde jinde. Nepořizujte si kočku, protože se na vás nepůjde ráno ani podívat a bude jí jedno, i kdybyste ten den umřeli.(10.4.2013)

 • D.Moore
  ****

  Jeden z těch roztomilých kraťasů, ve kterých je (nijak oslnivá) animace až na druhém místě. Prim hraje originální nápad, a to se cení.(31.1.2013)

 • Tom_Lachtan
  ***

  sympatický to počin, ale prosím, vysvětle mi někdo, proč tam opět tvůrce vecpal tu 3d animaci?! Vždyť je to nehezké a tady se ani k tématu nehodící, proč zde tvůrce nepoužil raděj 2d modely a hlavně mnohem temnější barvy? Klidně i s tím, že by se postupem děje ztmavovali (pak by samotné finále dostalo nový rozměr). Samotný scénář není natolik silný, aby tuhle výtvarnou sterilitu a absolutní neoriginalitu spasil. Nic jiného, než animovaná rutina, takhle jednoduše dobrý krátký animovaný film vypadat nemá(11.4.2013)

 • liskam
  *****

  Velice příjemná animace. A opravdu povedený příběh a zpracovaná myšlenka. Otázky času a lidského osudu nás trápí milénia. Tak co kdyby měl každý z nás možnost změny svého osudu. Jak by se k tomu každý jednotlivec postavil. Jak by se choval, kdyby věděl, že si může pohrát s časem a vyzrát na osud. A jak dlouho by mu nakonec trvalo, než by si uvědomil, že čas jako takový není vůbec důležitý, důležité je žití života jako takového. Za mě 95% Ke zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=wEKLEeY_WeQ(10.4.2013)

 • PetrPan
  ***

  Hrátky s časem v jednoduché ale kouzelně pohledné animaci s očekáváným ponaučením.(9.4.2013)

 • Snorlax
  ****

  Duch s neskonalou touhou po životě svého pánečka bojuje proti jeho kravinám.(12.6.2014)

 • hous.enka
  ****

  Tyhle filmy o čase (a načasování) mám moc ráda. Ráda mám i animáky a zejména pak ty, které hrají na osudovou notu. Jo jo, brýlatý chlapík v pršiplášti splňuje všechno, co mě mohlo na kraťasu Destiny zaujmout. Finální scéna je sice trochu předvídatelná, ale co. I tak je to milý animovaný krátkometrážní snímek, co nadchne nejednoho diváka(29.9.2012)

 • Marek1991
  ****

  Haha, toto pobavilo, no mám dojem, že niečo takéto som už videl, akurát nie úplne s takýmito motívmi. Animácia sa veľmi nepáčila, no ten záver bol ozaj dobrý. Naše životy žijeme pre rôzne veci, ponáhľame sa tak, že musíme sledovať čas, no pritom si nevšímame ozajstných krás. Možno preto oceňujem aj pozorných divákov ako užívateľ Jezinka.Jezinka, ktorá si všimla určité nedostatky, ktoré mne pri prvom videní teraz ušli. Áno čas možno nie je dôležitý, no niekedy aj je, proste sa nedá myslieť, že na všetko máte čas a všetko sa dá robiť piánko.(16.8.2013)

 • ABLABLABLA
  ***

  Tak trošku nuda, nic moc zajímavého a ani ten námět nijak originálně zpracovaný. Průměrné 3*.(9.6.2013)

 • Makky
  ***

  Osudový príbeh hodiniek v kratučkej minutáži a roztomilej animácii ma skutočne pobavil. Škoda len toho záveru.(28.2.2013)

 • kaylin
  ****

  Už jsem se trochu bál, že to bude něco jako "Nezvratný osud", ale tvůrci byl přece jen milosrdní a předvedli nám něco trochu poetického, co krásně spojuje humor s tragédií. Opět se ukazuje, že k sobě mají neskutečně blízko. Hezké podání, zajímavé provedení a jedna milá pointa, která mi zase po delší době celkem sedla.(18.8.2014)

 • Hollohlaway
  ***

  Zajímavé, ale nic extra.(19.8.2015)

 • J*A*M*A*L
  ****

  Velmi příjemný a dost zvláštní kraťas s pěknou a sympatickou animací. Konečně zase jednou spokojenost s kraťasem.(14.4.2013)

 • lubospoti
  ****

  Hodně zajímavý filmeček. Na animák originální nápad. Dokonce i provedení bylo nadstandardní. Opravdu příjemná záležitost.(7.6.2013)

 • DeeH
  ****

  Má to nápad a myšlenku. To se cení! Je třeba užít si každý okamžik v životě, ne? :-)(8.5.2014)

 • burg
  ***

  Asi jsem to nepobral. Holt ti francouzi...(15.12.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace