poster

Himmatwala

Akční / Komedie

Indie, 2013, 150 min

 • Luksa
  **

  Sajid Khan je pro mě takový Zdeněk Troška bollywoodu. I zde se jedná o nepovedenou ptákovinu, která je, to přiznávám, místy díky své absurditě provinile zábavná - např. když rozmazlená dívčina v latexu, která mrská bičem chudé vesničany a na vesnické děti pro srandu vypouští tygry najednou prozře a stane se hrdinovou oporou v boji proti krutému a bohatému tatíkovi. Co by nesvedla Ajay Devganova náruč. Nějaké body musím přičíst i dvěma eye-candy tanečním vsuvkám a pohledné hlavní hrdince. Bohužel ikdyž jsem se místama smál nahlas, film je po většinu času nudný a stopáží přepálený, pokusy o cílený humor nefungují - Paresh Rawal je tu nesnesitelný, a ty vážné pasáže řešící domácí násilí... eh. Tamanně já hodně fandím, ale všechny její hindi filmy stojí za starou bačkoru.(6.6.2015)

 • Andrea1717
  ****

  Áno, je to vtákovina prvej triedy, ale je to zábavné, hudba veeeeľmi vydarená, teda až na "kačací tanec", film je tak plný prehnaných citov, afektovaných giest a nepravdepodobných situácií a zvratov, až je svojim spôsobom dokonalý a myslím, že presne to bol zámer, ktorý sa aj podaril. Mám rada filmy, kde nemusím premýšľať nad reálnosťou, proste divák musí prijať to čo vidí, alebo to jednoducho vypnúť.(14.9.2017)

 • Gaja Gamini
  *

  Ta jedna hvězdička je za překrásnou Tamannu. Jinak se jedná o regresivní a nesmyslný počin, který je ještě horší, než i tak otřesný originál.(26.6.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace