Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Joseph je hospodář, ale Alexander ze zámku mu chce jeho pozemky sebrat. Joseph už neví, co má dělat, a tak zavolá bratra z Paříže. Pierre už na statku nebyl 20 let. Hned po příjezdu si Pierre uvědomí, že má jeho bratr několik nepřátel. Pierre se cestou seznámí s krásnou a mladou Annou, které se evidentně zalíbí, ale ona je dcerou Alexandera. Přestože se Pierre a Joseph většinu času hádají, Pierre chce bratrovi pomoct. Pierre se tedy nechá odvézt na zámek, ale tam je všechno vzhůru nohama. Zámecká paní je opilá, protože ji její muž Alexander podvádí. Pierre navíc Alexandera při sexu s nějakou dívkou vyrušil, takže musí s Josephem rychle zmizet. Dvojice pak míří do hospody, kam za nimi přijede Anna. Pierre se v hospodě popere, a jednu ránu schytá i Anna. Pierre ji veze domů, kde přespí, ale s Annou nic nemá. O jeho přenocování se však dozvěděl Alexander a pak i žena Pierra, která za ním přijela na venkov. Francoise je žárlivostí bez sebe, až ve vzteku zajede autem do řeky. Pierre se jí snaží pomoct a v rukávu má trumf, protože synové Alexandera v noci zapálili Josephovi seno. Pierre našel dost důkazů, aby je donutil auto Francoise z bahna dostat. Joseph si na chování synů stěžoval u Alexandera a ten se za svoje syny stydí, ale pak je podpoří v dalším útoku. Cohenům je na dvorek vysypán náklaďák plný odpadků. Pierre se to pokouší vyřešit s Alexanderem klidně a Alexander na něj sehraje dobré divadlo. Joseph se však mezitím dozví, že následujícího dne mu chce Alexander vybagrovat pozemek... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (40)

Pink.Panther 

všechny recenze uživatele

Autorem filmu je nevýznamný režisér který všeho všudy natočil 4 filmy z toho jeden krátkometrážní, jeden televizni a dva autorské s Pierre Richardem. Ten první byl takový propadák, že se po něm slehla zem i ve Francii a ten druhý patři rovněž k tomu nepovedenému co Pierre natočil. Po té mu Richard řekl: seber si svých pět švestek a zmiz! ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle me docela zklamalo, podle popisu mel Richard delat bordel na venkove a tudiz jsem cekal dalsi perfektni komedii. Jenze tady je vtipu naprosty minimum a zadnej extra povedenej tu neni. Navic ani Richard nedela tajtrlika jako obvykle, ale hraje celkem vazne, ale nutno rict, ze slusne. No a samotnej pribeh je sice solidni, ale co je to platny, kdyz se ma jednat o komedii a tenhle film vubec vtipnej neni. Aspon, ze tu je slusna hudba a dobrej Carmet. Slabsi 3*. ()

Reklama

Pierre 

všechny recenze uživatele

Je to vlastně taková obyčejná úsměvná záležitost s hořkou příchutí, ale je to poměrně milé. Velkým plusem je, že si zde mohl Pierre Richard zahrát se svým přítelem Jeanem Carmetem což je rozhodně zajímavý herec. Příliš svižné tempo to nemá, ale dočkáme se pár typických Richardových gagů, příjemného venkova a krásných dívek.:-)) Uznávám. Některé zajímavé osudy vedlejších postav, scenář vůbec nerozpracoval dál. (němá Rosa.) Až si tak řikáte, proč tam jsou? ale vztah roztržitého, ale zároveń inteligentního psychologa s jeho starším, trošku hulvátským a prostým, ale moudrým bratrem je zde jak docela vtipný, tak i atraktivní pro diváka. Pro fanoušky Pierra Richarda to může být příjemný snímek ty ostatní bude možná nudit, mně se to osobně docela líbilo a jelikož jsou kolegové docela přísní, zanechám filmu slušné 4 hvězdy. ()

Grimaldi 

všechny recenze uživatele

Ve filmech Pierra jsou vždy vcelku pěkné ženy,často s 10 sekundovou scénou na jejich hrudník.Je tomu tak i zde a beru to jako první hvězdu.Tu druhou dávám za snahu o humor,který se nám ale díky scénáři a režisérovi nedostává.Komedie má být když už tak dobrodružná a ne o nějakém venkovském souboji a sousedských hádkách.I takovéto filmy existují ale pro mě stejně jako zde zkrátka nefungují. ()

MJMilan 

všechny recenze uživatele

Povedená komedie s Pierrem Richardem, který jako světa znalý psycholog přijíždí do rodné vesnice pomoci svému bratrovi od nátlaku na vystěhování od vrchnosti, který žije na malém statku s ženou Rosou, která přišla při autonehodě o hlas. Bratrové Kohenovi jsou každý jiný, Pierre je zvyklí řešit věci mírně a domluvou, Joseph naopak pomocí násilí a flinty. Když je Pierre uprostřed řešení, přijede ho jak jinak než v nejméně vhodnou chvíli navštívit jeho krásná ač žárlivá žena, na které mohou všichni z vesnice oči nechat. Nakonec všichni všechno vyřeší s poklidem a v míru, až na Pierra.... ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama