poster

Ženy proti Ricky Bahlovi (festivalový název)

 • Indie

  Ladies vs. Ricky Bahl

Komedie / Romantický / Drama

Indie, 2011, 140 min

Režie:

Maneesh Sharma

Scénář:

Devika Bhagat

Kamera:

Aseem Mishra

Producenti:

Aditya Chopra

Střih:

Namrata Rao
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • Idaho
  **

  Doporučuji nechat mozek na dovolené a nemyslet, „to jsem já nedokázal“. Jinak bych se asi bavil u těch naprosto nesmyslných podvodů – pouze podvod Sairy mi přišel reálně možný. Celkem dobře zahrané, skladby tuctové.(21.10.2012)

 • ScarPoul
  **

  Strašná blbina. Viem, že indické filmy sú infantilné, ale toto bolo také rozliate ako mlieko na brade novorodenca. A steká to tak nejako po tej nejakej brade na zem. Nenadchne. Nepobaví. Jediné čo je tam naozaj super sú pekné baby. Ale podobné exotické krásky sa dajú nájsť v akomkoľvek exotickom porne. Ak viete kde hľadať. Zbytočnosť.(15.6.2015)

 • dozana
  ***

  X. Festival bollywoodského filmu 2012.(23.10.2012)

 • rerabinka
  ****

  První Bollywood film, který jsem viděla. Energické, koukatelné (nejen kvůli Anushce:) sice přehrávají a může Vám přijít jako parodie, ale prý nic takového nemají, jen více či méně vyšinuté komedie:) Mně osobně písně dobíjí a po shlédnutí dalších bych nejraději uspořádala vlastní Bollywood party:)(20.10.2012)

 • Andrea1717
  *****

  Veľmi pekná romantika so skvelou hudbou. Anushka a Ranveer boli skvelí, väčšina ich filmov sa mi páči. Príbeh zaujímavý a pekný. Spolu im to ladí. Príbeh Podvodníka a troch dievčat, ktoré sa mu chcú pomstiť a získať späť svoje peniaze. Zaujímavý nápad.(8.9.2019)

 • fernandez
  **

  Oddychová romantika, vtipné momenty žádné, písně slabé a příběh nijak zajímavý. Stojí za zhlédnutí jen díky Anushce Sharmě.(17.10.2012)