Ženy proti Ricky Bahlovi (festivalový název)

• Indie

Aseem Mishra

Aditya Chopra

Namrata Rao

• Idaho

Doporučuji nechat mozek na dovolené a nemyslet, „to jsem já nedokázal“. Jinak bych se asi bavil u těch naprosto nesmyslných podvodů – pouze podvod Sairy mi přišel reálně možný. Celkem dobře zahrané, skladby tuctové.(21.10.2012)

• ScarPoul

Strašná blbina. Viem, že indické filmy sú infantilné, ale toto bolo také rozliate ako mlieko na brade novorodenca. A steká to tak nejako po tej nejakej brade na zem. Nenadchne. Nepobaví. Jediné čo je tam naozaj super sú pekné baby. Ale podobné exotické krásky sa dajú nájsť v akomkoľvek exotickom porne. Ak viete kde hľadať. Zbytočnosť.(15.6.2015)

X. Festival bollywoodského filmu 2012.(23.10.2012)

První Bollywood film, který jsem viděla. Energické, koukatelné (nejen kvůli Anushce:) sice přehrávají a může Vám přijít jako parodie, ale prý nic takového nemají, jen více či méně vyšinuté komedie:) Mně osobně písně dobíjí a po shlédnutí dalších bych nejraději uspořádala vlastní Bollywood party:)(20.10.2012)

Veľmi pekná romantika so skvelou hudbou. Anushka a Ranveer boli skvelí, väčšina ich filmov sa mi páči. Príbeh zaujímavý a pekný. Spolu im to ladí. Príbeh Podvodníka a troch dievčat, ktoré sa mu chcú pomstiť a získať späť svoje peniaze. Zaujímavý nápad.(8.9.2019)

• fernandez

Oddychová romantika, vtipné momenty žádné, písně slabé a příběh nijak zajímavý. Stojí za zhlédnutí jen díky Anushce Sharmě.(17.10.2012)