poster

Oní-čan dakedo ai sae areba kankei nai jo ne! (TV seriál)

 • japonský

  お兄ちゃんだけど愛さえあれば関係ないよねっ

 • japonský

  Onii-chan dakedo ai sae areba kankeinai yo ne!

 • anglický

  OniAi

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2012, 12x24 min

 • Subjektiv

  Dlouho, předlouho žil Akito odloučen od své sestry Akiko. Pro Subjektiva by snad bylo lépe, kdyby se "dlouho" přetransformovalo v "po celý život", leč scénárista rozhodl jinak a nastěhoval Akiko do stejného baráku. Z takového přesunu hrozí nebezpečné trable, ba dokonce potíže se zákonem. Akiko totiž touží po jediném, doživotním milostném vztahu s bratrem, jenž budou kořenit noci naplněné sexuální vášní. Prvotní nezájem bráškův ji sice notně štve, ale nehodlá svůj klín a ňadra předčasně hodit do žita. Akitovi však chce věnovat svoje pohlaví nejedna dívčina - dětsky působící Ginbei, princeznovská Anastacia a bojovná Arashi. Aby dohlédly na to, že se nestane něco nepatřičného, nastěhují se pro jistotu k sourozencům též. Je otázkou, proč vlastně touží po sexu s nevýrazným Akitem, ale třebas na to časem přijdeme. Konečně, u Arashi už jsem ten důvod našel - ta chce obtáhnout od každého a každé. Na druhou stranu, čas od času jsou Akitovy úhybné manévry před čtveřicí těch rozháraných fen poměrně kouzelné. Škoda, že vtipy příliš spoléhají na výše popsanou situaci, často se opakují a mnohdy se opičí po těch, které žánr už stihl dokonale rozmělnit. Když chybí ve vztahové komedii povedené vtipy a postavy jsou karikaturami, nevidím důvod se zabývat více než šesti díly.(18.11.2012)

 • daGGos
  **

  Jó Akito ten se ale má! Každá ho chce, brocon sestřička, roztomilá kamarádka z dětství, blonďatá cizinka, kozatá kaichō, neméně vyvinutá editorka jeho knížek, dokonce i lolitka by se našla. Jenže Akito je debi ... ehm slušně vychovaný hoch a tak se místo prasárniček šetří na tu pravou ... nejspíš, nebo je možná na chlapečky, co já vím, každopádně, seriál o jeho vskutku nezáviděníhodných trablech "aneb jak se vyhnout kopulaci s atraktivními školačkami" je spíše než cokoli jiného prostě deprimující. No tak tvůrci, všichni přece víme, že otaku jsou asociální stydliví úchyláci, kteří co se ženského pohlaví týče mluví leda tak se svojí matkou (nedejbože aby měli sestru) a většina z nich je odsouzena k doživotnímu intimnímu vztahu se svojí pravačkou, jak se asi máme ... teda mají cítit při sledování borce, kterému bez nějaké extra vynaložené snahy padají holky k nohám jak hrušky ze stromu a on toho ne a ne využít? Takhle tedy ne! Tak alespoň, že jsou děvčata laskominou pro oko, sem tam člověku koutky cuknou a opening je takový veselý a chytlavý, slabší **.(3.1.2013)

 • adamulefa
  *

  Prečo vôbec pozerám seriály tohoto typu? Ach... Máte radi háremy? Kontroverzný humor? A čo zvrátené háremy, ktoré nikam nevedú s nudným protagonistom, ktorý sa nič nenaučí a nič nedosiahne? No lebo ja ani nie. OniAi som pozeral asi pol roka s frekvenciou tak dve epizódy za mesiac, čo tiež hovorí za svoje. Proste nie. Sú určite lepšie príklady v žánri, ktoré sú viac hodné Vášho času.(20.8.2014)

 • DaweForeman
  odpad!

  Naprosto nesouvislý příběh, kdy se mnohdy přeskakuje a pak se vrací zpátky. Obzvláště příběh sám o sobě není ničím zajímavý, kdy by se tohle spíše zaměřovalo na komediální kousky, jenže i ta komedie je tu jaksi na velice nízké úrovni, kdy mě pobavily asi jen dvě situace - 1) Gin a koťátko + 2) Ana a dobrodružství bez spodní části. Obecně jsou tu pak otravné postavy, kdy hlavní hrdina má přivřené spodní partie ve svěráku a jeho sestra je naprosto nesnesitelná, kdy si člověk přeje, aby jí srazil Truck-kun. Zaměřuje se to tu hodně na fanservis, který sám o sobě není nic moc. Fanservis je pravděpodobně ústřední pointou a zbytek, který není podstatný, na tom trpí. Animace je celkem slušná a po hudební stránce nic moc.(21.5.2019)

 • Larky
  *

  Tak na tohle řeknu jediné: Áááááchjoo !!!...( po delším rozmýšlení mi dochází, že to asi nestačí) ------ Takže podruhé a líp: Pitomé a v rámci opakování poměrně extrémní japonské klišé - Sestřička miluje svého bratříčka - jednání 158. To, co tu bylo mnohokrát a sice téma incestu, které osobně beru jako již velmi vyčerpané a nudné, nechybí ani tento rok v rámci Anime lineupu. Mno a podle očekávání to dopadlo příšerně. ------ Onii - chan dakedo bla bla bla nám představuje dívku jménem Akiko Himenokōji, která se přistěhuje ke svému bratrovi, kterého miluje. No a tohle Anime je o tom, jak se ho snaží dostat do postele. To, jak se jí to nedaří má být hlavním stavebním a hlavně komediálním kamenem. A tady je potřeba rovnou říct, že právě vtipy jsou v rámci scénáře podobně nepovedené jako pokusy Akiko odpanit svého bratra. ------ Utkvělá představa tvůrců, že má být zábavné dozblbnutí recyklovat incestní téma má za následek, že tento fakticky svůj vlastní žánr přináší spoustu krávovin a minimum zábavných seriálů. Tenhle tedy ještě navíc přináší špatnou animaci a amatérskou hudbu. Náročnější otaku - Ruce pryč !...Téměř odpad.(22.11.2012)