To Love-Ru: Trouble - Darkness (TV seriál)

• Japonsko

To LOVEる -とらぶる- ダークネス

Animovaný / Drama / Komedie / Romantický

Japonsko, 2012, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

• Prometheus69

Smysl proč to kazit takovou prasotinou mi prostě uniká. Srandy je sice pořád dost... ale soudnost kterých se tak nějak ještě drželi první a druhá série si nejspíš vzala dovolenou... Výsledkem je spíše hromada úchylných a velice opravdu velice hodně odhalujících situací. Tato Zatím poslední série tohoto velmi úspěšného anime. Mapuje vlastně vedlejší dobrodružství strasti a vztahové pasti jedné z vedlejších pro zatím asi né moc výrazných postav, tedy Luliny mladší sestry Nanny.... která též (už v tak nabouchané řadě nápadnic) velmi horlivě usiluje o Rittovo srdce, nebo alespoň pozornost... což opět povede k hromadě vtipných nedorozumění a absurdním situacím Samozřejmě jak už je u TLR zvykem nejen jejich, ale mnohé vedlejších jiných postav Takže originality a kvalit první série už se asi nejspíš nedočkáme: kterýho zasranýho uchýlnýho japonce boha napadlo udělat z toho prostě PLNOHODNOTNÝ HENTAY!!!!??? Jestli v té další sérii začnou ještě i mrdat... Mrdám na to i já!!!!. O_O(26.2.2014)

Hm - co série, tím vždy vylepší to, co bylo v předchozí nedotažené nebo nedomyšlené. Ano začíná to být více erotické, ale do hentaie to má ještě kus cesty (i když bych se nedivil, kdyby udělali i hentai adaptaci - přece jenom materiálu je tu více než dost, 18 žen je docela hodně velké číslo). Každopádně v téhle části se konečně začíná objevovat pozadí jednotlivých postav (proč se chovají tak jak se chovají a jejich minulost), takže si člověk může každou postavu lépe zařadit. Nemluvě o tom, že mě překvapilo, že se tu objevilo i pár celkem zajímavých životních mouder. Animace se rozhodně mnohem zlepšila, hudební stránka taky a konečně tu máme určité napětí, kdy člověk čeká co se stane (ať už v otázce toho, co Momo zpočátku navrhne Ritovi nebo co se týče pohnutek Mey). Především Momo se mi v téhle sérii líbila a ty její pletichy.(7.5.2014)